Onur Erol'dan sonra en iyi cerrah kim?(Burun Ameliyati icin)

Bubuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
5
0
Herkeze merhaba! Daha yeni uye oldum ve bu ilk mesajim!
Bende burun ameliyati olmayi dusunuyorum... Onur Erol 1 numaraymis,ama kendisi girmiyormus artik ameliyata.. Dr Naci Celik'ten baya iyi yorumlar okuyorum,burda olsun,baska sitelerde olsun.. burun ameliyatinda cok iyi diyorsnuz ama bende birde deviasyon var,kemigin kirilmasi lazim.. yani olay sadece estetik degil,agzim acik uyuyorum vs... Bu konuda Onur Erol dan sonra en iyi cerrah kim? (eskiden) Benim durumumda olan (deviasyon vs) vede Naci Celik'e yada herhangi baska cerrahtan ameliyat olan varmi.. Memnun musunuz?Nasil gecti?Bir de ne kadar sonra randev veriliyor?( mumkunese ben ocak ayinda olmak istiyorum cunku yurtdisinda yasiyorm..)Artik mail adresini yazmak yasakmis,bu yuzden herseyi bu koseye yazarsaniz cok sevinirm.. kusura bakmayin baya uzun bi mesaj oldu ama oldukca onemli bir konu soncta...:eek:

Herkeze merhaba! Daha yeni uye oldum ve bu ilk mesajim!
Bende burun ameliyati olmayi dusunuyorum... Onur Erol 1 numaraymis,ama kendisi girmiyormus artik ameliyata.. Dr Naci Celik'ten baya iyi yorumlar okuyorum,burda olsun,baska sitelerde olsun.. burun ameliyatinda cok iyi diyorsnuz ama bende birde deviasyon var,kemigin kirilmasi lazim.. yani olay sadece estetik degil,agzim acik uyuyorum vs... Bu konuda Onur Erol dan sonra en iyi cerrah kim? (eskiden) Benim durumumda olan (deviasyon vs) vede Naci Celik'e yada herhangi baska cerrahtan ameliyat olan varmi.. Memnun musunuz?Nasil gecti?Bir de ne kadar sonra randev veriliyor?( mumkunese ben ocak ayinda olmak istiyorum cunku yurtdisinda yasiyorm..)Artik mail adresini yazmak yasakmis,bu yuzden herseyi bu koseye yazarsaniz cok sevinirm.. kusura bakmayin baya uzun bi mesaj oldu ama oldukca onemli bir konu soncta...:eek:

bende yutdisinda yasiyorum bende fatih dagdeleni dusunuyorum martta falan ameliyat olucam nasipse

merhaba bende diyetisyenim diyet hakkında sorularınız olursa memnuniyetle yanıtlayabilirim sorunuz hakkında da bir arkadaşımda ameliyat olucak bu sıralar bizde bir doktor arayışındayız aslında bu ufak gibi görünsede burun ameliyatı zor bir ameliyattır kendinizi çok iyi araştırmadan bir cerraha emanet etmeyin derim sizi korkutmak istemiyorum ama iyi bir doktor olduğunda gerçekten çok güzel burun estetiği ameliyatları ortaya çıkıyor çok doğal ve belli bile olmuyor araştırdığımıza göre bizde teoman doğan ve nazım çerkeşle görüşmek istiyoruz teoman doğanın videolarını izledik sitesinde çok güven verici bir doktor olanlarda çok memnun nazım çerkeş hakkındada araştırdık onun hakkındada iyi bir izlenim oluştu açıkçası bizde kararsızız dr. naci çelik duymadım onuda araştırmakta fayda var tabiki

Merhaba Nagihan.. bende seyrettimm teoman dogan in videolarini ama birsey dikkatimi cekti,onun yaptigi ameliyat suresi,oburlerine gore cok daha kisa.. yanlis hatirlamiyorsam en fazla 2 saat suruyor benim ameliyatlar dedi..oysaki ben baska sitelerden baktim ayda burdan okudum, en az 2 saat surdugunu soylediler hastalar.. bu zaman olayi biraz aklimda kaldi cunku sanki fazla vakit ayirmiyor hissiyati veriyor. bide bir kiz gosteriyorlardi bilmiyorum hatirlarmisin,burunu estetikli,cok begenmedim cunku cok dogal durmuyordu..

