Ona eski hislerini nasıl hatırlatırım?

Asıl önemli olan da o kısmı, bunu bence kendisi de biliyor ama neyse..

Biten his hatırlanmaz. Çünkü zaten yoktur. Zaten zamanında ilişkiniz çok laçkalaşmış ve olması gerektiği gibi bitmiş. Neden zorluyorsunuz? Erkeklere kıran girdi, benim mi haberim yok?

Bu kişiyle 1 yıllık sevgiliniz aynı kişiler mi ? Eğer öyleyse o ilişkinizde ailenizin onayı yoktu doğulu aileydi diye sanırsam . Veya ondan ayrildiktan sonra eski sevgilinize mi donmeye karar verdiniz ? İlişki üzerinden çok zaman geçmiş yıpranmış bir ilişki 1.5 yıl önce de size görüşünü bildirmiş eskisi gibi olmayacağınızi bence daha fazla uzatmadan yeni rota oluşturun derim

Ayrılık sebebinden bahsetmiyorsunuz çünkü çok kötü bir şey yapmış söylerseniz buradaki herkes barışma diyecek çünkü açtığınız konu bile şartlı duymak istediklerimi söylerseniz diyorsun resmen amacı barışmak değil diyorsun ne o zaman cinsellik mi?

Merhaba öncelikle sorum bu adam iyi mi, onun için çabalayayım mı vs değildir lütfen uzak dur yazmak için kendinizi yormayın çok denedim olmuyor.

Daha birkaç ay önce başkasını seviyordunuz, evlenmeye çalışıyordunuz. Boşta kalınca eski sevgiliyi hatırlamanın adı da "çok sevdim, çok denedim, unutamıyorum" olmuş herhalde

Kendiniz olun ona içinizden geldiği gibi davranın. Zaten size değer verdiği için görüşmek istemiş, eski his yeni his diye bir şey yok. Güzel vakit geçirmeye çalışın.

Zamab geçmiş adam istemiyor istese barışırsı o yüzden ısrar etme edersen kaybedersin hayatında tamamen çıkar ve yokuna bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…