Organik bulaşık makinesini sabunu önerisi?

melisaamelisaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
1.733
693
Kızlar ben bulaşık makinesinden çıkan bardaklarda ve tabaklarda sabun kalıntıları var gibi hissediyorum. Ve arada bardağa su koyarken köpürdürdüğüne şahit oldum. Ben artık organik bir sabun arayışına girdim bilgisi olan varsa öneriye çok ihtiyacım var. Bulaşık makinesına parlatıcı da koymuyorum artık. Parlatıcı da kalıntı bırakıyor çünkü. Parlatıcı yerine sirke koyayım dedim bir ara, sirkede makineye asitlik olduğu İçin zarar veriyor.

Kızlar ben bulaşık makinesinden çıkan bardaklarda ve tabaklarda sabun kalıntıları var gibi hissediyorum. Ve arada bardağa su koyarken köpürdürdüğüne şahit oldum. Ben artık organik bir sabun arayışına girdim bilgisi olan varsa öneriye çok ihtiyacım var. Bulaşık makinesına parlatıcı da koymuyorum artık. Parlatıcı da kalıntı bırakıyor çünkü. Parlatıcı yerine sirke koyayım dedim bir ara, sirkede makineye asitlik olduğu İçin zarar veriyor.
Bak canım bu konuda çok marka denedim en sonunda istediğimi buldum şükür..o muhteşem markalar temizlemiyor deterjanı olduğu gibi bulaşığın üzerinde bırakıyor..baktım tabakta bardakta hep kimyasal kokusu tadı aldım bir kaç sefer. Arayışa girdim bende.. doğal ürünlerde kimyasal olanlarda olduğu gibi mükemmel sonuç beklememek gerek. FROSCH marka öneririm sonunda karar kıldım..trendyoldan indirimleri takip edip alıyorum

Eklentiler

• 16316176686588915655914304463702.jpg
    16316176686588915655914304463702.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 183
Elde bulaşık deterjanı ve diğer cif yağ sökücü vs ürünler içinde naturalive beauty kullanıyorum..onun bulaşık makinesi ürününden memnun kalmadım buğulu ve mat yaptı.. oksi leke çıkarıcı çok iyi..kızım için şampuan vs de ordan alıyorum tamamen temiz içerik uygun fiyatlı

Bak canım bu konuda çok marka denedim en sonunda istediğimi buldum şükür..o muhteşem markalar temizlemiyor deterjanı olduğu gibi bulaşığın üzerinde bırakıyor..baktım tabakta bardakta hep kimyasal kokusu tadı aldım bir kaç sefer. Arayışa girdim bende.. doğal ürünlerde kimyasal olanlarda olduğu gibi mükemmel sonuç beklememek gerek. FROSCH marka öneririm sonunda karar kıldım..trendyoldan indirimleri takip edip alıyorum
Evet ya o kimyasal tat bana da geldi bir kaç kere. Tavsiye ettiğin markayı arastırıcam canım çok sağol. Kanser olacağız artık diye çok korkuyorum

Elde bulaşık deterjanı ve diğer cif yağ sökücü vs ürünler içinde naturalive beauty kullanıyorum..onun bulaşık makinesi ürününden memnun kalmadım buğulu ve mat yaptı.. oksi leke çıkarıcı çok iyi..kızım için şampuan vs de ordan alıyorum tamamen temiz içerik uygun fiyatlı
Evet şampuan vs de organik istiyorum artık en iyisi. Bakıcam canım bu markaya da

Frosch kullanıyorum ben de. En iyisi o bence. Bi de Rossmanda Domol markasının da ekolojik bulaşık tableti var. O da güzel daha uygun fiyatlı. Migros’larda satılan Just Green de güzeldir.
Ben nerdeyse gördüğüm her ekolojik tableti denedim. Trendyoldan moms green diye bi marka vardı epey uyguna geliyor denemek için almıştım ama beğenmedim, temizlememişti o bulaşıkları.

Frosch kullanıyorum ben de. En iyisi o bence. Bi de Rossmanda Domol markasının da ekolojik bulaşık tableti var. O da güzel daha uygun fiyatlı. Migros’larda satılan Just Green de güzeldir.
Ben nerdeyse gördüğüm her ekolojik tableti denedim. Trendyoldan moms green diye bi marka vardı epey uyguna geliyor denemek için almıştım
Domolu duydum kuzum Alman markasıymış bayağı öneriyorlar elimde az kaldı onlar bitsin hemen bulaşık makinesinde domola geçicem. Çamaşırda neye geçeceğim bilmiyorum. Şimdi bebek tedavisi görüyorum. Bebek gelirse onun içinde ayrı organik çamaşır deterjanı kullanıcam
ama beğenmedim, temizlememişti o bulaşıkları.

Bende tencerelerdeki deterjan kokusundan rahatsız olup marka arayışına girmiştim, ilk defa migrostan frosch aldım ,şuan gayet iyi , çamaşır içinde geçmek istiyorum ama temiz olmazsa diye takıntı yapıyorum

Bende tencerelerdeki deterjan kokusundan rahatsız olup marka arayışına girmiştim, ilk defa migrostan frosch aldım ,şuan gayet iyi , çamaşır içinde geçmek istiyorum ama temiz olmazsa diye takıntı yapıyorum
FRosch çamaşır makinesi için var mı? Varsa denemek gerek .

Elite home markay da duydum ona d bakabilirsiniz. Ben de elimdekiler bitsin kimyasalı bırakıyorum insallah. Bu markayı deneyeceğim

Karbonat ve sirke sirkeyi ben yıllardır kullanıyorum parlatıcı yerine beyaz sirke kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım 👍🏻🤷‍♀️

Merhaba, ben de yorumlara bakarak green clean sıvı deterjanından aldım, 1 haftadır kullanıyorum memnun kaldım.

Ben just green aldım memnun kalmadım. Bardaklar lekeli çıkıyor iyi temizlemiyor. Bugün sirke koydum denedim extra yine aynı. Ve bardaklarım matlaşmaya başlıyor tavsiye etmem

Moms green ,green clean ,just green ( jel form) markalarını deneyimleme fırsatım oldu.

İlk ikisi temizleme de daha başarılı gbi . Fuardan aldığım ecos3 bulaşık deterjanıni denedim bugün gayet başarılı buldum . Onu da tavsiye ederim. Elite home için de güzel yorumlar okudum ama kullanmadım.

Green Clean var onu kullanıyorum

Limon tuzu ve soda sirke bu 3 lüyü deneyin derim bence sirkeyi yıllardır kullanıyorum ben makinamda hiç bir sıkıntı yaşamadım ve cok güzel parlatıcı özelliği var🤔ben cok memnunum yine tabi siz bilirsiniz👍🏻

Bu konuda bende fermente Mutfağım bulaşık makinesi deterjanını tek geçiyorum öyle güzel temizliyor ki bi miktar Arap sabunu bi miktar deterjan ve parlatıcı gözüne sirke çok memnunum

Merhaba bulabildiniz mi organık deterjanlar ve şampuanlar memnun kaldığınız ürünleri paylaşırmısınız bende arayış içindeyim

X