bende yutdisinda yasiyorum bende fatih dagdeleni dusunuyorum martta falan ameliyat olucam nasipse

merhaba selin,
fatih dagdelen hakkinda bilgi verebilirmiisn lutfen?bir yakinin yaptrimis mi yada neler duydun onun hakkinda?muhayene oldunmu,randevu aldinmi?yoksa sadece dusunuyormusun

evet canim muayene oldum seker bayrminda duisburga geldi oraya gittim kendisiyle yuz yuze gorustum yaptigi ameliyatlarida gosterdi hosuma gitti ben fatih dagdeleni dusunuyorum canim hatta burda iki tane de hastasi var biri cecilia biriside ebru gunay diye bir arkadasimiz ebru gunay 3 hafta falan once burun ameliyat oldu resimlerinide koyacak sanirim bende bekliyorum simdi ebrunun resimlerini sende takip et resimleri gorurusun hatta cecilianin resimleride var forumu iyice incelemen lazim

kızlar fatih dağdelen hakkında bilgi verirmisnz lütfen..ücretler kaçla kaç arası?yeri nerde acaba..?tşekkürlerr

merhaba selin,
fatih dagdelen hakkinda bilgi verebilirmiisn lutfen?bir yakinin yaptrimis mi yada neler duydun onun hakkinda?muhayene oldunmu,randevu aldinmi?yoksa sadece dusunuyormusun

ayrica fatih dagdelen yurtdisi seyahatleride yapiyor yani almanyaya geliyor hollandayada geliyor ben duisburga geldigini bilmiyordum o yuzden hollandaya gittim gorusmeye yani sik sik geliyor belki fransayada geliyodur telefon ac sor en azindan ogrenmis olursun bana fiyat listesi verdi burun ameliyoti icin 1800 euro dedi

ayrica fatih dagdelen yurtdisi seyahatleride yapiyor yani almanyaya geliyor hollandayada geliyor ben duisburga geldigini bilmiyordum o yuzden hollandaya gittim gorusmeye yani sik sik geliyor belki fransayada geliyodur telefon ac sor en azindan ogrenmis olursun bana fiyat listesi verdi burun ameliyoti icin 1800 euro dedi

fiyat listesinin tamamini merak ettim aslinda... su merak ne kötü bisey :p

Konuyu açan arkadas: sanirim okudugum kadariyla dr fatih dagdelen ve teoman dogan diger iyi cerrahlar arasinda.. bu iki doktoru sik sik tv'de görmek mümkün..

fiyat listesinin tamamini merak ettim aslinda... su merak ne kötü bisey :p

Konuyu açan arkadas: sanirim okudugum kadariyla dr fatih dagdelen ve teoman dogan diger iyi cerrahlar arasinda.. bu iki doktoru sik sik tv'de görmek mümkün..

gizem sanirim sende fatih dagdelenle konusacaktin ne oldu konustunmu neye karar verdin ayrica fiyat listesi var bende ne merak ediyosaniz yazarim size yeterki sorun

gizem sanirim sende fatih dagdelenle konusacaktin ne oldu konustunmu neye karar verdin ayrica fiyat listesi var bende ne merak ediyosaniz yazarim size yeterki sorun

cnm yarin konusup kesin bi tarih aliyorum insallah :) fakat su anda cesarete ihtiyacim var, çünkü beni son zamanda bi ameliyat korkusu sardi kafamçokkarıştı

cnm yarin konusup kesin bi tarih aliyorum insallah :) fakat su anda cesarete ihtiyacim var, çünkü beni son zamanda bi ameliyat korkusu sardi kafamçokkarıştı

heyecanini anliyorum insallah en dogru karari verirsina.s.benim vaktim oldugu icin rahatim simdilik

Cok ilginc...benim kizimin burnu kirik ...okulda yüz üstü düsmüstü...o zaman hemen anlasilmadi kirik oldugu ...yüzü sismisti röntgen cekildi ama görünmemis...
ufak cocuklarda kemikler cok ince oldugu icin ...
kulak burun bogaz doktoru 18 yasina gelince ameliyat olsun dedi...hemen de yapariz demisti ama ileriye dogru yine olmasi gerekir dedi doktor
büyüdükce yine yamulabilir diye burun ...
bizde ameliyat sonra olursun dedikt...simdi düsünüyoruz ne yapsak ...burun kirilmasi lazimmis...acilcak biraz kesilmesi lazim...bir burun deligi biraz büyük birde baya genis burnu üstü hafif cökük ...yazilarinizi görünce birde almayaya geliyor duyunca dikkatimi cekti...
bizimkini sigorta ödeyecek ama sirf kirigi düzeltecekmis estetigi yapmiyorlar galiba ...yani cok büyük bir degisiklik olmiyacak galiba ...anlamyorum bende... bir bölümünüde yine biz ödiyecez ...almanyadada sigortalar degisti ya karisik yani...sizi takip edeyim kizlar ben ...fiyati uygunmus 1800€
bende arastirayim canim bu adami ...

