Ömrümü kendime harcamak hedefim

Kahvaltimi yaptim.
Suya abandigim icin ac degilsin ama yemem lazim diye yedim.
Kitabimi okudum. Hava cok sicak yine. Yürüyüsu acik havada yapacagim. Galiba 6gunluk mesainin yorgunlugu var uzerimde. Biraz da temizlik yapip yine oturdum. Gerci fazla da uyumadim
Ayy suyu içmene çok mutlu oldum. Öğün atlamamak da çok önemli. Ana Öğünlerle birlikte muhakkak 3 4 yk yoğurt yemelisin ama.
6 günlük mesai çok yorucu yaa bolca dinlen 💜
Yengeç bebeğim ❤️
Ayy bende yükselen yengecim

Lütfen bana sigarayı bıraktırınnnn. İlk hedefim bu şu an.

Bu arada sadece el alışkanlığı ve dudak tiryakiliği. Önerilerinizi bekliyorum :cry:
Ben bırakıcam diye bir karar almadım (çünkü buna karar verince panik oluyorum sanki sevgilimden ayrılmış gibi içim daralıyor falan) bir süre içmeyeyim bakalım dedim bir ara içerim diye kendimi serbest bıraktım. Böyle olunca kolay alıştım yokluğuna 2 ay oldu yaklaşık içmiyorum.

Ben bırakıcam diye bir karar almadım (çünkü buna karar verince panik oluyorum sanki sevgilimden ayrılmış gibi içim daralıyor falan) bir süre içmeyeyim bakalım dedim bir ara içerim diye kendimi serbest bıraktım. Böyle olunca kolay alıştım yokluğuna 2 ay oldu yaklaşık içmiyorum.
Bana da bir daha asla içmeme fikri çok bağlayıcı geliyor ondan bırakamıyorum. Nasıl yani hiç içmemek? Bir daha hiç? Garip geliyor.

Deneyeyim madem ben de böyle teşekkür ederim❤️

Günaydınnnnn dün gece yarısına kadar dışarıdaydım. Eve gelince direkt uyuduğum için topiğe bakamadım. Neler yaptınız?

Günaydin
Izin gunum bebe bakmasiyla gecti. Yürüyüs plani iptal oldu 9a dogru Eve gidince pertim cikti 🥲

Onun disinda kiz ile planimda uyumadi. Gerisi tamamdir.

Büyük ihtimal bugunde ayni olacak. O yuzden plani sade tutayim

🌸30 Sayfa kitap okumak
🌸Saglikli beslenme
🌸3 L su
🌸 Yürüyüs yapmak

Dün işlerim stresliydi o yüzden 1 dal sigara sözümü tutamadım.
Yürüyüşümü gün içinde halledip akşam arkadaşlarımla dışarıdaydım.
Kitap 3 sayfa okuyabildim ama çok güzelleşiyor kitabım.
Sağlıklı beslenmeye tabii ki devam ettim.
Dizi olarak ben hala how ı met your mother izliyorum vee çok güzel

Merhabalar,
Biraz kendimden bahsetmek gerekirse 28 yaşında mühendisim. Okumayı, araştırmayı, izlemeyi ve gezmeyi çok seviyorum. Bu yaşıma kadar insanlar için çok uğraştım. Memnun etmeye çalıştım, insanların takdir ettiği kişi olmaya çalıştım ama hepsi boşuna ömrümü başkaları için harcamak istemiyorum artık.
Kiloluyken zayıflasan güzel olursun diyenler 17 kilo verince eski halin daha iyiydi yüzün yaşlı görünüyor dedi bana. Özetle insanları asla memnun edemeyiz. Zamanımı kendimi geliştirmek, mutlu etmek ve ruhuma şifa olmak için harcamak istiyorum. Burası benim şifa günlüğüm olsun istiyorum. Yeri gelir mutluluğumu, öğrendiğimi, güldüğümü yazarım yeri gelir hüznümü buraya paylaşırım.

Benim gibi düşünen ruhuna şifa arayan herkese kapım açıktır.

Sevgilerimle
Ben bir başlık açtım az önce sonra yazdıklarını gördüm.Sana eşlik etmek isterim ama bir soru yöneltmek istiyorum.Sevdiğin ve haz aldığın şeyleri nasıl keşfettin?

