Oriflame Erkek kokular

pembe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
10
0
oriflame parfümlerini kullanan varmı arkadaşlar. erkek kokularından hangisini tavsiye edersiniz hafif ve hoş bi koku istiyorum ama daha önce ürünlerini kullanmadığım için karar veremedim.

oriflamede free attitude,ascendant,signature parfümleri çok güzel canım

ascendant süper 30 ml kampanyada şimdi hem çok karlı 4 tane birden aldım

ben glacier ve S8'i tek geçerim eşim de glacieri 5 senedir kullanıyor, bende danışmanım çok da sattım

evet bende eşime aldım çok güzel bir koku tavsiye ederim s8 serisi siyah şişe

oriflame parfümlerini kullanan varmı arkadaşlar. erkek kokularından hangisini tavsiye edersiniz hafif ve hoş bi koku istiyorum ama daha önce ürünlerini kullanmadığım için karar veremedim.
slm bende oriflame danışmanıyımö s8 ve glacıer cok güzel

Oriflame'a üyeyken ben de sevgilime Glacier setini (parfum,deo,roll-on,traş sonrası nemlendirici,traş köpüğünü) indirimdeyken almıştım.Hem set olarak fiyatı makuldu,hem de gerçekten çok güzel bir kokusu var,bezdirmeyen,hafif bir koku.

ben de eşime s8 night ı aldım harika kokuyor birde assecandantı aldım o da mükemmel

ben oriflame de free yi tavsiye ederim. O markadaki en beğendiğim erkek parfümü, şişesi de çok hoş. daha önce erkek kardeşime hediye almıştım bayıldı. şubat katoloğunda yine indirimde hatta yine alıcamkaydirigubbakcemile

s8 in beyazı bu ay indirimde. babama almak istiyorum. acaba bu koku hakkında fikri olan var mı? özellikle kalıcılığı ile ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

X