Güneş Gözlükleri Optelli güneş gözlükleri

rakun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
82
0
Kızlar yeni bir gözlük aldım. Optelli diye bir marka çok hoşuma giderek aldım fakat, bu markayı daha önce hiç duymamıştım. Kullanan var mı, memnun musunuz? :uhm:

ben kullandım, genelde optiklerde hep bu marka olur.

ben sevmiştim, gözüme de bi rahatsızlık vermedi.

güle güle kullan canım.

Osse,hawk ile distiribitörü aynı. Orta düzeyde oldukça şık modellerle sağlıklı modeller sunuyor.

bende kullanıyorum aldığım yerden farklı bir optiğe sordum iyi bir marka dediler

bende geçenlerde bir optiğe girmiştim ve bu markanın çok güzel olduğunu söyledi yüzüme de gayet güzel gitti bende bu markadan almayı düşünüyorum
gözlüğün fotografını koyabilir misin cnm ve ne kadara aldın?

bende bugün 2 tane gözlük beğendim ikisi de optellidi iyi bi marka olduğunu duymuştum bakalım çook çok daha güzellerine rastlmazsam alıcam yarın ikisinide =)

evet türk markası optelli ben almıstım gzolukçuden kız öyle demıstı o yuzden uygun falan ıyıdır ama ben degıstırdım sımdı memnundum ama :)

kızlar ben de optelli marka gözlük aldım. ama mağaza outletmiş 70tl verdm..Acaba sahte mi neden bu kadar ucuz :S

benimde şimdiye kadar kullandığım gözlüklerden en sevdiğmödir optelli gayte memnununum anneminde var bi tane o da çok severek takıyo

kızlar ben de bugün rastladım ucuz geldi yüzde 50 indirmdeymş 79 liraya aldım :)
ama ben de duymamıştm daha önce.garantisi falan var 2 yıl.çok hoş çok beğendm foto ekleym yakın zamanda..değşklk olsun diye aldım şahsen ama bilen varsa bilgilendirebilrse sevinirim. ne kadar sağlıklı acaba?

ben de dün optelli marka güneş gözlüğü aldım 80tlye..fiyatı ve kalitesi konusunda bilginiz var mı, uygun almış mıyım acaba ?

ben 2 yıldır kullanıyorum.çooook memnunum..
polarize ve gerçekten camları süper kaliteli..bi çok büyük marka polarize cam kullanmaz.
ben 60 tl'ye almıştım. şiddetle taviye edeim..yalnız bazı optikler pahalı satıyo.ben bi yerde sordum 100 dedi karşı dükkandan 60'a aldım :)

ben 2 yıldır kullanıyorum.çooook memnunum..
polarize ve gerçekten camları süper kaliteli..bi çok büyük marka polarize cam kullanmaz.
ben 60 tl'ye almıştım. şiddetle taviye edeim..yalnız bazı optikler pahalı satıyo.ben bi yerde sordum 100 dedi karşı dükkandan 60'a aldım :)

vay vay vay , olabilir tabii..ben alırkende güya fiyatı 120 tl miş de indirimli fiyatı 90 tl dedi..
ben 80 e indirttim..ama yeni aldım kazıklanmış sayılmam sanırım inşallah :)))
:KK51:

vay vay vay , olabilir tabii..ben alırkende güya fiyatı 120 tl miş de indirimli fiyatı 90 tl dedi..
ben 80 e indirttim..ama yeni aldım kazıklanmış sayılmam sanırım inşallah :)))
:KK51:

yok yok kazıklanmamışsın :KK66: ben alalı 2 yıl oldu çünkü..güle güle kullan memnun kalırsın inşallah ben çok memnunum...

dün eşim almış kampanyalıymış 2 tane 150 sanırım 1 alana 1 bedava bende ilk defa duydum ama taktım çook hosuma gıttı...hem yuzume uygun hem cebıme sağlıklı olduğunu söylemişler aldığı yerden gözlerim bozukta birazcık....:KK23:

Son düzenleme:
X