Saç Rengi ve Saç Boyama Ombre istediğim gibi olmadı

Cilekliekler7

Hakediyorum her milimini bu dik gülüşün..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2020
970
1.687
Merhabalar, 3 gün önce saçıma ombre yaptırdım. Kuaföre 'beyaz kadar açık Bi sarı istemiyorum, doğal bir sarı olsun' dediğim halde Saçımı beyaza kadar açtı ve cila ile birlikte beyaz-gri gibi Bi renk oluştu. Zamanla cilası akınca sarıya dönüşür mü? Ya da sarı boya ile cila yapsam düzelir mi sizce? Hiç yakıştıramadım kendime. Saçımı toplayarak kamufle etmeye çalışıyorum 🤦‍♀️

Yıkandıkça dönüyor gri şekilde kalmaz merak etmeyin. Giderek ton koyulaşır sadece normal şampuan kullanın boyalı saçlar için özel şampuan kullanmayın, o zaman aynı rengini korur

Merhabalar, 3 gün önce saçıma ombre yaptırdım. Kuaföre 'beyaz kadar açık Bi sarı istemiyorum, doğal bir sarı olsun' dediğim halde Saçımı beyaza kadar açtı ve cila ile birlikte beyaz-gri gibi Bi renk oluştu. Zamanla cilası akınca sarıya dönüşür mü? Ya da sarı boya ile cila yapsam düzelir mi sizce? Hiç yakıştıramadım kendime. Saçımı toplayarak kamufle etmeye çalışıyorum 🤦‍♀️
Cila yaptır düzelir

Merhaba, ilk yıkamadan itibaren o grimsi renk akmaya başlıyor. 4 yıkama sonrası istediğim kıvama geldi. Şuanki halinden çok memnunum.
Benimde bu gün 3. Günüm hergün yıkadm grimsilik gidiyor şükür, kuaförm 1 haftaya oturur renk dedi bakalm bekliyorum

X