Oral yapmayan erkek nasıl ikna edilir?

sonfeciportakal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
60
7
24
Sevgilim bana oral yapmayı denedi ama temiz olmama rağmen iğrendi. Her seferinde böyle oluyor ben de artık istemeyi bıraktım. Kendimi itici hissediyorum böyle yapınca. İstemesi için ne yapabilirim?

Bu tarz şeyler zorla olmaz yani istemesi için bir şey yapmanız sizi daha üzebilir bu sefer istemesi için uğraş verip yine size yok dediği zaman gururunuz kırılır 😕 temiz olmanıza rağmen iğrenmesi belki onun cidden psikolojik olarak o an bunu istememesinden kaynaklı olabilir

Cinsellik bi ilişki için çok önemli.
En azından benim için.
Eşim beni yatakta tatmin edemese (sağlık sorunları hariç) evli kalamam.
Helede oralda. Yani o zevki neden kaçırmak ister bir kadın😁
Haklısınız cinsellik gerçekten çok önemli oral yapılmasını bende seviyorum elbette ama hani olmasa ayrılır mıyım bilmiyorum yani 😁

Vajinadan iğrenen bir erkek, kadına ancak meta değeri yükler. Kendini tatmin için kullandığı bir objedir ve sadece kendi istekleri için yaratılmış canlı olduğunu düşünür.
Nerenden uydurdun derseniz, açın bakın bir sürü araştırma var.
Kadının vajinasından iğrenmek, kendi erkekliğini sorgulamaktır çünkü ve kendini alçaklığını tiksiniyorum ayağına kapatır.

sizde ona yapmayın.
Vajinadan iğrenen bir erkek, kadına ancak meta değeri yükler. Kendini tatmin için kullandığı bir objedir ve sadece kendi istekleri için yaratılmış canlı olduğunu düşünür.
Kadının vajinasından iğrenmek, kendi erkekliğini sorgulamaktır çünkü ve kendini alçaklığını tiksiniyorum ayağına kapatır.
+1

Bir insan, sevdiği bir insanın hiçbir şeyinden iğrenmez; zaten partnerine değer veren de temizliğine ve bakımına özellikle dikkat eder, onu iğrendirmez.

Temiz ve bakımlı olduğunuz hâlde iğreniyorsa, bu çok incitici; oral seks iyi bir cinsellik için olmazsa olmaz. Ben olsam zorlamam, ikna da etmem ve ayrılırım.

Cinsellik bi ilişki için çok önemli.
En azından benim için.
Eşim beni yatakta tatmin edemese (sağlık sorunları hariç) evli kalamam.
Helede oralda. Yani o zevki neden kaçırmak ister bir kadın😁
Ay ben gıdıklanıyorum.
Gülünce de atmosfer bozuluyor benım açımdan.
Gülme sırası mı Sonucta, çok sinir bozucu o yuzden benım ıcın bana oral yapılması.
Yaptıramam ama yapmayı severim😅 hayırlısı

Ay bence hiç alakası yok. Adamı duşta kendim bizzat yıkasam bile ardından yatağa geçince gözümün önüne bilinçaltıma idrar ter falan geliyor ben de ağzımda penis gezdirmeyi sevmem yani 😂 adamı kocam canımın içidir, her haltı da zevkle yaparım

Ay bence hiç alakası yok. Adamı duşta kendim bizzat yıkasam bile ardından yatağa geçince gözümün önüne bilinçaltıma idrar ter falan geliyor ben de ağzımda penis gezdirmeyi sevmem yani 😂 adamı kocam canımın içidir, her haltı da zevkle yaparım
Hhahaahahahaha

Bazı kadınlar sevmiyor evet denk gelmiştim. Bazı kadınlarda özellikle bunu seviyo. Benim çenem yoruluyor bıkıyorum bi yerden sonra valla

X