Ölü doğum hikayem :(

Ölen bebeğinize duygularınızı nasıl anlatırdınız

• Ankete Katılan
    54
  • This poll will close: .
Amin cok teşekkür ederim sizi tekrar uzduysem ozur dilerim sadece yazmak istedim tekrar ozur dilerim insallah rabim sizede nasip eder azda olsa acinizi hafifletir
Onemli degil canim ben hep uzuluyorum zaten burada bu konular icin varim ve hep uzuluyorum o yuzden alistim artik..
Bir kulun diger kula duasi tutarmis bende herkesten dua istiyorum hamzamin kardesi teselli gibi gun gibi dogsun evime diyorum kucagima alayim diyorum... diyorum da diyorum... insallah isteyen arzu eden herkesin kucagi tez zamanda dolsun insallah...
Allah razI olsun ... allaha emanet olun kardesim...

Onemli degil canim ben hep uzuluyorum zaten burada bu konular icin varim ve hep uzuluyorum o yuzden alistim artik..
Bir kulun diger kula duasi tutarmis bende herkesten dua istiyorum hamzamin kardesi teselli gibi gun gibi dogsun evime diyorum kucagima alayim diyorum... diyorum da diyorum... insallah isteyen arzu eden herkesin kucagi tez zamanda dolsun insallah...
Allah razI olsun ... allaha emanet olun kardesim...
Duamda sende olucaksin rabbim tez zamanda sana hayirli saglikli bi evlat nasip etsin bize ve tum isteyenlere insallah :KK200:

Kelimeler kifayetsiz kalır. Yazdıklarını okurken, ağladım resmen. Bunları bir an ben yaşamışım gibi oldu. Allah kimseye evlat acısı göstermesin. Ne anne karnında ne büyüdüğünde. Dualarımız seninle kardeşim, allah inşallah o boş pembe beşiği doldurur.

Kelimeler kifayetsiz kalır. Yazdıklarını okurken, ağladım resmen. Bunları bir an ben yaşamışım gibi oldu. Allah kimseye evlat acısı göstermesin. Ne anne karnında ne büyüdüğünde. Dualarımız seninle kardeşim, allah inşallah o boş pembe beşiği doldurur.
Amin canim amiin insallah
Bu dunyada en zor sey bir anne icin evladini topraga vermek bunun yaşı onemli degil dokuz aylikta olsa evlat evlat işte...
Acısı hep bizimle varligi hep bizle yatiyorum hamza kalkiyorum hamza bu dunyada olmasa da...
Allah imtihaninda sabir versin insallah butun evladini topraga vermis annelere..

Amin canim amiin insallah
Bu dunyada en zor sey bir anne icin evladini topraga vermek bunun yaşı onemli degil dokuz aylikta olsa evlat evlat işte...
Acısı hep bizimle varligi hep bizle yatiyorum hamza kalkiyorum hamza bu dunyada olmasa da...
Allah imtihaninda sabir versin insallah butun evladini topraga vermis annelere..
Allah kolaylıklar ve güzellikler versin canım sana da.Hep elinden tutsun.Kalbini genişletsin.Hayırlı kapılar açsın Mevlam. Tatlı tatlı yavrularla mutluluğuna mutluluk katsın Rabbim :KK200:

Allah kolaylıklar ve güzellikler versin canım sana da.Hep elinden tutsun.Kalbini genişletsin.Hayırlı kapılar açsın Mevlam. Tatlı tatlı yavrularla mutluluğuna mutluluk katsın Rabbim :KK200:
Amiin insallah canim insallah
Allah razı olsun rabbim sizin gibi yuregi guzel anneler yuzu suyu hurmetine kucagimizi doldursun insaalllah

Yoklugunla gecen 2.yila giriyoruz oglum...
Gecmez denilen gunler 2 yil olmus...
Dun gibi... Mıh cakilmiscasina beynime her an her saniyesi aklimda...
Dokuz ay evime verdigin mutluluk kucuk kiz cocuklarina yeni alinmis ayakkabilar gibi gozlerimdeki mutluluk heyecan...
Dokuz ayin sonunda ellerimizden kayip gidisin... bir daha annenin o eski kadin olmayisi...
...
Sen bedenen bizimle olamasanda her daim bizlesin...
Bazen bir cicek olur gelirsin evime bahceme...
Bazen bir kus olur kanat acarsin ....
Iki yil olacak gideli ve gelmeyeli...
Iki yasinda olacaktin icten ice acaba nasil olacaktin diye kendi kendime sormadan edemesemde huznumun derinlerinde biraktim neye benzeyecegini pamuk ellerini merak etmeyi...
Iki yil olacak beni bekleyeli...
Olamasanda beni baska bir kadin yapsanda kim ne derse desin ben senden raziyim oglum...
Gittigin yerlerde mutlu ol ...
Bazen acilarim katlanilmaz oldugunda cikar yol bulamadigimda rabbim iyiki ölůmů varetmis diyorum yoksa evlat acısına nasil katlanilirdi ki...
Cicekler buyutuyorum oglum sen gibi...
Bir nefes dahi alamadigin dunyada dogum ve ölům yildonumleri oluyor oglum ... öldůgün dogdugun gunler geldi oglum...
....
Seni seviyorum zerremle dahi her an seni yasiyorum oglum...
Evimin kucugu sessiz oglum...
Ciceklerin buyuyor sen yoksun ...

