Örnek Diyet Listeleri

otcu

Yaşlı Cadı
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
82
42
Arkadaşlar Merhaba. Ben 80 kilodan 67 kiloya düştüm. Hala da devam ediyorum. Ama şıan diyetisyene gidemiyorum malum koronadan dolayı. Elimdeki listelerde bitiyor haliyle. Listelerimizi paylaşsak da herkes yararlarsa olur mu acaba ? Hem birbirimize destek olmuş oluruz. Ne dersinizz ?

Şuan ben;
Kahvaltı:1 yumurta,bol yeşillik,3 zeytin, bir dilim beyaz peynir,bir ekmek
Ara öğün; bir meyve
Öğlen; bir kase çorba,salata
Ara öğün; activia yoğurt
Ara öğün;3 kuru erik
Ara öğün;süt
Akşam yemeği; sebze yemeği, yoğurt

şeklindn yapıyorum. Ama zamanı bitmek üzere. Paylaşacağınız diyetisyen diyet listesi var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler kızlar. Hep beraber zayıflayalım 💪🏼
Merhaba bu listeyi ne kadar süre kullandınız. Verdiğiniz kiloyu görünce iştahım kabardı🥰

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
857
541
Merhaba bu listeyi ne kadar süre kullandınız. Verdiğiniz kiloyu görünce iştahım kabardı🥰
Merhaba. sadece bu listeyle bu kiloya düşmedim. ara ara kilolarımı verdim. Bu listeyle ise ancak 5 kilo verdim ben. 1 ay yaptım :)

otcu

Yaşlı Cadı
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
82
42
Merhaba. sadece bu listeyle bu kiloya düşmedim. ara ara kilolarımı verdim. Bu listeyle ise ancak 5 kilo verdim ben. 1 ay yaptım :)
Yani sadece bu listeyle mi bir ayda 5 kg verdiniz? Kilolu ve yaşlı🤪 değilim ama yinede uygulamaya geçeceğim🥰

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
857
541
Yani sadece bu listeyle mi bir ayda 5 kg verdiniz? Kilolu ve yaşlı🤪 değilim ama yinede uygulamaya geçeceğim🥰
Evet ama sizde aynı etkiyi yaratmaya bilir. Siz 3 kilo verebilirsiniz mesela. Ben çok fazla spor yaptım bunu yaparken. Yani size tek başına bu liste 5 kilo verdirmez aklınız da olsun

otcu

Yaşlı Cadı
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
82
42
Evet ama sizde aynı etkiyi yaratmaya bilir. Siz 3 kilo verebilirsiniz mesela. Ben çok fazla spor yaptım bunu yaparken. Yani size tek başına bu liste 5 kilo verdirmez aklınız da olsun
Teşekkürler yinede denemekte yarar var🥰

Anemoncicegi

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2020
29
9
Merhaba arkadaslar 5 kilo vermem lazım ama bir türlü başlayamıyorum... gaza gelemiyorum.

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
857
541
Merhaba arkadaslar 5 kilo vermem lazım ama bir türlü başlayamıyorum... gaza gelemiyorum.
Kilo vermek istiyorsan hemen bugün başlamalısınn. Aradığın motivasyon kendi vücudunda. Ben 3 ay önce 75 kiloydum hiçbirşeyi kendime yakıştırmıyordum. Diyete başladım ve şimdi 64 kiloyum. 36 beden pantolon bile oluyor şuan. Meğersem benim movitavyonum buymuş. Şuan daha bi hırsla diyete devam ediyorum