Online Terapist ariyorum. Aile iliskileri özeliklede Kayinvalide!!

Mehrasu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
4
2
32
Merhaba ,
ben bir online Terapist ariyorum. Aile iliskileri ile alakali. Ciddi anlamda esimin ailesinden dislaniyorum. Kayinvalidem Piskolojimi cok bozdu. Hic aliskin olmadim tavirlara mahrus kaldim. Evet esimlede konusdum. Annesi ve Kardesleri bir olup onuda disliyorlar. Benim yüzümden oda dislaniyor. Sirf beni istemediklerinden kabulenemediklerinden basdan beri, cok dislaniyorum. Ve benim yetisdim büyüdüm ailede böyle tavirlar asla yapilmaz. Lütven bana yardim edin , online terapi sunan birisini ariyorum, instagram hesabi varsa eger ordanda bakmak isterim önerdiniz Terapistlere.
Okadar yorgunum ki, bana yapilan herseyi nasil anlaticami bile bilmiyorum. Fakat cok etkileniyorum, ve bu böyle devam giderse piskolojim hic iyi gitmiyecek. Önerdiniz kisiler Bayan olursa sevinirim, kendimi daha rahat ifade ederim diye düsüniyorum. Ailemde cevremde is yerimde herzaman cok sevilen saygi duyulan bir insanim. Bana karsi duyulan dislanmayi nefreti artik kaldiramiyorum. Kendi Aileme birsey beli etmek istemiyorum üzülmesinler diye, ve bilseler üzülmekden haric, karsi tarafla tartismayada gire bilirler bana böyle yaptiklari icin. Ve bu olursa hic birzaman birdaha iki tarafi bir araya getiremem. Cok arada kaliyorum , dayanamiyorum artik.

Psk Dilşah Ece Eren instagramdan bakabilirsiniz. memnun kalacağınızı düşünüyorum. Canım biraz kendini geliştir, şöyle özgüvenli ol, sosyal ortamın olsun, kitap oku bol bol. Yazınıza bakınca Türkçeyi de pek iyi kullanmıyorsunuz. Kendine güvenen bilgili insanları kimse kolay kolay dışlayamaz

Eğer maddi durumun el veriyorsa evimdeki psikolog diye bir site var. Ordan seansı 300 ya da 400 liraya bulabilirsin. Ama öyle hemen koklatmiyorlar birkaç seansa para vermen gerekebilir. Yorumlara bakarak psikolog secebilirsin. İse yarıyor tavsiye ederim

Bir de ailen arkanda olmadığı için de onlar böyle yapıyor. İnan bana en iyi gelin ölü gelindir (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) ama ailesi güçlü olan geline hiçbir halt yapılamaz

Ben panik atak için gitmiştim Volkan Öztürk'e, yüzyüze gitmiştim. Çok çok memnun kalmıştım burada her yerde kim denk gelirse tavsiye ediyorum. Bana da gitmiş bir arkadaşım tavsiye etmişti, o evliliğiyle ilişkili gitmiş çok memnun kalmış. Online da yapıyor diye biliyorum ancak emin değilim bir araştırın isterseniz. Arkadaşımın sorunu kayınvalide değildi, eşiyle karakterleri zıttı anlaşamıyorlardı onların evliliğini kurtardı ama bence size de yardımı dokunur eminim mesleğinde çok çok iyi.

X