Optifast - Optimum beslenme, minimum kalori!

kbrylmz5555

Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
109
27
26
Merhaba 20 yedeğe gönderildi yazmışsınız ben 18.yedektim bana gelmeyecekti hemen mesajda atmıştım size çok üzülürüm 😔

Curly

🙈🙉🙊
Yönetici
Administrator
14 Kasım 2001
120.577
1.339
46
Merhaba 20 yedeğe gönderildi yazmışsınız ben 18.yedektim bana gelmeyecekti hemen mesajda atmıştım size çok üzülürüm 😔
En son 17. yedek aldı. Yukarıda yuvarlak yazdım. 30 diye. tam rakam 33
Sizin bilgilerinizi de gönderdim firmaya ama 50 kişinin üstüne gönderirler mi bilmiyorum.
Firmaya aslında 50+10 adres gönderdim. Dediğim gibi firma gönderir mi bilmiyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-06-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 61 Kg. ile 82 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 181 cm. Başlangıç Kilom :98 Kg. Şimdiki Kilom :85.5 Kg.

Souldfly

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2015
1.190
1.084
27
Ürünler kargolandı mı acaba? Beklemedeyiz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 357 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :70 Kg.

boganingucu

akışına bırakmak lazım
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
2.987
162
Merhaba,

Bil Kazan nestle optifast kazananlar listesinde olup henüz benle bilgilerini paylaşmayan üyeler için son hatırlatma.

Çarşamba gününe kadar (salı gece 23:59) bana İsim soyad, Posta adresi ve telefon numaralarını özel mesaj ile göndermeleri gerekmektedir.

@biranne54
@burbuk
@Doudou
@DenizYildizi
boganingucu boganingucu
@yasemin061
@maralalmila
@ftemiz
@Neste
@lion mother
@musluk suyu
@yalelli
@sinirliportakal
@kiskiskis
@huban1234
@Upthestorm
@Cennet Annesi
@Mervesat
@s i d e l y a
@petrapuella
Hayatımda ilk defa bir çekilişte şans yüzüme gülmüş ama ben görmemişim :KK1::mad:çok üzüldüm.önümüze bakacağız artık