online üyeler

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
9 Eylül 2007
21.439
66.535
merhabalar
sitenin en alt kısmında, o an için online olan üyeleri neden göremiyoruz? eskiden görebiliyorduk. :bbo:

hala görebiliyoruz yerimseniben

ancak pro üyeler gizli online olduklarında göremezsin bu da pro üyelere verilen bir hak

yok hayır onu demedim canım fisfisfis mesela şuan kimler online ben hala göremiyorum. o kısım acaba bir tek bende mi çıkmıyor ki bilmiyorumkismile ana sayfada çıkıyordu hani :KK43:

yok hayır onu demedim canım fisfisfis mesela şuan kimler online ben hala göremiyorum. o kısım acaba bir tek bende mi çıkmıyor ki bilmiyorumkismile ana sayfada çıkıyordu hani :KK43:

canım yararlı linkleri tıkladığımda kimler çevirim içiyi tıklat oradan görebilirsin yani ben tıkladığımda görünüyo sendede görünür zannedersem. şutarafagitti

valla, evet dünden beri görünmüyor, ben konu açcaktım ama cesaret edemedimkaydirigubbakcemile3

tamda ben ana konuların altındada görünse diye umarken(mesela yabancı diziler ana konusunun altında gibi) toptan gitmişbilmiyorumkismile

Son düzenleme:
valla, evet dünden beri görünmüyor, ben konu açcaktım ama cesaret edemedimkaydirigubbakcemile3

tamda ben ana konuların altındada görünse diye umarken(mesela yabancı diziler ana konusunun altında gibi) toptan gitmişbilmiyorumkismile

evde ki bulgurdan da olduk iyi mi yaw kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
Merhaba,
Yılbaşından itibaren öğleden sonraları sitemizdeki anlık online kullanıcı sayısı 3000-3500 arasında olup bunlardan 1000 civarı kayıtlı üyeler olduğu gözlenmiştir. Ana sayfada 1000 den fazla kullanıcı isminin yayınlanması yani
Ana sayfada gösterilen online kullanıcı isimleri fazla sistem kaynağı tükettiğinden dolayı kaldırılmıştır. Geçen hafta öğleden sonra başlayan yavaşlık böylece ortadan kalkmıştır.

Bilginize.

X