Opu sonrası ikinci adet

MlsFzl

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
107
41
29
Merhaba kızlar bana yardım edin lütfen çok kötü durumdayım adet olamıyorum ne yaptıysam ne denediysem olamadım ve aşırı bir şekilde baş dönmesi nefes darlığı uyuyamama gibi sıkıntılarım var en son 6 ocakta adet oldum yumurta toplamadan 10 gün sonra normalde ayın 6 da olmam gerekiyordu Tüp bebek tedavı sürecindeyiz yumurta toplamadan sonra adet oldum ondan sonra yaklaşık 2 aydır adet olmuyorum biraz araştırdım 45 gün adet görmeyenler varmış vicut yumurta toplamadan sonra çabuk toparlanamıyormuş benim gibi olanlar varmı adet olamıyorum diğe böyle oluyor olabilirmiyim adet öncesi sendrom diğe birşey varmış ama çok sıkıntılığım içten bi sıcaklık geliyor durmadan daralıyorum doktora gittim adet öncesi sendrom dedi ama ölücekmişim gibi oluyorum nefesim kesiliyor artık çok canım sıkkın

Yumurta toplamadan sonra adet kendi geliyor evet ama sonraki ay bir sorununuz yoksa yine oluyor. belki kist falan olmuştur bu kadar zaman olamamak normal değil sanırım süre çok uzun 2 aydır olmuyorum yazmışsınız muayene oldunuz mu bu sürede hiç

Yumurta toplamadan sonra adet kendi geliyor evet ama sonraki ay bir sorununuz yoksa yine oluyor. belki kist falan olmuştur bu kadar zaman olamamak normal değil sanırım süre çok uzun 2 aydır olmuyorum yazmışsınız muayene oldunuz mu bu sürede
Hayır olmadım Yurt dışında yaşıyoruz😔doktorum Türkiyede burdada gidemedim

Hayır olmadım Yurt dışında yaşıyoruz😔doktorum Türkiyede burdada gidemedim
Benim amhım düşük kendim adet olamıyorum o yüzden opudan sonra cylco vermişti doktor bana adet olabilmek için. Sizin başka probleminiz yoksa daha fazla zaman kaybetmeden bir kontrol olmanız iyi olur kesinlikle tarlusal Duphaston gibi söktürücüler vererek adet sökülüyor

Bazen bir ay öyle atlaya biliyor adet tuaf ama benimde başıma gelmişti . Opudan sonraki adette bende hep geç gelir kendi düzenini bulana kadar . Burada doktora git tedavi olduğunu söyle bi rutin kontrol etsin bakarsın ilaç verir. Geçmiö olsun

X