Saç Rengi ve Saç Boyama Ombre üstüne boya

Tamam canım ombre varken böyle olması normal sen daha mı köyü kahve istiyorsun
Şöyle bi renk canım bak atiyim, kızıl yansımaları olmayan bi kahve aslında

Eklentiler

• C53ED0FC-B83F-456F-8817-1A5140BDA328.jpeg
    C53ED0FC-B83F-456F-8817-1A5140BDA328.jpeg
    50,8 KB · Görüntüleme: 71
Tek tüp aldım canım vital aldım arkadaş tavsiyesiyle boyaları pek bilmem bi 40 dk da bekledim malesef
Neva nin 3 numarasını alirsan bu renk olur tüp alirsan oksidani 20 volume alacaksın canım en düşük onu bulamazsan 30 u alırsın.
İlk başta koyu gelir ama yikandikca biraz daha açar.
Bir iki boyamada da rengin tamamen oturur.

Neva nin 3 numarasını alirsan bu renk olur tüp alirsan oksidani 20 volume alacaksın canım en düşük onu bulamazsan 30 u alırsın.
İlk başta koyu gelir ama yikandikca biraz daha açar.
Bir iki boyamada da rengin tamamen oturur.
4 daha iyi olmazmı canım 3ten korkuyorum bu bile böyle mavisiyaha kadar gittiyseo_O şey yaparım olmazsa 4le başlar baktım kapatmadı farklılıkları 3 mecbur

4 daha iyi olmazmı canım 3ten korkuyorum bu bile böyle mavisiyaha kadar gittiyseo_O şey yaparım olmazsa 4le başlar baktım kapatmadı farklılıkları 3 mecbur
Akacagi icin bir koyuyu söyledim canım eğer korkuyorsan dortle başla gene .
Birde bir kutu yetti mi saçına uzun çünkü tam yediremedigin içinde arada boyanmamis yerler kalmış olabilir.

Akacagi icin bir koyuyu söyledim canım eğer korkuyorsan dortle başla gene .
Birde bir kutu yetti mi saçına uzun çünkü tam yediremedigin içinde arada boyanmamis yerler kalmış olabilir.
Ay evet bende ondan şüphelendim kendim yaptım 3 kutu boya kullandım ama aşırı gür saçlarım uzun da ondan yediremedim sanırım, eşim yapcak bidahaki boyamı o zaman tek renk olur sanırım

Ay evet bende ondan şüphelendim kendim yaptım 3 kutu boya kullandım ama aşırı gür saçlarım uzun da ondan yediremedim sanırım, eşim yapcak bidahaki boyamı o zaman tek renk olur sanırım
Aynen canım surup tarakla güzelce yedirmeniz lazim o zaman her yer eşit olur:))

Öyle yapıcam canım çok teşekkür ederim yardımların için son halini atıcam sana tekrar🤗:KK15:
Rica ederim canım inşallah istediğin gibi olacak 🤗
Buarada bu bilgiler nerden dersen ben ilkokul beşten beri lise bitene kadar hem.okuyup.hem kuaoferde çalıştım ordan geliyor yani .

Rica ederim canım inşallah istediğin gibi olacak 🤗
Buarada bu bilgiler nerden dersen ben ilkokul beşten beri lise bitene kadar hem.okuyup.hem kuaoferde çalıştım ordan geliyor yani .
Bir kadın için en gerekli bilgilerden biri gerçekten bunlar, şanslıymışsın ne güzel kuaföre bile gerek duymazsın, artık o kadar korkar oldum ki önlerinden bile geçesim yok🙄

Kızlar bende kendi dip rengime dönmek istedim uçlar koyu sarıydı kendi saçlarım koyu kumral çok güzel bir ton ben kumral dememişim kuaföre gitti beni kestane rengi yaptı ya o kdr koyu ki moralim bozuk resmen hayat enerjim gitti ne yapabilirim beyaZ sabun dediğiniz hacı şakir falan mı anlamadım yardım lütfen çok mutsuzum 😢

Kızlar bende kendi dip rengime dönmek istedim uçlar koyu sarıydı kendi saçlarım koyu kumral çok güzel bir ton ben kumral dememişim kuaföre gitti beni kestane rengi yaptı ya o kdr koyu ki moralim bozuk resmen hayat enerjim gitti ne yapabilirim beyaZ sabun dediğiniz hacı şakir falan mı anlamadım yardım lütfen çok mutsuzum 😢
Denedim ama tavsiye etmiyorum canım çünkü öyle komple bir açılma olmuyo yarım yamalak açılıyo rengi daha kötü oluyo ben saldım ellemiyorum hiç bakım yapıyorum bi tek, zaten rengi bir iki ton açıldı yıkamaktan, zamanla kendi rengime dönücem yavaş yavaş

Denedim ama tavsiye etmiyorum canım çünkü öyle komple bir açılma olmuyo yarım yamalak açılıyo rengi daha kötü oluyo ben saldım ellemiyorum hiç bakım yapıyorum bi tek, zaten rengi bir iki ton açıldı yıkamaktan, zamanla kendi rengime dönücem yavaş yavaş
İnşallah canım ya kumral rengi bile boyayamıyolar kuaförler bidaha asla gitmem bu son olsun bende gezicem koyu koyu napayım

İnşallah canım ya kumral rengi bile boyayamıyolar kuaförler bidaha asla gitmem bu son olsun bende gezicem koyu koyu napayım
Boşver canım öyle gez 3 senedir ombreliydim güzeldi hoştu ama şimdi sokakta herkes öyle bence koyu renk şimdi daha güzel duruyo en azından diğerine göre doğal duruyo

X