Saç Rengi ve Saç Boyama Ombre

Mavi3522

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
6
1
29
Merhaba arkadaşlar saçıma bugün ombre yaptırdım. Önce küllü kumral ile boyandı sonra ombre yapılıp cila yapıldı ve hafif platinli ve grili bir renge dönüştü ıslakken. Kuruttugumda ise komple saçlarım platin sarıya döndü ve normalde saçlarım bukleli kıvırcık bir yapıya sahip olmasına rağmen suan şekil almıyor aşırı kabarık ve şekilsiz. Tekrar saçlarımı acilen kahve tonlarına döndürmek istiyorum ne yapmalıyım acil 😞😞😞 31ABC394-7747-467F-B244-2733ED8E53E4.jpeg

Eklentiler

• ECFE7516-6D8B-40C3-8537-9597A3088850.jpeg
    ECFE7516-6D8B-40C3-8537-9597A3088850.jpeg
    126,1 KB · Görüntüleme: 161
Çok güzel bir ton olmuş. Işlem yıpratmış olabilir maskelerle kendine gelir saçınız.emlendirinn bol bol ve boyamayın rengi güzel. Illa kahve derseniz zaten açık zemine hangi rengi yaparsanız tutar. Sadece kızıl içermesin içinde bence

Üzgünüm ama bence bu ombre olmamış. Üstelik saçınız da yıpranmış. Tekrar boya nasıl olur bilemedim 🤷🏼‍♀️ sarıdan sonra kahverenginin yeşillenme ihtimali de var.

Omreden çok neredeyse dip boyaya dönmüş ayrıca saç dibiniz ve yapılan boya tonları tutmamış gibi bir kuaför mağduru daha aramıza hoşgeldin 😔

Bu ombre olmamış 🙄 maalesef bu işlemi her kuaför yapamıyor.. üstelik saçlarınız yıpranmış görünüyor. Keratinli saç kremleri kullanin ve maske falan yapmanızı öneririm. Bir süre en azından. Saçınız toparlanana kadar.
Saç rengi kötü değil hoş duruyor ama ombre değil maalesef.

Çok güzel bir ton olmuş. Işlem yıpratmış olabilir maskelerle kendine gelir saçınız.emlendirinn bol bol ve boyamayın rengi güzel. Illa kahve derseniz zaten açık zemine hangi rengi yaparsanız tutar. Sadece kızıl içermesin içinde bence
Önerebileceğiniz bakım ürünleri var mı? Kahve kumral tonlarına ne zaman dönebilirim acaba bu şekilde gördükçe üzülüyorum ve saç yapım çok fazla bozuldu normalde bukle bukleydi saçlarım😞

PBen pantenin sac maskelerini kullaniyorum.isimlerini hatırlamıyorum . Ama ustunde uzun sac icin yaziyordu.Yıkadıktan sonra duşta onu sürüp 1 dak bekleyip durluyordum. Hiç kirilmiyordu.kolay taraniyordu Benim platindi saçlarım.bu yüzden çok yıprandı boyattiktan sonra.

Saçlarınız çok yıpranmış görünüyor. Bol bol maske ve bakım ürünleri kullanmalısınız. Daha önce bende böyle bi sorun yaşadığım için biliyorum. Tekrar eski haline döndürmek zor bi süreç. Ben insight ürünleri kullanmıştım. Hemen hemen her kuaför de satılıyor. İyi geldi saçıma. Zaten artık bilmediğim kuaförlere de gitmiyorum. Saçımı artık sadece Koray bey’e emanet ediyorum. Salonu İstanbul Göztepe de. Koray Dağıstan Hair Studio size de tavsiye ederim.

X