Eklentiler

• 20181101_094222.jpg
    20181101_094222.jpg
    256,8 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG-20181128-WA0001.jpeg
    IMG-20181128-WA0001.jpeg
    153,8 KB · Görüntüleme: 37
Allah sabır versin size. ağladım resmen yeni okudum hikayenizi.
Bu işin sorumlusu kim ancak. yani sebebi nedir bu işin. peşine düşmediniz mi.
Gerçi insan acısıyla hiçkimseyle uğraşmak istemiyor. sabırlar diliyorum.
cennette kavuşmanız koklamanız dileğiyle...

Allah sabır versin size. ağladım resmen yeni okudum hikayenizi.
Bu işin sorumlusu kim ancak. yani sebebi nedir bu işin. peşine düşmediniz mi.
Gerçi insan acısıyla hiçkimseyle uğraşmak istemiyor. sabırlar diliyorum.
cennette kavuşmanız koklamanız dileğiyle...
Sagolun tesekkur ederim
Bu isin sorumlusu doktor hatasi gibi dursa da bu zamana kadar allahin verdigi bir merhametle boyle dusunsem de o sadece bir vesile idi ...
Bir kac kez hastaneyi ve doktoru saglik bakanligina sikayet ettim ilerleme kaydedemedim... biraktim... Allaha... dediginiz gibi yaram derindi giden ne yaparsam yapayim gelmeyecekti doktor hatasi oldugunu hastane kabul etse de giden gelmedikten sonra daha bir uzuntu verecekti bana allah verdi allah aldi demek ve allaha siginmayi tercih ettim ...
Allah herkesin evladini korusun omru uzun olsun ...
Iyi geceler...

Sagolun tesekkur ederim
Bu isin sorumlusu doktor hatasi gibi dursa da bu zamana kadar allahin verdigi bir merhametle boyle dusunsem de o sadece bir vesile idi ...
Bir kac kez hastaneyi ve doktoru saglik bakanligina sikayet ettim ilerleme kaydedemedim... biraktim... Allaha... dediginiz gibi yaram derindi giden ne yaparsam yapayim gelmeyecekti doktor hatasi oldugunu hastane kabul etse de giden gelmedikten sonra daha bir uzuntu verecekti bana allah verdi allah aldi demek ve allaha siginmayi tercih ettim ...
Allah herkesin evladini korusun omru uzun olsun ...
Iyi geceler...

Rabbim sabırlar versin size diğer yavrunuzu bağışlasın inşallah...

Şu an tesadüfen denk geldim başlığınıza gizli gizli ağlayarak okudum baya içim parçalandı anne değilim hamile kalmaya çalışıyorum ama ciğerimden vuruldum sanki, nasıl denir sabır da dilesek herkesin ateşi içinde sabır diliyorum size son satırlarda hepten koptum Allahım güç versin sizlere..gönlünüzce olsun diyorum

Allah razi olsun biz bir tanesine dayanamadik size rabbim tesellilerin en buyugunu versin insaallah ...
Oyle kendi yasadiklarima benzer ki sizin yasadiklariniz da galiba butun cennet kusu annelerinin yasadiklari hissettikleri birbirine benzer...
Ne guzel rabbim imtihaninizin sonunda kanatlarinizi gondermis insallah benim ki de oyle olur. Hamzam dan sonra iki kaybim daha var ikisi de 8 ve 11 haftada biraktilar gittiler beni ...
Varim yogum her bir seyim hamzam ... evimizde yok ta var gibi ...
Birazdan anne diyecek gibi ...
Duanizi eksik etmeyin hem benden hem de benim gibi annelerden...
Duaniza oyle ihtiyacimiz var ki...
Rabbim sizin yavrunuzu da sefaatci eylesin insallah hamzamla ve nice hamzalarla kardes olmayi oyunlar oynamayi yavrunuza nasip etsin...
Basiniz sagolsun canim evladin kucugu buyugu yok sekiz haftalik bile evlat ...
Diger giden yavrulariniz da size sefaatci olsun insallah ...
Allaha emanet ...
Sebebi belli mi peki neden gitmiş bebekleriniz

Şu an tesadüfen denk geldim başlığınıza gizli gizli ağlayarak okudum baya içim parçalandı anne değilim hamile kalmaya çalışıyorum ama ciğerimden vuruldum sanki, nasıl denir sabır da dilesek herkesin ateşi içinde sabır diliyorum size son satırlarda hepten koptum Allahım güç versin sizlere..gönlünüzce olsun diyorum
Sagolun...
Insallah tez zamanda saglikla anne olmayi nasip etsin rabbim ...
Evet bir evladi kaybetmek yasi ne olursa olsun cok zormus .... kapanmazmis gecmezmis bitmezmis hic bir yere o aci gitmezmis katlanarak buyurmus gun ve gun...
Rabbim butun bebekleri evlatlari korusun ...
Allaha emanet ...

Sebebi belli mi peki neden gitmiş bebekleriniz
Elbet bu dunya icin bir sebepleri var dokuz aylik oglum kan pihtilasma sorunum yuzunden gitti ...
Diger iki kucuk evladim da ya yumurta kalitesizligi yasimdan dolayi yada yine kan pihtilasmasi yuzunden gitti...
Tabi bu sebepler bu dunya icin bir vesile idi sadece...

Elbet bu dunya icin bir sebepleri var dokuz aylik oglum kan pihtilasma sorunum yuzunden gitti ...
Diger iki kucuk evladim da ya yumurta kalitesizligi yasimdan dolayi yada yine kan pihtilasmasi yuzunden gitti...
İkinci bebeğiniz de pıhtılaşma için önlem alınmamış mıydı?? Benim de 5.hamilleiğim çocuğum yok şimdi ecopirin ve iğne kullanıyorum

Peki
Peki siz pıhtılaşmanız olduğunu bilmiyor muydunuz? İlk oğlunuz nasıl doğdu ki

X