Gebeliğe Hazırlık Örnek ovulasyon testi 💫

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adetime 4 gün var yumurtlama testi yapayım dedim bayadır yapmıyodum bgn test böyle çıktı bu arad 13. Gün testteki çizgi 14. Gün yok olmştu o günü değerlendirdik bgn böyle çıktı nedenki

Eklentiler

• IMG20211106113300.jpg
    IMG20211106113300.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 191
Kızlar adetime 4 gün var yumurtlama testi yapayım dedim bayadır yapmıyodum bgn test böyle çıktı bu arad 13. Gün testteki çizgi 14. Gün yok olmştu o günü değerlendirdik bgn böyle çıktı nedenki
2. Yumurtlama da olabilir gebelik de olabilir 😊 gebelik testi yapabilirsiniz bi bakin derim 🌸 insallaaah guzel haberler alirsiniz 🤲

Merhaba hanımlar 🥰 2 hafta önce kimyasal gebelik sebebi ile düşük yaptım malesef ve kanama biter bitmez ovulasyon testlerine basladim bugun yani tam 14. Günü pik gördüm cok sukur 🤲 burada cok soran oluyor ovulasyon testi nasil pik oluyor diye ekledigim fotograf gibi olması lazim t cizgisi c cizgisi ile ayni koyulukta veya t cizgisi daha koyu olursa o gün yumurtlama oluyor 😊
Gecmis olsun Allah sagliklisini versin inşallah bende 15 Eylül'de 21 haftalık normal doğum yaptım ikizlerimi kaybettim bir hafta yaşadılar ben de ilk defa bu testleri kullanmak istiyorum tam başladım yapmaya altı gün yaptım sonra kanamam başladı bitsin tekrar başlayacağım sizin sonuç ne oldu inşallah gönlümüzdekilere kavuşuruz

Oldu galiba bu sefer😂bu arada cevap verdiğin için çok teşekkür ederim
Ne demek cnm. 2 gündür yumurtlama pik olmuş yarın çatlar cnm mutlaka değerlendir. Bugün ve yarını boş geçme belinin altına yastık koy ve en az yarım saat kalkma. İnşallah tutar miniğin

X