önerebileceyiniz oteller varmi karasizim

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
43

öncelikle merhabalar
ben antalya mersin alanya yada side bölgelerinde otel ariyorum bir cok oheli inceledim ama kararsiz kaldim+#

aradigim özellikler bes yildizli olmasi uygun fiyatlarda olmasi dört yasinda bir oglum var onun icin guzel bir ortam olmasi kesinlikle kaydirakli havuz olmasi ve bizimde esimle eylenebileceyim cok aktifiteli bir ohelin olmasi simdiden tesekkür ederim:)

Merhaba aysima81,

tatile gitmeyi düşündüğünüz tarih aralıklarını ve kişi başı maximum günlük bütçenizi bana iletebilirseniz size seve seve yardımcı olmaya çalışırım

saygılar...

cok tesekkür ederim soruma dikkate alip yanitladiginiz icin:)

izin araliklari haziranin 18 -30 arasi bes gun yada bir hafta
bir hafta 700-8oo euro ucreti toptan olarak civarlarinda olabilirse cok sevinirim yurt disinda yasadigim icin yeterinde bilgim yok cunku fiyatlardan:uhm:

Yeniden merhaba,

Aradığınız özelliklerde size önerebileceğim bazı tesislerimiz aşağıdaki gibidir, Otel isimlerine tıklayarak ayrıntılı bilgi ve fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz inceledikten sonra Sorularınız için yine burda olacağım

saygılar.

Alanya - Mukarnas Spa Resort (tesis Aquaparklıdır)

Side - Kamelya world tatil köyü(tesis Aquaparklıdır)

Kemer - Fantasia Otel Deluxe

Alanya - Cortez Resort Otel & Spa

Bodrum - Kadıkale Resort

Side - Otium Eco club Side

Kemer - Justiniano Wish Grand kemer

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon ıçin,

Tatil Hattı: 0216 550 19 19

www.turon9.com

slm bende ailemle huzurlu sakin bi tatil gecirmek kafa dinleyebilcemiz biyer istiyoruz zeynep arkadaşın dediği gibi sakin kalabalık olmayan biyer.otel pansiyon değilde yazlık gibi biyerde olursadaha iyiolur bizim için denize yakın olursa daha güzel olur e tabi fiyatıda uygun olmalı temmuzun 20 si ile 30 arasında gidicez 10 15 günlüğüne kalcağımız kiralık yazlık olursa daha iyi olur bi kaç yere sorduk yazlık kiraları sezonluk veriyolar 15ggünlüğüne veren yok şimdilik. bu konudada tavsiye edeceğiniz yerler varsa tavsiyelerini bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim bide edirne enez de bilgisi olan varsa orayla ilgilide görüşlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

X