Önemli :( ben kimim ?

I

inci_007

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi inci_007
Merhaba arkadaşlar, ben bunu nasıl söyleceğimi bilmiyorum ama en rahat hissettiğim yer
burası
ben cinsel kimliğimin tam anlamıyla yerine oturmadıgını düşünüyorum 23 yasındayım.
erkeklere karşı ilgim var evet ama bayanlara karşıda ilgim oldugunu düşünüyorum.
çok hoş bir bayanım. ama neden bu şekilde davrandığımı bilmiyorum. güzel bir bayan görsem bakıyorum ister istemez.
sizce ne yapmam gerekiyor.
lütfen beni yargılamayın.

• Konu Sahibi inci_007
canım ne diyelim biz şimdi, istersen bir psikologla görüş, tedavi edilecek bir şey olduğunu düşünüyorum hayatından memnun değilsen.

• Konu Sahibi inci_007
canim bende bi kdin gördügümde bakarim ama neden bakarim güzel oldugu icin peki seni baktiginda hoslaniormusun yoksa güzel odlgu icinmi bakarsin belki besexsuel olabilirsin hem kizlardan hem erkekleden hoslanma olabilir buda gayet normal yanii benceee kendini o yüzden üzmee herkez farklidir herkezin seyide farkli olabilir

• Konu Sahibi inci_007
canım ne diyelim biz şimdi, istersen bir psikologla görüş, tedavi edilecek bir şey olduğunu düşünüyorum hayatından memnun değilsen.

teşekkürler canım. memnun olmamak değilde ileride sorun olabileceğini düşünüyorum

• Konu Sahibi inci_007
kadınlara erkeklerden cok baktıgıma emınım cnku guzel olana bakarım ben ama bu benım cınsel kımlıgımı etkılemez
bır erkekle bırlıkte ıken heycanlanıyorsan degısık anlarsın ıste hısler ıcıne gırıyorsan erkkelerden hoslanıyosun demektır
ama bır kadınla bırlıkte ıken aynısını hıssedıyorsan o zaman kork sadece.
degılse bakmakta etmekte bısı yok hepımız bakarız

• Konu Sahibi inci_007
hem bayanlara hem de erkeklere karşı ilgin varsa biseksüel eğilimde olabilirsin, dediğim gibi sorun olabileceğini üşünüyorsan doktora danış canım, belki de hormonlarınla ilgilidir...

• Konu Sahibi inci_007
canlarım benimkisi sanırım biseksüellik kadınlara bakıyorum ve tuhaf duygular hissediyorum. ama bu erkeklerde daha baskın tabi.
ama hani çok özel olucak ama bazen düşlerime bayanlarıda koyabiliyorum :KK43:

• Konu Sahibi inci_007
katiliorum sanada ama simdi sen illah bi erkekte ne hissetigini ögrenmek istiorsan ozaman okadar cok sikarsinki kendini aceba bisiler hissetimi ettmedimi diye ozamandaa fucudun farkli seyler söliyebilir cünkü kendini sikarsin o yüzden kendini zaman ver bencee istersen bi piskojola danis bakim o sana ne önerir...

• Konu Sahibi inci_007
e tamam da bende bakıyorum guzel bayan gordugumde hemde ben erkek olsam kesın tavlamaya calısırdım dıyorum yanı bunun yuzunden boyle dusunuyorsan bence yanlış düşünüyrsun güzel olan herseye bakılırı ama sen farklı acıdan mı bakıyorsun buun biraz daha acıklarsan yardımcı olabılırız dıye dusunuyorum yanı güzel bayanlara bakınca şehvetlimi bakıyorsun onu bılmek ısterım

hıııı pardon usttekı yazını okumadan cevap verdım kusura bakma düşlerine koyuyorsan olmaz tabe senı cok etkıleyen bı erkekle birlikte oldugundadamı bu boyle oluyo sakın kendını yalnız hıssettıgın zamanlarda aklına gelmesın her zamanmı oluyor

olsun bu demek degilki illah hoslaniorsun diye sonucta bu fantazidir ve sadece sen kadin olarak sadece düslerine kadin hayal etmiorsundurr fantazinden ne yapmak istersen yap zgürsün sonucta ama sen simdi kendide deniorsundur buda yanlis benceee herseyi zaman biak hem hoslaniorsanda hoslaniorsundur nolcak... onca insan bisexuel yada homosexuel yada lezbiyen

yaşın da küçük değil arkadaşım; cinsel kimliğimin oturduğundan emin değilim diyorsun da...

evet, güzel bir bayan görünce arzuluyorum. belkide bu erkek arkadasımla ilişki yasadığım zamanlarda hiç bir şekilde orgazm olamamam zevk almamamdan kaynaklanıyordur.
bu durumdan utanmıyorum.
garip bir duygu sadece ayrıca beni yadırgamadıgınız içinde çok teşekkür ediyorum

belkide kabüllenemiorsundur...ama gercekten ölemi degilmi anca sen kendin icin karar verebilirsin burda birisi veremez onlar cünkü senin hissetiklerinn

arkadaşım çare burdan zor çıkar kafan dahada karışabilir
bence psikatra gitmen en mantıklısı

peki mesala kusura bakma cok acik konuscamda öpüsürkende felann kipir kipir icin olmiomu yada sevisirken hicmi zevk almiorsun.....

herkesın cınsel tercıhı kendınedır nıye yargılayalım ama bence sevgılınle yasadıgın sey senı tatmın etmedıgı ıcın boyle bırsey dusunuyorsun bence ilişkınızı hareketlendırın

şuan bitti bir ilişkim yok. belkide boşluktayım ama yaklaşık 1 yıldır bu duyguları yaşıyorum
benim gibi olan insan çoktur ama toplum yadırgadıgı için
belkide susuyorlardır

Yazdıklarına istinaden kendi fikrimi belirteyim:
Bence biseksüel olabilirsin ya da lezbiyensindir.
(Toplumda hep karşı cinse ilgi duyacığın öğretilmiştir
sen de doğal olarak karşı cinse yöneldin
ama erkeklere karşı ilgi daha baskın diyorsun
fakat mutlu değilsin bu bir çelişki )
Neyse sanırım korkuyorsun ama;
korkma bu hislerinden bence.Belki de kabullenemiyorsun
Eşcinsel eğilimlerini kabullenmek istemeyen,
içinde saklı tutan gizli eşcinseller de var elbette.
Sayıları az, ama varlar.
Hiç üzülmeye gerek yok.
Eşcinsellik bir hastalık değil
ve insan haricinde bir sürü hayvanda olduğuna
göre demek ki biyolojik bir sebep..
Ergenlik döneminde fark etmen gerekirdi ya da
bastırdın duygularını bilemiyorum
Geç kalmışsın cinsel kimliğini bulma da :)
Ne olduğunu bir an önce bulman dileğiyle..:)

X