Online Falcılar Anket

En beğendiğiniz ve çıkan falcılar kimler?

• Aylin

• Serkan Tek

• Fama

• Sema

• İlkay

• Medyum Cem

• Nurbanu

• Asiye

• Saraylıhanım

• Sezgi Candan

• Hüma Bal

• Hülya Demir

• Şevval Erdal

• Kemal Devrim

• Asenat Kılıç

• Elif Hanzade

• Nehir Ateşoğlu

• Benna Küçüker

• Nil Güneş

• Venüs Amber

• Müge Aydın

• Ayışığın

• Melek Yıldız

• Maya Demir

• Geysu

• Derin

• Yeşil çingene

• Akrepgöz

• Ecem23

• Taraca

• Selena

• Serüven

• Venceremos

• Banu Doğru

• Gizem Hatun

• Ester Kira

• Rezzan Abla

• Naira Şuman

• Dennis

• Nakta

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.262
2.981
Arkadaşlar merhaba,

Binnaz abladaki anket kalsın kalksın güncellensin derken çok fazla tartışmaya nail oldu o yüzden anket üzerine yeni konu açılmasında karar kıldık. Oylarsanız sevinirim :KK28:

Oylama yapanlar sebepleriyle yazarsa herkes açısından daha faydalı bir konu olacağını düşünüyorum ♥

Son düzenleyen: Moderatör:
Anket şıklarını eklerken birkaç isim daha kalmıştı ekleyeceğim ama ekleyemeden konu açıldı. Anket şıkkı sayısında sınır mı var acaba? Mune Mune

Bu arada kızlar en fazla 5 seçenek seçilsin dedim çok dağılma olmaması adına bilmiyorum sizin farklı bir öneriniz var mıydı?

Aslında oylama yapanlar sebepleriyle yazarsa başlık içerisine belki hem başlık daha güncel kalır hem insanlar da fikir sahibi olmuş olur.

Asenat- çok değişik detayları biliyor ve ufak tefek şeyleri de çıkıyor yol düğün vs gibi.

Şevval ve akrepgöz hiçbir falcının bilmediği önemli bir detayı bildi bende.

Çingene'nin de ilk falında bir durumu sallamamıştım ihtimal bile vermediğim bir şeydi sonra öyle olduğunu gördüm. İyi niyetli ve tatlı biri bence doğru noktalara parmak basıyor.

Ecem'in geçen sene ilk falında bahsettiği öngörülerin çoğunu yaşadım. Hisli ve iyi niyetli bi kadın olduğunu düşünüyorum.

Benim şu anki oylarım bu şekilde kızlar ama ileride bazı oylarım değişebilir elbette.

Baktım şimdi başka şık eklenemez :KK43:

Ah tamam tahmin ettiğim gibiymiş öyleyse sınır var sanırım. Olsun teşekkürler=) bir de geçenlerde de sormuştum ancak gözden kaçtı sanırım; forumda arama yaptığımızda maksimum 10 sayfa görüntülenebiliyor, daha eski mesajlara ulaşamıyoruz. Bunun düzelme imkanı var mı?

Ah tamam tahmin ettiğim gibiymiş öyleyse sınır var sanırım. Olsun teşekkürler=) bir de geçenlerde de sormuştum ancak gözden kaçtı sanırım; forumda arama yaptığımızda maksimum 10 sayfa görüntülenebiliyor, daha eski mesajlara ulaşamıyoruz. Bunun düzelme imkanı var mı?
Daha eskileri bul seçeneği çıkmıyor mu?

Oy verdiklerim ve yorumlarım şöyle:

Fama
- çok bozuk anlatımına rağmen anlık durumda çok iyiydi tespitler güzeldi. tarihler daha beklemede.

Tumay Cennet - tutarlı iki fal baktı. paracı değil, yanlışlıkla iskambil baktırdığım falımın ikinci sorusunda katinanın daha iyi yanıt vereceğini söyleyerek kendiliğinden bir açılım yapıp yanıt yazmış. sadece kart yorumlamıyor, önemli olan da buydu benim için. hissiyatlı bir abla. canımcicimaşkımbirtanem bayık muhabbetlerini yapmıyor.

Nehir Ateşoğlu - pembe istemediğimi özellikle belirttim, kendisi de pembe tablo çizmeyeceğini ne görüyorsa onu söyleyeceğini belirtmiş. ses tonu bana güven vermişti bu anlamda. durumda iyiydi, onun da süresi daha var. sorum dışında gördüğü bir şey varsa da belirtmişti. ayrıca göndermemden 15 dk sonra 7.5 dakikalık sesli yorum göndermişti, hızına da hayran kaldım.

Kemal Devrim - kendisi forumda çok önerildiği için baktırdım. yakalaması çok zor, kendisiyle facebook üzerinden iletişime geçtim ve o da sisteme girmeden önce bana haber verdi, ben de çok kolay yakaladım. sorumu da yine facebooktan teyit etti. kısa sürede net bir fal göndermişti. durum açısından beğendim, yine zamanlar beklemede.

benden şimdilik bu kadar :)

Selena: an konusunda mükemmel olduğu gibi gelecek öngörülerinden de yaşadığım oldu. Üslubunu ve bakımını çok severim.

Gizem Hatun: gelecek yorumları pek çıkmasa da an ve geçmiş konusunda benim için en iyilerden biridir. O an ne yaşadıysam aklımdan ne geçiyorsa hepsini anlatır. Çok iyi bir yorumcu bence.

Seruven: kitap falı çok başarılıydı ve dedikleri çıktı. fakat öncesinde tarot baktırmıştım ortalamaydı. yine de çıkan kitap falı hatrına oy kullanıyorum.

Onun haricinde listede fal baktırdığım isimler de var fakat en memnun kaldığım, falları çıkan isimler bunlar :)

aa medyum cem şimdiden iyi almış. oylayan arkadaşlar yorum yazabilir mi acaba? ben o da famagillerden diye uzak duruyordum :kahve:

aa medyum cem şimdiden iyi almış. oylayan arkadaşlar yorum yazabilir mi acaba? ben o da famagillerden diye uzak duruyordum :kahve:
Canım benimkinin hayatında biri vardı o zamanlar kimse bilememişti ceme çok sıradan bir soruyla fal atmama rağmen bilmişti bi oyu ben verdim ceme o yüzden he dedikleri daha çıkmadı o ayrı

X