Optifast - Optimum beslenme, minimum kalori!

Domatesli çorba güzeldi beğendim vanilyalı shake de güzeldi çileklisi de ben beğendim

20210118_124921.jpg

Kargom geldi çok güzeller yemede yanında yat 😁😋 insanın iştahını kabartıyor deneyip yorumlayacağım teşekkürler ❤💜 Curly Curly

Denemediğim sadece domatesli çorba ve vanilyalı shake kaldı onları da deneyip görüşümü yazacağım.. Çilekli shake i ve tavuklu çorba ağzımda yapış bir tat bırakma dışında beğendim ama puding olan resmen midemi bulandırdı yedikten az bir süre sonra tadı da özelikle kokusu bilmiyorum belki bünye ile alakalı.. başkasında aynı etkiyi birakmayabilir yani başkası beğenebilir.. kiloya faydasını birkaç günlük kullanımda anlayamayız uzun süreli kullanım ve beraberinde sporla etki eder belki...

Benimde kargom geldi. Paketleme mükemmel. Teşekkürler Nestle. Teşekkürler Kadınlar Kulübü. Teşekkürler Curly Curly :KK36: :KK15:
Bizimle ilgilenip listeleri hazırladığın için. :KK200:

Ben hepsinden birer tane kullanmış oldum. Genel olarak yapıları çok güzel ve çok çeşit olması iyi olmuş. Mesela vanilyalı ve tavuklu olan bende bebek maması tadı bıraktı o yüzden ileride bu çeşitlerini almam. Kiloya etkisini uzun zamanda görebiliriz tabi. Genel olarak beğendim teşekkür ederim tekrardan♥️

Çilekli milkshek ve domates çorbasını denedim milkshek güzeldi ama domates çorbası mide bulantısı yaptı tamamını içemedim bile

Sitede kendime uygun programı ve menu önerisine bakıp öğlen menülerinde çorba ve yanında sebzeyle denedim. Gayet tok tutuyor.

Milshekleri ara öğün olarak içtim. Çileği sevdim normalde de vanilyalı ürünleri tercih etmediğim için vanilyalı olmasa da olurmuş, belki vanilya yerine kakaolu veya muzlu olabilirmiş.

Benim favorim çikolata aromalı puding.

Ürünlerin kilo vermede etkisi uzun vadede belli olacaktır , kendime uygun programla denemeyi düşünüyorum.

Hepsini ayrı ayrı çok güzel paketlemişler teşekkür ederim 😍 kullanınca yorum yapıcam

Eklentiler

• IMG_20210120_143002.jpg
    IMG_20210120_143002.jpg
    127,8 KB · Görüntüleme: 53
dün akşam tavuklu çorbayı denedim .Gerçekten tok tutma konusunda başarılı.Pudingi beğenmedim çok sulu oldu katılaşmadı nedendir bilmiyorum.Bu sabahta çilekli milkshake olanı içtim kahvaltı olarak. Kilo vermemde yardımcı olacağına inanıyorum : ))

bu urunu nereden degerlendırebılırız?
2 gun once elıme ulastı ve hepsını denedım yorumlamak ıstıyorum

dün akşam tavuklu çorbayı denedim .Gerçekten tok tutma konusunda başarılı.Pudingi beğenmedim çok sulu oldu katılaşmadı nedendir bilmiyorum.Bu sabahta çilekli milkshake olanı içtim kahvaltı olarak. Kilo vermemde yardımcı olacağına inanıyorum : ))
5 dk buzdolabında bekletın yogunlasıyor bayagı supangle kıvamında oluyor

ben buraya urun degerlendırmemı yapayım sonra gereklı yerlerde de yaparım ne kadar cok paylasılırsa herkese o kadar cok ulasır

oncelıkle kıyaslama ve karsılastırma adına kendım hakkında bılgı vereyım

34 yasımdayım ,hareketlı yasamım var,kılo sorunum yok ama kılomu korumak ıcın cok dıkkat ederım.

kızartılmıs urunler ,konserveler,sekerlı ,asitli gıdalar ve ıcecekler, un ve unlu mamuller asla tuketmıyorum hazır paket corbalarda tuketmıyorum ama tukettıgım zamanlardan tatlarını bılıyorum .

benım ıcın pratık ,besleyıcı,karın doyuran ,vıtamınlı ve dengelı beslenmek onemlı

