Onun çocukluklarina Ne Kadar Daha Katlanmaliyim???

bence sen cevabını vermişsin sakın taviz verme koy tavrını o sana baskı yapacağına sen ona baskı yap. erkekse erkekliğini bilsin ne demekmiş karışmak sen ona orada burada çalışma diyor musun ?ayrıca çalışma hayatını özlediğin zaman pişman olursun. geri dönemeyeceğin kararlar alma bence esir misin sen ezdirmeyelim kadınlar kendimizi

mesajını yeni okudum.belki herşey düzelmiş olabilir.o zaman benim yazdıklarımı kaile alma.sen daha çok gençsin.kıskançlık normal boyutlarda olursa güzeldir ama fazlası inan hayatını cehenneme çevirir.iş konusuna gelince, o senin isteklerini alıştığın düzeni rahatlığı ne kadar sağlayabilir? çokkk mu para kazanıyor? evlendikten sonra vitrinde gördüğün hoşuna giden bir kıyafeti sana alabilecek mi? evinin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayabilicekmi? yoksa bu ay idare edelim sonraki aylarda alalım mı diyecek.ablana gitmene dahi karşı çıkan biri....hayat okadar kısa ki nasıl geçtiğini bilemezsin.bir bakmışsın gençlik gitmiş. senin elinde olan koca bir yalan boşa giden yıllar.son karar senindir. bu hayat senin sen yaşıyorsun.güzel yaşamak da sende biter kötü yaşamakda. ama çevrendeki büyüklerin görüşlerini sakın hafife alma....

Arkadaşım,bana kalırsa erkekler kadının kendilerine bağımlı olmasından hoşlanıyorlar.Asla kendilerinden önde giden birini taşımayı bilmiyorlar.Kıskançlık ve baskıyla sindirip pusturuyorlar.Benim fikrimce asla taviz verme.İş hayatı ve ekonomik özgürlük kadının kendine olan güvenini kamçılıyor.Yinede senin düşüncelerin önemli tabiki...Bu benim fikrim.

Calısmak gibisi varmı be arkadasım....Calısmak demek kendine güven demek,ayaklarının üstünde durabilmek demek.Bende zor günler geciriyorum belki okumuşsundur.Ama calıstıgım için daha saglıklı kararlar verebiliyorum ve kimseye boyun egmiyorum....HOŞÇAKAL

X