Orgazm taklidi yapmaktan bıktım..

Ben de bi ara sürekli taklit yapıyordum sonra eşime belli etmeden yeni şeyler denemeyi önerdim heyecan katalım falan dedim oyuncaklar almayı düşündük ama nedense cesaret edemedik onun yerine farklı prezervatifler denemeye başladık işe de yaradı
Kostüm deneyin , farklı kondomlari deneyin, film izleyin erotik , uzun uzun sarilin falan
Prezervatif çeşitlerini denemek aklıma gelmemisdi mantıklı aslında denemek lazım 👍🏻

Ben de duymuştum tırtıklı prezervatifin orgazm olmayı sağladığını ama almamıştık hiç bi bakalım biz de 🧐

Ben de duymuştum tırtıklı prezervatifin orgazm olmayı sağladığını ama almamıştık hiç bi bakalım biz de 🧐
kabartmalı prezervatifler iyi oluyo gerçekten bi de afrodizyak etkili diyo bence o da çok işe yarıyo nasıl yarıyo garip gerçekten ama isteği tetikliyo yani ben seviyorum o tırtıklı olayını

biraz daha derine inmek gerek canım sorun ne ? neden orgazm olamıyorsun eşin erkenmi boşalıyor ön sevişme olmadan direk girişiyormu ?
yok erken boşalma sorunu yok ön sevişme de yapıyoruz ama ben ilişki sonunda orgazm olamıyorum acaba tetiklicek ya da kolaylaştırıcak bişey var mıdır diye sormak istedim

Kadınların Neden Orgazm Taklidi Yaptığını Öğrendiğinizde Yataktaki Hareketlerinizi Sorgulamaya Başlayacaksınız​

Aslında sadece kadınlar değil, erkekler de zaman zaman orgazm taklidi yapar! Ama istisnalar kaideyi bozmaz.​

Orgazm taklidi yapan erkekler de az değil!​

Geçtiğimiz yıllarda yapılan bir ankette, erkeklerin %25'i, kadınlarınsa %50'ye yakını orgazm taklidi yaptığını söylemiş!

"Ama onlar sadece film!" demeyin, sanıldığından çok daha fazla etkililer!​

Çoğu kadın, romantik aşk filmlerinde gördüğü gibi bir cinsel deneyim yaşadığını hayal eder. Hatta ilk birliktelik için öyle çok hayal kurulur ki! Ama gerçek sizin de bildiğiniz gibi filmlerdeki gibi değil. Bu sebeple çoğu kadın, yaşadığı hayal kırıklığı ile çareyi orgazm taklidi yapmakta bulur!

Partnerinin egosunu tatmin etmeyi istemek de bir orgazm taklidi sebebi!​

Bazı erkekler cinsellik hakkında konuşmaz, bunun yanlış olduğunu düşünürler. Ama kadınların da yatakta kendilerini her anlamda tatmin etmelerini, adeta bir geyşa olmalarını beklerler! Kendi arzularını dile getiremeyen kadın; erkeği sinirlendirme korkusuyla, hatta bunu bir "erkeklik" meselesi haline getiren partnerinin egosunun zarar görmemesi adına, orgazm taklidi yapar!

"Orgazm olamayacağım korkusu" da taklit yaptırır!​

Bir kadın isteklerini ve rahatsızlıklarını rahatlıkla dile getiremediği için artık orgazm olma umudunu yitirmiş, sadece iş olsun diye seks yapar hale gelmişse, taklit yapmak onun için sıradan bir durum olmuştur! Çünkü artık orgazm olamayacağından emindir, kendini buna hazırlamıştır. Haliyle de olamaz! Çünkü orgazm olma duygusu, yalnızca fiziksel bir durum değildir, insan ruhen de kendinden geçebilir!

Partnerinin cinsel problemleri​

Eğer erkek, erken boşalma problemi yaşıyor ve ısrarla tedavi olma yoluna girmiyorsa kadın için hayat daha zordur! Çünkü cinsellik erkek için ne kadar önemliyse, kadınlar için de o kadar önemli. Ve kadın, partneri erken boşaldığı için orgazm olamıyorsa, el mecbur bari taklidini yapayım diyebilir!

Kendini ve karşıdakini yetersiz göstermek istememe duygusu da orgazm taklidi sebeplerinden​

Boşalamayan ve orgazm olamayan kadın, erkeğin kendini yetersiz görmemesi ve ilişkilerinin zarar görmemesi adına da orgazm taklidi yapabilir.