Ben bir başlık açtım az önce sonra yazdıklarını gördüm.Sana eşlik etmek isterim ama bir soru yöneltmek istiyorum.Sevdiğin ve haz aldığın şeyleri nasıl keşfettin?
Deneyerek ve yaşım ilerledikçe diyebilirim. Yani şöyle ki her zaman kahve içmeyi severdim ama kahve içtiğim anı kendim için özelleştirip, her ne oluyorsa ona bi ara verip o anı ve tadı yaşamak çok hoşuma gitti. Mesela bu sabah iş yerime gitmek istemiyordum saçma sapan bir sürü iş vardı. Ama gitmeden tek başıma hep gittiğim bir kafem var. Oraya gidip kitabımı okudum, kahvemi içtim. İçimdeki negatif enerjiden arındım ve işe gittim. Kendimi daha verimli ve motive olmuş hissediyordum.
Dün dışarı çıktığım için yorgundum ve bugün evde kalmak istedim. Evde kaldığım zamanda da hem fiziksel hem mental dinlenmem gerektiğini fark ettim. Kendime güzel bi içecek hazırlayıp evin en rahat koltuğuna geçtim. Sonra dizi izledim. Derken o konfor hissi minicik şeylerde bile olsa iyi geliyor diyebilirim.

Topik ne kadar sessiz böyle. Dün neler yaptığımı yazayım hemen. Dün işlerle boğuşup eve geldim ve tüm akşamı evde kitap dizi yaparak geçirdim. Kitap beni çok sardı bu akşam da dışarı çıkmadan sonuna kadar okuyup bitirmek istiyorum kitabı. Belgesel izlemedim uzun zamandır. Bu akşam güzel bir belgesel izleyeceğim.
Eski Lady'nin kafaya takıp mutsuz olacağı olaylara denk geliyorum ve artık "bana ne" diyip geçiyorum. Kendimin bu versiyonunu çok seviyorum ve bol bol şımartıyorum kendimi. Çünkü bunu hak ediyorum. Her şeyin en güzelini hak ediyorum. Sabah kuaföre gidip mis gibi bir fön çektirdim. İş çıkışında arkadaşımla bi kahve sohbet yaptık. Yeni kitaplar sipariş verdim. Her şey canım kendim için 💜

Izin gunlerim yogun geciyor 😂

Bugun ise døndum. Eve 30dk once geldim, fakat direk buyugu futbola goturdum. Az once yine girdim eve😁

1,5 L su ictim. Kaldi yarisi.
Yogunlukdan anca 13 de ilk ögün yaptim.
Az once iki adet yulafli biskuvi attim agzima.

Ilk ogunum bol sebzeli,kiymali meksika fasulyesi yaninda siyah pirincdi.

Bu aksam makarna ve salata var 😣 2-3 yk makarna alip, salata ile sisirecegim kendimi.

Kitap yatmaya giderken okurum. Yürüyüs bugun yok. Dinlenme gunu

Izin gunlerim yogun geciyor 😂

Bugun ise døndum. Eve 30dk once geldim, fakat direk buyugu futbola goturdum. Az once yine girdim eve😁

1,5 L su ictim. Kaldi yarisi.
Yogunlukdan anca 13 de ilk ögün yaptim.
Az once iki adet yulafli biskuvi attim agzima.

Ilk ogunum bol sebzeli,kiymali meksika fasulyesi yaninda siyah pirincdi.

Bu aksam makarna ve salata var 😣 2-3 yk makarna alip, salata ile sisirecegim kendimi.

Kitap yatmaya giderken okurum. Yürüyüs bugun yok. Dinlenme gunu
Afiyet olsunnnn. Meksika fasulyesi protein grubundan kıyması da fazla olunca sanırım protein miktarını kaçırmış oluyoruz. Benim diyetisyen kalori saymaya çok karşı. Onun yerine porsiyon dengesi kurmak önemli diyor. Ama yemeğin ne kadar kıymalı bilmiyorum yani sadece baklagiller ve et aynı yemekte olmamalı demek istedim.
İşlerdeki yoğunluk insanın yeme düzenini çok bozuyor. Bol salata ve fasulyenin sebzesinden yiyebilirsin aslında makarnayı 3 yk ekmek yerine yesen mis gibi olur

Topik ne kadar sessiz böyle. Dün neler yaptığımı yazayım hemen. Dün işlerle boğuşup eve geldim ve tüm akşamı evde kitap dizi yaparak geçirdim. Kitap beni çok sardı bu akşam da dışarı çıkmadan sonuna kadar okuyup bitirmek istiyorum kitabı. Belgesel izlemedim uzun zamandır. Bu akşam güzel bir belgesel izleyeceğim.
Eski Lady'nin kafaya takıp mutsuz olacağı olaylara denk geliyorum ve artık "bana ne" diyip geçiyorum. Kendimin bu versiyonunu çok seviyorum ve bol bol şımartıyorum kendimi. Çünkü bunu hak ediyorum. Her şeyin en güzelini hak ediyorum. Sabah kuaföre gidip mis gibi bir fön çektirdim. İş çıkışında arkadaşımla bi kahve sohbet yaptık. Yeni kitaplar sipariş verdim. Her şey canım kendim için 💜
Hangi kitabı okuyorsun

Merhabalar bu aralar enerjim ve moralim hiç iyi değil. İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor

Kendi sayfasını instegram da açanları çok cesaretli buluyorum çünkü mutlaka eleştiri oluyor

X