Olumsuz yorumları olmayan ya da az olan KBB uzmanı var mı İstanbul'da?

Lütfen yardımcı olur musunuz? Eğri aşırı büyük deviasyonlu bir burnum var, sorunsuz düzeltebilecek, kısa burun yapabilecek KBB var mı?
Nihat Kaya, Hüseyin Altun, Şahruz Şeyda, Muhammet Dilber (KBB). Hangisi daha iyi, en az kötü yoruma sahip? Bir de Mirza Fırat ve Hakan Gence'nin yaptığı burunları beğeniyorum ama onlar deviasyonu düzeltebilecek mi bilmiyorum.
Bu doktorlara ameliyat olmuş olanlar var mı burada? Lütfen fotoğraflarınızı ve görüşlerinizi paylaşın.
Eğer hala yaptırmadıysanız muhammet dilberi tavsiye etmiyorum ben yaptırdım ve burnumda cökme olustı iki yerde hemde daha ameliyattan cıkınca 1. Hafta sonunda kendisi de farketti bir kac ay sonra destek maddenin iyi erimediğini söyledi istersen enjektörle dolduralım dedi o kadsr bıcak altına yatınca haliyle istemedim o zamanlarda öğrenci oldugım için tekrar yaptırma fırsatım olmadı zaten kendisi de ek ücret talep etti o yüzden yanaşamadım 5 sene gecti ama su an daha kötü tekrar iletişime geçtim gelin bakalım dedi malum henüz gidemedim kolaj olmuyor sadece muayene için sehircdeğişikşiği ama yine de ücretsiz yapacagını sanmıyorum kendi hatasını ücretsiz düzeltmeyeb bir doktor maalesef halbuki bende cok gözüm kapalı severek beğenerel gitmiştim resmen hayaş kırıklığı yaşadım

Benim burnum da saga dogru egri. Muhammet Dilber bana yurt disinda yasiyorum diye sanirim cok yuksek fiyat verdi. Revizyon ameliyati 8 bin eurodan basliyor dedi. Ustune utanmadan burun egriliginiz duzelmeyebilir dedi. Ona da ok dedim ama duzelmezse tekrar ameliyat parasi alirim dedi. Ayrica burda ozelden konustugum bir bayan (onun ilk ameliyati) burnunun egri kaldigini soyleyince ona da asimetrik yuzun var, tekrar para alirim demis.
Kudurmus mu tobe tobe euro ne

Lütfen yardımcı olur musunuz? Eğri aşırı büyük deviasyonlu bir burnum var, sorunsuz düzeltebilecek, kısa burun yapabilecek KBB var mı?
Nihat Kaya, Hüseyin Altun, Şahruz Şeyda, Muhammet Dilber (KBB). Hangisi daha iyi, en az kötü yoruma sahip? Bir de Mirza Fırat ve Hakan Gence'nin yaptığı burunları beğeniyorum ama onlar deviasyonu düzeltebilecek mi bilmiyorum.
Bu doktorlara ameliyat olmuş olanlar var mı burada? Lütfen fotoğraflarınızı ve görüşlerinizi paylaşın.
Mirza fırattan aman aman uzak dur beni burnumu mahfetti ikinci bir ameliyata aldı yinede düzeltemedi suan burnumu düzelte bilecek dr arıyorum asla kimseye tavsiye etmem burnum inanılmaz kalkık ufacık ve egri bügrü buruk deliklerine sahip suan yeni mezun olmus alanında uzman olmayan dr bile bölesini yapamazdı sanırım

Hüseyin Altunun yaptığı bir burnu gördüm. Çok kötü duruyordu. Bütün kıkırdakları düzensiz bir şekilde almış. Oymuş da oymuş. Yaptıran kişi durumun farkında değildi tabi. Muhammed Dilber hem çok pahalı hem hakkında birçok şikayet var. Şahruz Şeyda bazı burunları fazla fake yapmış bazıları güzel. Hakan Gencenin yaptığı sadece 1 erkek burnu gördüm. Estetik olduğu anlaşılıyordu biraz. Ama kadınlarda belki çok belli olmuyordur. Mirza Fırat hem herkesi kabul etmiyor hem çok pahalı hem de bazı burunları nokta gibi küçücük yapmış. Nihat Kaya yine en iyisi gibi duruyor

Kudurmus mu tobe tobe euro ne
Kesinlikle! Herkese emeğinin karşılığı ödenmeli ama yurt dışında yaşıyor diye bir hastadan astronomik bir rakam istemek bence sayğısizlık. Özellikle bir Türkten. Ben ülkemdeki ekonomiyi bilen bir insanım,bütün ailem Türkiye 'de yaşıyor. Iki saat bile sürmeyen bir ameliyattan en az 8 bin euro istemekten utanmalılar. Ha birde bu parayı ameliyattan önce nakit istiyorlar. Üstüne burnunuz düzelmezse bir daha para alırız diyorlar. 8 bin euro sadece ameliyat için, uçak ve hotel dahil değil. Yurt dışında gökten para yağmıyor. Ayıp çok ayıp.

