Opheliaaa 'nın Diyet Günlüğü

opheliaaa

mademoiselle
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
436
2
önceki yıl gayret ederek epey kılo vermiştim ama şimdi 5 kilo geri aldım. aralığa kadar vermek istiyorum. umarım bu sayfaya günlük yaptıklarımı yazarsam beni motive eder.

ramazan olduğu için biraz zor olucak şuanda aklımda sadece 3 litre su içmek var onun dışında ramazan bittikten sonra nivea body ile ninamik sabahlar cd sini uyguluycam hergün. bakalım. offff

Aynen bende senin gibiyim. Diyet günlüğü açmayı planlıyorum, aralığa kadar zaman biçtim, Nivea ve Leslie'de yapacağım. Umarım başarılı oluruz

inşallah kuzucum. leslie yi bende yapmak istiyorum ama okadar çok videosu varki neyi yapıcam ne yapıcam bilemedim.

merhaba canım bende günlük yeni açtım sayılır ama dediğin gibi ramazan olduğundan mıdır nedir bir türlü motive olamıyorum ya...bayram sonrası da işe üniversiteye vs adapte olayım derken oldukça zorlanacak gibiyim ama uzun bir süre bu kiloları almamak üzere vermeyi planlıyorum ben de birbirimize destek olabilirsek başarabiliriz... en önemlisi irade ve istek...

bu arada lesli bir ara yapıyordum gayet güzel sıkılaşmıltım da fırsat buldukça ben d yapmayı düşünüyorum

3 mil yapıyorum ben, birde stretchliyorum kendimi oda baya sıkılaştırdı. Leslie ile devam edersek baya baya inceliriz, tabii Nivea'da çok çalıştırıyor.

ben de senin gibi düşünüyorum ophelia şimdi pek takatim de olmuyor zaten spor yapabilmek için...iştah konusunda da yeniden bitki çaylarına sararım anlaşılan... ya yeşil çay ya da doğadan kayısılı... sıcaklarda da pek çekilmiyor ama

merhaba kızlar bende bel ve göbek inceltmeye calısıyorum sizlere katılabilirim niveayı biraz önce uyguladım ama bel hareketi yok bunda göbek ve bacak calıstırma ağırlıklı nivea yaparak göbek ve bel incelten varmı

X