evet burda hersey cok degisti kizin kac yasinda bilmiyorum ama burdaki doktorlar isin estetik yonune bakmazlar sanirim anlamadigin sey neden yarisini siz oduyosunuz bence sende gorus fatih dagdelenle almanyaya geldigi zaman sormakda parayla degilya

evet burda hersey cok degisti kizin kac yasinda bilmiyorum ama burdaki doktorlar isin estetik yonune bakmazlar sanirim anlamadigin sey neden yarisini siz oduyosunuz bence sende gorus fatih dagdelenle almanyaya geldigi zaman sormakda parayla degilya

benimki 17 yasinda yeni girdi...seneye demisti doktor ...kücükken olsaydi hic ödemiyecektik
kanunlar degistigi icin okulun sigortasi kabul etmiyor estetigi ...artik belkide mahkemelik olcaz ...telefonla konustum nefes alip verebildigi icin aslinda gerek yokmus ammeliyata artik ...bir bölümünü biz vermeliymisiz günlük hastanede yatma parasinin bir bölümünü filan...birseyler anlatti kadin...18 yasindan ufak ameliyat olmasida iyi degilmis ...bu yüzden elimiz kolumuz bagli simdilik arastiriyoruz...
olmassa türkiyede yaptiriiz dedik ...almanyadan türkiyeye almanlar bile gidiyor daha ucuza diye...ama buraya doktor gelirse daha iyi...

of kizlar kafam iyice karisiyor.. yani sitelere,foruma bakiyorum,herkez bu cok bak buda iyi fln diyor ya.. ya keske onur erol hala girsede ameliyatlara..en azindan onun 1 numara oldugunu biliyor.. parayada kiyarim yani.. ama yapmiyor iste.. "2 numara" kim yaaa offf...

benimki 17 yasinda yeni girdi...seneye demisti doktor ...kücükken olsaydi hic ödemiyecektik
kanunlar degistigi icin okulun sigortasi kabul etmiyor estetigi ...artik belkide mahkemelik olcaz ...telefonla konustum nefes alip verebildigi icin aslinda gerek yokmus ammeliyata artik ...bir bölümünü biz vermeliymisiz günlük hastanede yatma parasinin bir bölümünü filan...birseyler anlatti kadin...18 yasindan ufak ameliyat olmasida iyi degilmis ...bu yüzden elimiz kolumuz bagli simdilik arastiriyoruz...
olmassa türkiyede yaptiriiz dedik ...almanyadan türkiyeye almanlar bile gidiyor daha ucuza diye...ama buraya doktor gelirse daha iyi...

burda hastalari cok zaten fatih dagdelenin ameliyati turkiyede yapiyor ama kontrolleri gelip gittikce burda yaptigini soyledi bana bi konus bakalim belki yakin zamanda yine gelir. almanyanin neresindesin bilmiyorum ama duisburg,munih,stuttgart... oralara geliyor belki baska yerlerinede geliyodur benim bildigim bunlar insallah isine yarar bu bilgiler a.s.

arkadaşlar...en iyi plastik cerrah kim diye sormuşsunuz.ben ve çevremdeki 6 kişi dr.naci çelik'e ameliyat olduk.farklı zamanlarda ve farklı konularda (burun,meme,liposuction,doku...) gerçekten herkes inanılmaz derecede memnun.hem ameliyat sonrası ve öncesi gösterdiği ilgiden ve açıklayıcı, yardımcı tavrından hem de sonucun gerçekten süper oluşundan.ben kendisini her konuda öneririm ve tek geçerim.....bence bu listede ilk sırada dr.naci çelik gelmeli :)

bu arada tavsiyeediyorum.com'dan tüm doktorlar hakkında bilgilere ulaşablirsiniz.ben öyle yapmıştım.çok yararlı...

X