Dudak Makyajı Önerisi olan :ı

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

silaaxix

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2015
51
16
Arkadaslar merhaba benim sormak istediğim dudağında çok kabuk oluyor her ne kadar kremle nemlendirsem de lipstick de kullandım ama bir türlü çözüm bulamadım ne yapabilirim pürüssüz olması için bir fikri olan var mı???

bal sür cnm akşamları. :) balın onarıcı nemlendirici etkisi var ve en doğal dudak balmı bal

Benim de dudaklarıp sürekli kuruyordu. Oysaki kullandığım ilaçtan ve az su içmektenmiş. Öncelikle bol bol su iç, kullandığın ilaç vb varsa yan etkilerine bak. Dişlerini fırçaladıktan sonra duduklarına da hafifçe uygula. Gece yatmadan da yoğun bir nemlendirici kullanırsan güzel bir sonuç alabilirsin.

BEPANTHOL merhem geceden bolca sür sabaha kurumuş deri dökülüyor zaten sonrasında bakımını hiç ihmal etme
hatta mümkünse her gece yatmadan önce (ama bu sefer az miktarda olabilir) sür pürüzsüz dudakların olur
benim sırrım bu en azından :)

Çok klasik ama bildiğiniz Arko nem çok işe yarıyor. Hani şu küçük tüplerde satılan klasik modellerden :)

Arkadaslar merhaba benim sormak istediğim dudağında çok kabuk oluyor her ne kadar kremle nemlendirsem de lipstick de kullandım ama bir türlü çözüm bulamadım ne yapabilirim pürüssüz olması için bir fikri olan var mı???
Aynen bende öyleyim

Bol su içmeli herşey için iyidir, neutrogena kremi nemlendirme için kullanıyorum harika birşey, diş fırçasıyla dişlerimi fırçaladıktan sonra dudaklarımın üzerinden de geçiyorum:KK54:

Benim de dudaklarıp sürekli kuruyordu. Oysaki kullandığım ilaçtan ve az su içmektenmiş. Öncelikle bol bol su iç, kullandığın ilaç vb varsa yan etkilerine bak. Dişlerini fırçaladıktan sonra duduklarına da hafifçe uygula. Gece yatmadan da yoğun bir nemlendirici kullanırsan güzel bir sonuç alabilirsin.
dudaklaradis macunu mu sürmek gerekiyor anlamadim.:)

Peeling yapabilirsin.bepantol kullanabilirsin yada dudak dolgusu yaptirabilirsin.(bu sonuncusundan emin degilim ama dudaklarin puruzsuz oldugunu okumustum)

Nivea nin kati kremini de geceleri bol surunce sabaha deriler soyuluyor.

X