Yatakta kendine güvenmeme, orgazm taklidine sebep olabilir​

Bu durum özellikle partnerinin çok daha tecrübeli olduğu zamanlarda gerçekleşir. Kendini de cinsel anlamda tecrübesiz göstermemek adına, ben de oyundayım demek için kadınlar bazen taklit yapar!

"Bir an önce bitsin" diye de taklit yapılır!​

Kadınlar, nadir de olsa seksin bir an önce bitmesi için de taklit yapabilir!

Kadınların Neden Orgazm Taklidi Yaptığını Öğrendiğinizde Yataktaki Hareketlerinizi Sorgulamaya Başlayacaksınız​

Aslında sadece kadınlar değil, erkekler de zaman zaman orgazm taklidi yapar! Ama istisnalar kaideyi bozmaz.​

Orgazm taklidi yapan erkekler de az değil!​

Geçtiğimiz yıllarda yapılan bir ankette, erkeklerin %25'i, kadınlarınsa %50'ye yakını orgazm taklidi yaptığını söylemiş!

"Ama onlar sadece film!" demeyin, sanıldığından çok daha fazla etkililer!​

Çoğu kadın, romantik aşk filmlerinde gördüğü gibi bir cinsel deneyim yaşadığını hayal eder. Hatta ilk birliktelik için öyle çok hayal kurulur ki! Ama gerçek sizin de bildiğiniz gibi filmlerdeki gibi değil. Bu sebeple çoğu kadın, yaşadığı hayal kırıklığı ile çareyi orgazm taklidi yapmakta bulur!

Partnerinin egosunu tatmin etmeyi istemek de bir orgazm taklidi sebebi!​

Bazı erkekler cinsellik hakkında konuşmaz, bunun yanlış olduğunu düşünürler. Ama kadınların da yatakta kendilerini her anlamda tatmin etmelerini, adeta bir geyşa olmalarını beklerler! Kendi arzularını dile getiremeyen kadın; erkeği sinirlendirme korkusuyla, hatta bunu bir "erkeklik" meselesi haline getiren partnerinin egosunun zarar görmemesi adına, orgazm taklidi yapar!

"Orgazm olamayacağım korkusu" da taklit yaptırır!​

Bir kadın isteklerini ve rahatsızlıklarını rahatlıkla dile getiremediği için artık orgazm olma umudunu yitirmiş, sadece iş olsun diye seks yapar hale gelmişse, taklit yapmak onun için sıradan bir durum olmuştur! Çünkü artık orgazm olamayacağından emindir, kendini buna hazırlamıştır. Haliyle de olamaz! Çünkü orgazm olma duygusu, yalnızca fiziksel bir durum değildir, insan ruhen de kendinden geçebilir!

Partnerinin cinsel problemleri​

Eğer erkek, erken boşalma problemi yaşıyor ve ısrarla tedavi olma yoluna girmiyorsa kadın için hayat daha zordur! Çünkü cinsellik erkek için ne kadar önemliyse, kadınlar için de o kadar önemli. Ve kadın, partneri erken boşaldığı için orgazm olamıyorsa, el mecbur bari taklidini yapayım diyebilir!

Kendini ve karşıdakini yetersiz göstermek istememe duygusu da orgazm taklidi sebeplerinden​

Boşalamayan ve orgazm olamayan kadın, erkeğin kendini yetersiz görmemesi ve ilişkilerinin zarar görmemesi adına da orgazm taklidi yapabilir.

Yatakta kendine güvenmeme, orgazm taklidine sebep olabilir​

Bu durum özellikle partnerinin çok daha tecrübeli olduğu zamanlarda gerçekleşir. Kendini de cinsel anlamda tecrübesiz göstermemek adına, ben de oyundayım demek için kadınlar bazen taklit yapar!

"Bir an önce bitsin" diye de taklit yapılır!​

Kadınlar, nadir de olsa seksin bir an önce bitmesi için de taklit yapabilir!
son görülmesi 25 Kasım olan biri bu mesajı nasıl yazabilir?

Orgazm mı? Bence tehlikeli ve uzak durulması gerekir.
Dün haber sitesinde okudum, aşırı orgazmdan adamın birinin beyin damarları yırtılmış ve mevta olmuş.

-valla haber sitesinin yalancısıyım ben de-

😂gele gele bildirimle bu konu gelmis
Seks oyuncagi almak icin verilecek paraya jigolo falan tutarim ben,daha mantikli geldi su anda 😬😬😀
jigolo da piyango işi 😁 hic degilse otekini gorerek alma şansin var düşunsene 800 lira jigolo parasi veriyosun tek kullanimlik çika çika bamya çıkıyo 😳

X