Onun için nelerden vazgeçtiniz???

mrb hayatımdan herseyimden vazgeçtimm en öenmlsi ailemden sizi oldugu gibi kabul etmiyorsa eger çok düşünün kızlar pişman olursunuz ve hiç bi erkek içinde ailenizi silmeyinn

kızlar bende sevdiğim insan için birçok şeyi kabullendim.sözlendik ayrı ev istiyordum ama aynı evde oturmayı kabullendirdi,birçok şeyden taviz vererek kendimden ödün verdim.sonra anlaşamadık ve sözü bozmak zorunda kaldım.ayrıldıktan sonra tekrar bir araya gelmek için yine benden birçok şeyi kabullendirmeyi çalıştı yine yapacaktım ama şu ev konusundan dolayı busefer taviz vermedim çünkü ayrı evde oturmak istiyorum.bu hem ikimiz için hem de ailesi için daha iyi olur ama bunu anlamadığı için kabul etmedi ve tamamen bitti ilişkimiz.ve keşke benim ona gösterdiğim fedakarlığı o da gösterebilseydi diyorum.bu yüzden değmez hiç bazı şeylerden vazgeçmeye.. olduğunuz gibi kabullendirin.sonradan zorluğunu çeken yine siz olursunuz. teşekkürler paylaşımınız için.

ışimden vazgeçmiştim birzamanlar..................................

nelerden vazgeçmedim ki.
bekarlar kimse için hiç birşeyden vazgeçmeyin.

sizi kabul eden böyle etsin .
yapamadıklarınız, vazgeçtikleriniz sonra içinizde kalıyor

diğer tüm kısmetlerimden vazgeçtim....

izmirden vazgeçip yine egedeyim ama bi kasabaya yerleştim...sadece onun için...bilmem degermi?

antalyamdan geçtim daha ötesi yokki.............

hat msn bana uygun olmadıgını ve benimde biraz öyle düşündügüm kız arkdaşlarımla görüşmem herzamn dikkatli olurum erkekler zaten yok bizim hayatta:):)ahh ahh okdr kıskançsınki be balım neyse bunlar pek fedakarlık sayılmaz ama ilerde yaparız evelallah

ayrıca beni isteyenlerden hehe:)buda işin şakası tabi

hayatımda ki herşeyden vazgeçtim.onunla hayata sıfırdan başladım. degermiydi degmezmiydi bilmiyorum ama şimdi olsa yapmazdım.:nazar:

Ben sınırımden,Öfkemden,bencıllıgımden vazgectım.sakın uyumlu bı kız oldum.guleryuzlu ve bakımlı bı hatun oldum.bıtanem benım ıcın cok fazla seyden fedakarlık etı edıyoda sıgaradan tutunda okulu bıtırmek ıcın uykusuz kaldıgı gecelere guzel bı ıŞ bulmak ıcın gıttıgı ıngılızce kursları bızım ıcın bıcok seyden kestıgı para bırıktırmelerı canım askım benım yaaaa enguzelı bunları asla bırbırımızden ıstemedık bı bakmısızkı yapmıssız ve ılıskımız bır parca daha guzellesmıs..nasılmı oluyo mesela alısverıse cıktık o aa bak ne guzel dıyo ben anlıyorum benım oyle gıyınmemı ıstedıgını gıyecegım bıseyse oyle gıyınıyorum zaten acık gıyınmem.yada o bıyere gıdecegı zaman arar soyler bende nekadar mutlu oldugumu soylerım bana haber verdıgı ıcın o bunu benım sevdıgımı anlar.uyumluyuzdurda benım gıdecegım yerlerde sorun cıkarmaz aılenın soyadını tasıyosun sen bılırsın der.bende arkadaslarını tanırım gıdecegı zaman sorun cıkarmam.ama benım okulumdan yada aılemden vazgecmemı ıstese asla kabul etmem kızlar.benım annem babm ızın verdıgı surece ben ıstedıgımı yaparım.agır bı ısım var kaprıs falanda cekemem ama benım bıtanecık yarım huzurumdur benım..
Ben bıseyden vazgecmedım dıye bılıyorum yada hala cok asıgım goremıyorum :):)

okulumdan arkadaşlarımdan özgürlüğümden çok kıskanç çünkü bedenimden (bedenimden derken şunu demek istiyorum 2 çocuk yaptım vicudum deforme oldu :) ) başkada aklıma gelmiyo yaa ama baya bişeylerden vazgeçtim onun için

ben incecik vücudumdan vazgeçtim :kızgın:ona bir bebek yaptım ve kilo kaldı göbeğim duruyo

ama olsun değer dünyalara bedel bir oğlumuz var göbeekliyim ama mutluyumkaydirigubbakcemile3

ışimden vede kariyerimden vazgeçmiştim birzamanlar..............................................

aslinda vazgectim diyemicem... arkamda biraktiklarim meger zaten bana iyi gelen seyler yada insanlar degilmis... bunu bir nevi sevdigim insan sayesinde ögrenmis oldum... onun icin vazgecmedim... onun sayesinde vazgectim demeliyim belkide...

güzel bir konu... tskler...

ben iş hayatımdan vazgeçtim bende çok memnun değildim zaten.. ama bu boşlugu şuan üniversite sınvına hazırlanarak dolduruyorm beni üniversitiye teşvik eden en büyük etken sevgilimdir..çevremdeki bazı arkadaşlarmdan vazgeçtim..iyi de yapmışş diyorum şimdilerde onun için vazgeçtiğim hiçbirşeyin pişmanlıgını duymuyorum çünkü beni vazgeçirdigi herşey benim düşündüğü içindii..

okulumdan özgürlüğümden arkadaşın deyimiyle vücudumdan 2 bebeden sonra fitlik kalmadı sinirimden herşeyden desek ama deydimi acaba sanmam o nelerden vazgeçtiki yada geçerkibenim için

X