Orta ve alt yüz estetik operasyon deneyimim

Gerçekten çok iyi bir doktor. Ameliyat sonrasında da çok ilgili. Ameliyat esnasında bir risk yaşamadım. Zaten öncesinde her türlü tetkik yapılıyor, korkma yani. Şimdilik, tabii benim daha çok erken dönem sonuçları, çok memnunum. Uzun dönem sonuçlarımı da paylaşıyor olacağım. Takipte kal.

Gerçekten çok iyi bir doktor. Ameliyat sonrasında da çok ilgili. Ameliyat esnasında bir risk yaşamadım. Zaten öncesinde her türlü tetkik yapılıyor, korkma yani. Şimdilik, tabii benim daha çok erken dönem sonuçları, çok memnunum. Uzun dönem sonuçlarımı da paylaşıyor olacağım. Takipte kal.

İstersen ozelden fotoğraf yollayabilirim.

özelden foto paylaşman mümkün mü canım

Cok teşekkürler. Göz kapaklarım yapilmadi ama kaşlar ve orta yüz çekildi. Fotoğraf ozel olarak istenirse yollarım. Zaten su an ameliyat sonrasi ikinci gun olduğu icin cok şiş yüzüm.
su an nasilsiniz? ben de 5 haziranda oldum cok sisim. ayni islemler yapildi bana da. bana resim atar misiniz? sisleriniz indi miu?

Ben orta yüz oldum ve şakak germe.tavsiyem eve geçtiğiniz gece uyku ilacı için.misss gerisi kolay zaten

İstersen ozelden fotoğraf yollayabilirim.
Cok geçmiş olsun umarim çoook güzel sonuçlar alirsiniz. Tecrübesini paylaşanlara size ve hepinize tek tek teşekkür ederim sayenizde o kadar aydinlatiyorsunuz ki bu süreci. Bende şimdiden araştiriyorum ayrica benim koskocaman gozalti morluklarim ve çukurlarim var lütden rica etsem benimle de resimlerinizi paylaşabilirmisiniz? Sağlikla kalin

Hiç korkmayın bence ben hergun iyiki olmuşum diyorumm

Özelden mesaj atarim ama ozel mesaj gönderilemiyor size.

Kizlar dr zekeriya kul’a ameliyat olmayi planliyorsaniz kimseye isminizi vermeyin kendiniz gidin konusun yok filan kisi tavsiye etti demeyin yada burda ameliyat olanlara dahi isminizi vermeyin bunu kullanan cok malesef zirt pirt yazilari heryerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…