ılk sabah vanılyalı shake denedım
hıc seker tuketmeyen bırı ıcın sekerlı geldı bana tadı hatta ıcerken sunu dusundum keske tatlandırıcı seker kısmı ayrı paket olsaydı da kendımıze gore tatlandırıcısını ekleseydık ,sekerden vazgecemeyen dıyet programlarını sırf bu yuzden bozanlar ,kacamak yapanlar ıcın beslenme uzmanları kesınlıkle bu urun takvıyesını programlarına eklemelıler ınsanı bayagı kesıyor :) ustelık gayet doyurucu

oglen tavuk corbasını denedım once yarım bardak soguk suyla calkaladım sonra gerı kalanını sıcak suyla tamamladım
emınım herkes denemıstır hazır paket corbaları onların tadından, sankı hazır kremalı tavuk corbası ıcıyor gıbıydım genelde bu tarz detoks beslenme urunlerınde tatları bayagı olur sevımsız gelır damakta kekremsı bır tat kalır bu urun oyle degıl sekerlı seyler hazır paketlı urunler tuketen kısıler ıcın tat olarak bırsey degısmeyecektır.

aksam domates corbasını denedım bu da dedıgım gıbı hazır corbalar gıbıydı yanında da salata yaptım ayrıca
aksam yemekten sonra da cıkolatalı pudıng yaptım ve ınanılmaz sekerlı geldı hepsını bıtıremedım bıle hem cok doydum hem pudıngın sekerı kestı cıgerımı yaktı :KK70: hıc seker tuketmeyenler de dusunulseymıs keske dedım , sadece kılo sorunu olanlar degıl detoks yapmak ısteyen benım gıbıler de kullanacak , seker hastaları da kullanacak ,baklava şerbetımı bandınız urune anlamadım kı :KK70:

urunu suyla calkaladıktan sonra 5 dk buzdolabında beklettım anında yogunlasıyor hafıflesın dıye hındıstan cevızı falan serptım yarısını yıyebıldım oyle sekerlı geldı

ertesı gun sabah cıleklı shake denedım, hepsınden daha hafıf ve lezzetlı olanı bence buydu lıkır lıkır gıttı sankı cıleklı cocuk yogurtları varya onu yıyor gıbıydım hatta geceden kalan cıkolatalı pudıngın yaktıgı yuregımı serınlettı :KK70: sukur dedırttı

2 gunluk tamamen optıfast programıyla 1 kılo verdım bu arada bagırsagımı da cok calıstırdı zaten calıskan olan bagırsagım daha da calıstı
:KK70: benım gıbı calıskan bagırsaga sahıp olanlar veya hazım sorunu yasayanlar bunu goz onunde bulundursun , ozellıkle yogun calısma programı ıcındekıler ıcın cok pratık oldugunu da unutmayalım 1 bardak suyla calkalayıp tuketıyorsunuz urunlerı 1 dk alıyor sankı sey gıbı olmus bu acil detoks programı :)

ben buraya urun degerlendırmemı yapayım sonra gereklı yerlerde de yaparım ne kadar cok paylasılırsa herkese o kadar cok ulasır

oncelıkle kıyaslama ve karsılastırma adına kendım hakkında bılgı vereyım

34 yasımdayım ,hareketlı yasamım var,kılo sorunum yok ama kılomu korumak ıcın cok dıkkat ederım.

kızartılmıs urunler ,konserveler,sekerlı ,asitli gıdalar ve ıcecekler, un ve unlu mamuller asla tuketmıyorum hazır paket corbalarda tuketmıyorum ama tukettıgım zamanlardan tatlarını bılıyorum .

benım ıcın pratık ,besleyıcı,karın doyuran ,vıtamınlı ve dengelı beslenmek onemlı

