Onur Fıstıkoğlu

Borazan

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
6
2
29
İnstagram hesabından çok güzel dudak görselleri paylaşan Onur Fıstıkoğlu'na işlem yaptıran var mı ? İnternette hakkında neredeyse sıfır bilgi var. Hangi üniversiteden mezun, branşı nedir hiçbir şey yazmıyor? Youtube da bir iki video var onlarında reklam olması muhtemel. Bir yayında Mezoterapi hekimi olarak lanse ediliyor ancak böyle bir branş var mı yoksa sertifikayla bu ünvan mı yazılıyor anlamadım. #onurfıstıkoğlu #onurfistikoglu #onurfustıkoglu

İnstagram hesabından çok güzel dudak görselleri paylaşan Onur Fıstıkoğlu'na işlem yaptıran var mı ? İnternette hakkında neredeyse sıfır bilgi var. Hangi üniversiteden mezun, branşı nedir hiçbir şey yazmıyor? Youtube da bir iki video var onlarında reklam olması muhtemel. Bir yayında Mezoterapi hekimi olarak lanse ediliyor ancak böyle bir branş var mı yoksa sertifikayla bu ünvan mı yazılıyor anlamadım. #onurfıstıkoğlu #onurfistikoglu #onurfustıkoglu

burada yazan Tayland'da acil cerrahi eğitimi almış ama belki bu eğitimin Türkiye'de TUS'la uzmanlık denkliği yoksa, o yüzden X uzmanıyım diye bir branş uzmanlığından bahsetmiyor olabilir -tahmin yürüttüm. (türkiyede acil serviste çalışmak için illa acil cerrahi uzmanı olmanıza gerek yok pratisyen bile acilde çalışabilir)

Mezoterapi hekimi diye bir şey yok. Zaman zaman "medikal estetik" sertifika programları açılır hekimler de popüler estetik işlemleri orada öğrenir bu da bir TUS uzmanlığı değil hekimlere yönelik bir sertifika programı. O programa katılmış.

X