Online Falcılar Anket

En beğendiğiniz ve çıkan falcılar kimler?

• Aylin

• Serkan Tek

• Fama

• Sema

• İlkay

• Medyum Cem

• Nurbanu

• Asiye

• Saraylıhanım

• Sezgi Candan

• Hüma Bal

• Hülya Demir

• Şevval Erdal

• Kemal Devrim

• Asenat Kılıç

• Elif Hanzade

• Nehir Ateşoğlu

• Benna Küçüker

• Nil Güneş

• Venüs Amber

• Müge Aydın

• Ayışığın

• Melek Yıldız

• Maya Demir

• Geysu

• Derin

• Yeşil çingene

• Akrepgöz

• Ecem23

• Taraca

• Selena

• Serüven

• Venceremos

• Banu Doğru

• Gizem Hatun

• Ester Kira

• Rezzan Abla

• Naira Şuman

• Dennis

• Nakta

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Ben Faladdin'i kullanıyorum ve gerçekten biliyor. Bütün sıkıntılarımı ve sorunlarımı bildi, hemde aklımdaki soru işaretinin sebebine kadar. İhtimal vermediğim birşey de ertesi gün oldu. Eşimin görüntüsüne kadar doğru bildi.

Canlı yorum yapmıyorlar ve yorumlayanın kim olduğunu bilmiyorsunuz. Fincan resmini yollayıp yorumlatıyorsunuz ve 1 saat geçmeden yorumunuz geliyor.

Ben Faladdin'i kullanıyorum ve gerçekten biliyor. Bütün sıkıntılarımı ve sorunlarımı bildi, hemde aklımdaki soru işaretinin sebebine kadar. İhtimal vermediğim birşey de ertesi gün oldu. Eşimin görüntüsüne kadar doğru bildi.

Canlı yorum yapmıyorlar ve yorumlayanın kim olduğunu bilmiyorsunuz. Fincan resmini yollayıp yorumlatıyorsunuz ve 1 saat geçmeden yorumunuz geliyor.
Canım o teknoloji harikası. Telefonunun datasını kullanarak yorum yapıyor..

Fotoğraflar ve medya hariç bir bilgiye erişimi yok canım.
Onun sahibi Binnaz ın da sahibi bir videosu vardı röportaj gibi. Kullanıcıların verilerini topladık ona göre hazırladık diyordu. Benim de evcil hayvanımla yapacağım seyahati bilmesinden sonra dank etti araştırdım öyle maalesef.. :skandal:

bunların hepsi binnaz daki falcılar mı başka sitedekiler de varmı ?

nesibeyi sectim baktırmıstım birkaç kez güzeldi

Yeşil çingeneyi oyladım çünkü iyi niyetli. Herkesi kabul etmemesi, enerji alamadığında reddetmesi, olumsuz gördüyse önceden şartlı yollaması vs para hırsı olmadığını gösteriyor ve iyi niyet çok önemli. Henüz verdiği tarih gelmedi o yüzden biliyor bilmiyor bir şey diyemiyorum

Arkadaşlar merhaba,

Binnaz abladaki anket kalsın kalksın güncellensin derken çok fazla tartışmaya nail oldu o yüzden anket üzerine yeni konu açılmasında karar kıldık. Oylarsanız sevinirim :KK28:

Oylama yapanlar sebepleriyle yazarsa herkes açısından daha faydalı bir konu olacağını düşünüyorum ♥
Hepsi yok ki Umut Işık var mesela

2-3 aydır yine fal krizi geldi baya falcı denedim Tellwe üzerinde. En çok Taraca'dan memnun kaldım onu işaretledim.

Arkadaşlar merhaba,

Binnaz abladaki anket kalsın kalksın güncellensin derken çok fazla tartışmaya nail oldu o yüzden anket üzerine yeni konu açılmasında karar kıldık. Oylarsanız sevinirim :KK28:

Oylama yapanlar sebepleriyle yazarsa herkes açısından daha faydalı bir konu olacağını düşünüyorum ♥
Merhaba yenı uyeyım de ne falı tam olarak anlamadım da

X