Onunla hangi mevsimde ve de ayda tantnz?

Ocak ayında çıkmaya başladık eylülde okullar açılmıştı. Benim soğuk nevaleyle konuşup kaynaşmam aralığı bulmuştu bi ayda aşık ettim kendimezemuszemus

lisede aynı sınıftaydık 4 yıl boyunca.hep beni izlermiş tanımaya çalışırmış canım benim.ilk heyecanların başladığı tarih27 ekim 2004.birlikteliğimizin başladığı tarih ise bir kış günü 18 kasım 2004.5 yıldır birlikteyiz.nişanlıyız veeee 4 ekim 2009 pazar günü EVLENİYORUZZZZZZZZZZ.mutlu sona eriyoruz allahın izniyle:asigim:

Kasım da, 13 Kasımda ben onu gördüm.:KK70: Bakmıyomuş gibi yapıyodum o da aynı şekilde.Sonra gerisi geldi zaten:KK70:

ilk temmuzun sekiziydi bana mesaj atıp sulanmasıyla tanıdım. tabi bağları hemen bağlamadan kopardım ama kısmet işte tekrar o bağlar yarım yıl sonra şubat ayında bağlanıverdisırnaşık şey güzel bir birlektelğimiz var tam üç yıl oldu​

1 ekimde yani benim doğum günümde tanıştık. opuyorumnanaktan Hediyem gibi bişi oldu:asigim:
Nasipse bu doğumgünümde 8. yılımızı kutlucaz:nazar:

benim aşkımla 1 senemin dolmasına 1 ay kaldı çok farklı yaaa onunla geçen yaz< ağustos ayında 9 ağustosta tanıştıııkk hayatımın anlamııızemuszemus

X