Online İngilizce Kursu deneyen var mı?

salihakocak03

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2016
14
9
33
Merhaba arkadaşlar İngilizce öğrenmek istiyorum daha önce kurslara giderek denedim ama şimdi işimden dolayı gidemiyorum bu online ingilizce kursları var, hiç deneyen var mı aranızda??

Tekrar merhaba arkadaşlar cevap gelmemiş ben biraz araştırdım, Open English diye bir kurs var.

Online evden derslere giriyormuşsun, şimdi aradılar konuştum ama emin olamadım. Hocalar hep amerikalıymış her yarım saatte bir ders var mış? Aranızda kullanan duyan bilen var mı acaba?

Merhabalar. ....bir site var. Hem Türk hem Yabancı öğretmenlerden ders alabilirsiniz.
Tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, .... bende bu siteden eğitim alıyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Başladığımdan bu yana konuşma seviyem çok ilerledi.

Ben daha önce denedim ama bir fayda göremedim sonrasında bir araştırma yapıp bu işi adam akıllı yapan bir kuruma gitmeye karar verdim internetten ve çevremdeki insanlardan aldığım bilgiler ile istanbul lisan merkezine gitmeye karar verdim gerçekten çok faydasını gördüm hocaları hakikaten çok deneyimli ve çok sıcak bir ortam vardı. Hocalar çok güzel yönlendirmelerde bulunarak ingizceyi öğrenmemi sağladılar 4 kurdan sonra şimdi düzgün ve akıcı bir şekilde ingilizceyi konuşa biliyorum. Bence sizde adam akıllı bir kursa kaydolun fazla düşünmeyim derim.

Merhaba, benim ingilizce var fakat ileri seviyeye taşımak istiyorum ve kursa gidecek vaktim yok. Bu nedenle online kurs arayışına başladım. Boğaziçi üniversitesinin online kursuna kayıt olmayı düşünüyorum, sertifikasi vs cok gecerli oluyor ve toefl için dersleri mevcut. Denediğimde tekrar yazarım...

Merhaba, bende baktım Boğaziçine çok pahalı hemde kafama yatmadı konuşamadıktan sonra sertifikanın bir anlamı yok, sonra burdan .....com'u gördüm. Ona kayıt oldum, dersler birebir Skype üzerinden 25 dk işleniyor. Notlar ve ders çok zevkli. Öğretmenler yabancı olduğundan başta zorlandım ama şimdi çok hoşuma gitti, inşallah dahada ilerletirim.

Merhaba, bende baktım Boğaziçine çok pahalı hemde kafama yatmadı konuşamadıktan sonra sertifikanın bir anlamı yok, sonra burdan ....com'u gördüm. Ona kayıt oldum, dersler birebir Skype üzerinden 25 dk işleniyor. Notlar ve ders çok zevkli. Öğretmenler yabancı olduğundan başta zorlandım ama şimdi çok hoşuma gitti, inşallah dahada ilerletirim.
Kimden gördünüz tatlı kız? Diğer üyeliğinizden mi?

Iyi gunler ben online ingilizce aldım.Suan doktora yapıyorum.Normal sınıf ortamindan çok daha iyi.Sinifta kalabalık içinde her kafadan bir ses çıkıyor.Hoca hizli bir şekilde anlatıp geçiyor.Not tutmak ayrı bir sorun.Online evde rahatça açıp dersimizi dinliyorsunuz.Haftanin belirli günleri ve akşamları oluyor.Kayittan tekrar dinlenme olasiliginizda var.Ben son sınıftayken yds için kursa gittim.Orda hicbisey öğrenmedim diyemem.Ama kesinlikle online eğitimin çok faydasını gördüm.Burdan isim vermek yanlış olabilir.Internetten araştırınca görürsünüz zaten.Eger sakınca yoksa isim de verebilirim isteyen olursa

Iyi gunler ben online ingilizce aldım.Suan doktora yapıyorum.Normal sınıf ortamindan çok daha iyi.Sinifta kalabalık içinde her kafadan bir ses çıkıyor.Hoca hizli bir şekilde anlatıp geçiyor.Not tutmak ayrı bir sorun.Online evde rahatça açıp dersimizi dinliyorsunuz.Haftanin belirli günleri ve akşamları oluyor.Kayittan tekrar dinlenme olasiliginizda var.Ben son sınıftayken yds için kursa gittim.Orda hicbisey öğrenmedim diyemem.Ama kesinlikle online eğitimin çok faydasını gördüm.Burdan isim vermek yanlış olabilir.Internetten araştırınca görürsünüz zaten.Eger sakınca yoksa isim de verebilirim isteyen olursa
Merhaba bende online düşünüyorum ama sizinkini paylaşabilirswniz bakmak isterim

Dizi izlemekte güzel oluyor. Aksanı geliştiriyor. Kelime bilgisi de artıyor. İntenette bir yazı bulmuştum çok hoşuma gitti. Seviye seviye dizileri listelemişler:

Nerden almıştınız bana yardımcı olurmusunuz ?

MERHABA
ONLİNE KURSUN ADINI BENLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN

Sınav ingilizcesi için ise (ben 0'dan taşıdım şuan doktora kazandım) Remzi Hoca Akın Dil tavisye ederim.

Merhaba arkadaşlar İngilizce öğrenmek istiyorum daha önce kurslara giderek denedim ama şimdi işimden dolayı gidemiyorum bu online ingilizce kursları var, hiç deneyen var mı aranızda??

Bana yüksek lisans için lazımdı ama kursa gidecek zamanım yoktu. Bir arkadaşımın arkadaşı bana online ders verdi. Bence online ders baya rahat pijamanla ders dinliyorsun 😂😂😂 Bi de kadın çok sempatik aynı şehirde olsak yüz yüze özel ders alacaktım o kıvama geldim 😂
Şimdi de doktora için alacağım ama bi kafamı toplayıp da başlayamadım. Sen ne için istiyorsun İngilizceyi? Hani gramatik olarak mı sınav için mi genel mi onu sorup ona göre plan yapıyorlar bildiğim kadarıyla ama hoca bana dil kursu kesinlikle tavsiye etmiyorum diyordu

Ben sadece pratikte konuşmak istiyorum. Bunun la ilgili online deneyimi olan var mı. Yararı oluyor mu acaba.

bana oldu ya ben sınav için aldım gerçi ama speaking de yaptık sonrasında ama az yapabildik devam etseydim bayanfaydasını görürdüm İngilizce kullandıkça gelişiyo

yıllardır ingilizce ile sorun yaşamıştım planım üniversite bitmeden bir kursa yazılıp ingilizce işini halletmekti ama pandemi dolayısı ile geçen yıl okula gidemedim ve online eğitim araştırması yaptım günlerce ve bir hocamızdan da duyduğum ingilizce uzem online dil platformuna kayıt oluşturdum beni en çok cezbeden tamamen yetişkinlere özgü bir eğitim planlamışlar, kitapları da kuruma ait sanırım daha önce başka yerde görmedim konular ilgi çekici ve bence en önemlisi dersler canlı stüdyoda gerçekleşiyor baya baya hoca tahtada ders anlatıyor soru sorabiliyorsun ve sonrasında da video olarak istediğim kadar izleyebiliyorum.

X