Örnek Diyet Listeleri

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
1.524
2.062
Arkadaşlar Merhaba. Ben 80 kilodan 67 kiloya düştüm. Hala da devam ediyorum. Ama şıan diyetisyene gidemiyorum malum koronadan dolayı. Elimdeki listelerde bitiyor haliyle. Listelerimizi paylaşsak da herkes yararlarsa olur mu acaba ? Hem birbirimize destek olmuş oluruz. Ne dersinizz ?

Şuan ben;
Kahvaltı:1 yumurta,bol yeşillik,3 zeytin, bir dilim beyaz peynir,bir ekmek
Ara öğün; bir meyve
Öğlen; bir kase çorba,salata
Ara öğün; activia yoğurt
Ara öğün;3 kuru erik
Ara öğün;süt
Akşam yemeği; sebze yemeği, yoğurt

şeklindn yapıyorum. Ama zamanı bitmek üzere. Paylaşacağınız diyetisyen diyet listesi var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler kızlar. Hep beraber zayıflayalım 💪🏼

yannik

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
838
884
26
merhaba nasılsın? Şu an gördüm paylaşımını .. Herkesin diyet listesi aynı oluyor zaten ekstrem bir durum yoksa. Dilersen seninle paylaşabilirim

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
1.524
2.062
merhaba nasılsın? Şu an gördüm paylaşımını .. Herkesin diyet listesi aynı oluyor zaten ekstrem bir durum yoksa. Dilersen seninle paylaşabilirim
Olur tabiki isterim

yannik

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
838
884
26

andacsss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
80
47
23
Merhaba arkadaslar.Ben diyetisyenim.5 gunluk detoks diyet için ücretsiz grup olusturuyorum.katılmak isteyen yazabilir bana 🍀🍀

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
1.524
2.062

Smr3535

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
437
807
29
Lamaziaa Lamaziaa merhaba burda devam etmek istersen beraber devam edebiliriz liste değişerek paylaşarak

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
1.524
2.062

Smr3535

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
437
807
29

elmaninyoncasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2020
93
56
Arkadaşlar Merhaba. Ben 80 kilodan 67 kiloya düştüm. Hala da devam ediyorum. Ama şıan diyetisyene gidemiyorum malum koronadan dolayı. Elimdeki listelerde bitiyor haliyle. Listelerimizi paylaşsak da herkes yararlarsa olur mu acaba ? Hem birbirimize destek olmuş oluruz. Ne dersinizz ?

Şuan ben;
Kahvaltı:1 yumurta,bol yeşillik,3 zeytin, bir dilim beyaz peynir,bir ekmek
Ara öğün; bir meyve
Öğlen; bir kase çorba,salata
Ara öğün; activia yoğurt
Ara öğün;3 kuru erik
Ara öğün;süt
Akşam yemeği; sebze yemeği, yoğurt

şeklindn yapıyorum. Ama zamanı bitmek üzere. Paylaşacağınız diyetisyen diyet listesi var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler kızlar. Hep beraber zayıflayalım 💪🏼
Merhabalar 🙋 online diyet ile aslında diyetisyende gibi hissedebilirsiniz aslında. Ben diyetisyenim ve danışmanlarımı böyle takip ediyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-08-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 64 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızla gelişmeye devam ediyor ve münferit sinir hücreleri ile tanımlama grup hücreleri arasındaki bağlantıların sayısını artırıyor. Bu bebeğinizin hayatı boyunca kullanacağı karmaşık ve gelişmiş işlevleri yerine yetirecektir. Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nurimran

Atanamayangillerden
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2020
363
173
Kızlar bi 7 8 kilo vermem lazım yardımcı olur musunuz

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
1.524
2.062
Kızlar bi 7 8 kilo vermem lazım yardımcı olur musunuz
Tabikiii.
Öncelikle sabah uyanınca sirkeli su iç
daha sonra kahvaltı da 1 dilim beyaz peynir 3-4 zeytin 2 adet ceviz,1 yumurta ve bol yeşillik tüket
ara öğün olarak bitki çayı ve 10 adet çiğ badem yiyebilirsin

öğle yemeği olarak yoğurdun içine yulaf koyuyorum ben. istersen sende öyle yapabilirsin
yine ara öğün olarak bir bardak kefir ve 1 çay bardağı leblebi yiyorum

akşamda 6 yemek kaşığı sebze yemeği ve bol salataa