Ombree

tugdi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2019
50
43
25
kızlar merhaba saçlarım şuan diplerim bi beş karış kadar kendi rengim ( kumral) diğer kısımlar koyu kızıl, saçlarımı çene hızasında küt kullanıyorum. saçlarımı neredeyse 9-10 aydır boyamıyorum buna rağmen hiç bir şekilde saçlarımı uzatamadım (sürekli yağ vs kullanıyorum) çam terebentin kullanmaya başladım tekrar suan. Saçlarımı ombre yaptırmak istiyorum ama çok fazla açma işlemi yapılacağı için yanmasından korkuyorum. Daha önce böyle bir uygulama yaptıran varsa fikrinize ihtiyacım var. saçlarımı gördükçe moralim bozuluyor artık. 😶

Canım benim saçlarım ombreliydi ve ombreyi yaptırdığım yer saçlarımı yakmıştı. 9 ay saçlarıma hiçbir işlem yaptırmadım düğünüm olduğu için artık saçımı boyatmam gerekiyordu. İyi bir kuaför buldum saçlarımla tel tel uğraşıp ombre yaptı. Ombrenin hemen ardından keratin yüklemesi yaptı ve nook diye bir şampuan verdi. Saçlarım şuan hem renk olarak hem de tel olarak çok sağlıklı. Saçlarımı hiç kestiremedim bu haliyle bile sağlıklı duruyor. İyi bir kuaför bulursan sorunun çözülür bence

Kızıllardan kurtulana ve istediğin boya gelinceye kadar uzat derim. Ben de aynı durumdayım bekliyorum.

X