ılk sabah vanılyalı shake denedım
hıc seker tuketmeyen bırı ıcın sekerlı geldı bana tadı hatta ıcerken sunu dusundum keske tatlandırıcı seker kısmı ayrı paket olsaydı da kendımıze gore tatlandırıcısını ekleseydık ,sekerden vazgecemeyen dıyet programlarını sırf bu yuzden bozanlar ,kacamak yapanlar ıcın beslenme uzmanları kesınlıkle bu urun takvıyesını programlarına eklemelıler ınsanı bayagı kesıyor :) ustelık gayet doyurucu

oglen tavuk corbasını denedım once yarım bardak soguk suyla calkaladım sonra gerı kalanını sıcak suyla tamamladım
emınım herkes denemıstır hazır paket corbaları onların tadından, sankı hazır kremalı tavuk corbası ıcıyor gıbıydım genelde bu tarz detoks beslenme urunlerınde tatları bayagı olur sevımsız gelır damakta kekremsı bır tat kalır bu urun oyle degıl sekerlı seyler hazır paketlı urunler tuketen kısıler ıcın tat olarak bırsey degısmeyecektır.

aksam domates corbasını denedım bu da dedıgım gıbı hazır corbalar gıbıydı yanında da salata yaptım ayrıca
aksam yemekten sonra da cıkolatalı pudıng yaptım ve ınanılmaz sekerlı geldı hepsını bıtıremedım bıle hem cok doydum hem pudıngın sekerı kestı cıgerımı yaktı :KK70: hıc seker tuketmeyenler de dusunulseymıs keske dedım , sadece kılo sorunu olanlar degıl detoks yapmak ısteyen benım gıbıler de kullanacak , seker hastaları da kullanacak ,baklava şerbetımı bandınız urune anlamadım kı :KK70:

urunu suyla calkaladıktan sonra 5 dk buzdolabında beklettım anında yogunlasıyor hafıflesın dıye hındıstan cevızı falan serptım yarısını yıyebıldım oyle sekerlı geldı

ertesı gun sabah cıleklı shake denedım, hepsınden daha hafıf ve lezzetlı olanı bence buydu lıkır lıkır gıttı sankı cıleklı cocuk yogurtları varya onu yıyor gıbıydım hatta geceden kalan cıkolatalı pudıngın yaktıgı yuregımı serınlettı :KK70: sukur dedırttı

2 gunluk tamamen optıfast programıyla 1 kılo verdım bu arada bagırsagımı da cok calıstırdı zaten calıskan olan bagırsagım daha da calıstı
:KK70: benım gıbı calıskan bagırsaga sahıp olanlar veya hazım sorunu yasayanlar bunu goz onunde bulundursun , ozellıkle yogun calısma programı ıcındekıler ıcın cok pratık oldugunu da unutmayalım 1 bardak suyla calkalayıp tuketıyorsunuz urunlerı 1 dk alıyor sankı sey gıbı olmus bu acil detoks programı :)
Evet benimde elime ulasti ,tok tutma konusunda basarililar fakat soylemeden edemeyecegim seker ve karbonhidrati toplarsak epeyce kalorili yani sekeri epeyce kullanmislar diyabetic ler icin sorun yaratabilir bu durum.Glutensiz oluslari colyaklar icin birebir ama kafam karisti dogrusu

Evet benimde elime ulasti ,tok tutma konusunda basarililar fakat soylemeden edemeyecegim seker ve karbonhidrati toplarsak epeyce kalorili yani sekeri epeyce kullanmislar diyabetic ler icin sorun yaratabilir bu durum.Glutensiz oluslari colyaklar icin birebir ama kafam karisti dogrusu
kesınlıkle katılıyorum gercekten sekerlı cok sekerlı yanı 1 cay bardagında caya 4 kup seker atanlar ıcın sekerı normal gelır sanırım

ve keske cocuklar tuketebılseydı , uyduruk cok katkılı kımyasal bomba nıtelıgınde abur cuburları yedıreceklerıne bunu yedırırdı ebeveynler cocuklarına pudıng yerıne, meyvelı sut yerıne .

bu arada ambalajı geregı uzaya fuze olarak fırlatılsa urune bırsey olmaz oyle saglam ıc ve dıs ambalajı .
cocuklar hamıleler emzırenler ve yaslılar tuketemıyor buna dıkkat edın

Biraz önce tavuklu çorbayı yapıp içtim tadı fena değildi,beğendim yinede kalanınıda yarına hazırlyacağım.

bu urunu nereden degerlendırebılırız?
2 gun once elıme ulastı ve hepsını denedım yorumlamak ıstıyorum
Bil kazan ürünlerin de değerlendirme yokmuş.. sadece görüşlerinizi burdan yazıyorsunuz yorum olarak..bende sormuştum değerlendirme olmuyor dediler bil kazan da

Su miktarını az tutup, dolapta soğutun

X