Kesinlikle! Herkese emeğinin karşılığı ödenmeli ama yurt dışında yaşıyor diye bir hastadan astronomik bir rakam istemek bence sayğısizlık. Özellikle bir Türkten. Ben ülkemdeki ekonomiyi bilen bir insanım,bütün ailem Türkiye 'de yaşıyor. Iki saat bile sürmeyen bir ameliyattan en az 8 bin euro istemekten utanmalılar. Ha birde bu parayı ameliyattan önce nakit istiyorlar. Üstüne burnunuz düzelmezse bir daha para alırız diyorlar. 8 bin euro sadece ameliyat için, uçak ve hotel dahil değil. Yurt dışında gökten para yağmıyor. Ayıp çok ayıp.
Gerçekten çok şaşırdım böyle bir fiyat veriyor ve o kadar insan gidip ameliyat oluyor. Çok daha uygun ücretli ve çok daha güzel yapan doktorlar var. Muhammet Dilber hakkında kötü yorumda car ayrıca o kadar para verip başarısız olması da cabası. Bence devlet buna bir sınır getirmeli

Gerçekten çok şaşırdım böyle bir fiyat veriyor ve o kadar insan gidip ameliyat oluyor. Çok daha uygun ücretli ve çok daha güzel yapan doktorlar var. Muhammet Dilber hakkında kötü yorumda car ayrıca o kadar para verip başarısız olması da cabası. Bence devlet buna bir sınır getirmeli
[/QUOTE
Ben instgramda ki resimleri çok begenmiştim ama bu kadar parayı prensip gereği vermem. Bazı insanlar vemekten cekinmiyor, onlarda istemekten çekinmiyor sanırım. Peşin/nakit alınan paraya sınır getirilmesi imkansız canım

Mirza Fırat benim burnumun revizyonunu da yapmak istememişti. Mirza Fırat’ın hasta seçme kriterleri şunlar: sarışın, mavi gözlü, çok güzel bir yüz cilt ve kemik yapısına sahip olmak ve burnun çok problemli olmaması. Görüşüm bu şekilde
Bunu bir kaç kişiden daha duydum... Kız istemeye gittiğini falan mı sanıyor ?! Hasta seçen doktor güven vermiyor açıkcası ! Sarışın ve mavi gözlü olmama ragmen listemden silindi gitti.

Bunu bir kaç kişiden daha duydum... Kız istemeye gittiğini falan mı sanıyor ?! Hasta seçen doktor güven vermiyor açıkcası ! Sarışın ve mavi gözlü olmama ragmen listemden silindi gitti.
Evet ağzınız yüzünüz çeneniz güzelse yapacak olma ihtimali çok yüksek.

haldun kamburoğluda ona benzer bi dr. işine gelmiyosa korkutup kaçırıyo
Aynı şeyleri yaşadık galiba 😳 Haldun Kamburoglu bana ailemin önünde üstü kapalı 'deli' damgasını vurup, burnumun düzeltilemiyeceğini söyledi. Kötü ama çok kötü değil,idare et dedi. Illa gelin muayene etmem gerekir diyecek sonra yok istesende ameliyatı yapmam deyip kestirip atıcak. Ama bunu çok sayğılı bir biçimde söyleyecek. Ozellikle revizyonda hastanın amacının mükemmel bir burun degil 'daha iyi bir burun' olduğunu anlasa daha iyi olur bence. Her revizyon hastası aynı değil,eger beni tanıyan herkes burnunda yanlıslık var diyorsa sorun sadece benim kafamda olamaz.

Ahmet bolulu diye bir doktora ameliyat oldum öncesinde birçok doktorla görüştüm kandırmaya çalışan müşteri gözüyle bakan çook doktor oldu ancak ahmet abi diyesim geliyor kendisi benim rinoplasti değil septoplasti olmamın daha uygun olacağını söyledi burda bir güvendim çünkü septoplasti daha ucuz ilk kez bir doktor seçenek sunup bir de ucuz olanını önerdi sonra ikisini de uzun uzun anlayıp sebebini açıkladı isimlerini yazıp bir kaç gün düşünmemi söyledi burda bir daha güvendim ayrıca sen benim kızım olsan bunu önerirdim demesi de çok pofuduktu sonra alerjim için de grip olduğumda da hep ona gittim hep aynı şekilde ilgilendi bence işini harika yapan hakikatli birisi belki sana uzaktır ama Avrupa tıp hastahanesinde kendisi mutlaka görüşmelisin

Muhammed Dilbere yakın zamanda muayene oldum muayene ücreti 400 TL bu arada. İşi tamamen paraya dönük, gözüne kestirdiği hastayı ameliyat yapan bir doktor kendileri. Kötü yorumları da oldukça fazla biraz araştırırsanız. Instagram adresindeki o muhteşem fotoğraflara aldanmayın derim. Öncesi sonrası diye attığı fotoğraflar da keza.. öncesi fotoğrafI karanlık görüntü kalitesi çirkin sonrası fotoğrafı aydınlık parlak. Ben işi tamamen para olmuş, hastaya potansiyel para gözüyle bakan birinden uzak durmayı tercih ettim size de tavsiye etmem.

X