Orta ve alt yüz estetik operasyon deneyimim

Herkese selam, ben bu operasyona karar vermeden birçok doktor araştırdım ve her anlamda içime sinen hoca Zekeriya bey oldu. Sorularımla hem kendisi hem ekibi çok ilgilendiler. Zekeriya hocanın diğer birçokları gibi paragöz olmaması da çok hoşuma giden bir özellik oldu. Ameliyatı olmadan önce ben de kadınlar kulübündeki alakalı başlıklardan çok faydalanmıştım. Özellikle Nida ve Songül arkadaşlarıma cok teşekkür ederim. Onların verdiği samimi ve içten cevaplar beni vazgeçme noktasında olduğum zamanlarda çok ikna etti. Ben de şimdi başkaları da benim tecrübemden faydalansın istediğim için yazıyorum. Ameliyatımı dün oldum. Benimki alt ve orta yüz germe. Ameliyat sonrası bir gece hastanede kaldım. Hastane son derece temiz ve personeli çok ilgili. Ben tek kalmadım ama tek bile kalsanız hiç sorun olmaz. Ben çok ağrı yaşamadım, zaten 2-3 defa damar yolundan agri kesici verdiler. Operasyondan iki saat sonra ayaklandim ve kendi basima yürüdüm koridorda. Beni tek zorlayan narkoz yüzünden yasanan mide bulantisi oldu. Her hastada olmuyormus, bazi hastalar narkozu tolere edebiliyorlarmış ama ne yazık ki ben onlardan biri değilmişim. Sabaha kadar bayağı kustum. Sonra sızmışım ve uyandığımda geçmişti. Oglen gibi hoca geldi sargilarimi çıkardı, pansumanimi yapti ve hastaneden yürüyerek gayet normal bir şekilde çıktım. Simdi evimdeyim. Tabiki suratim cok şiş. Cumartesi gunu hoca bantlari da cikaracak ve tamamen rahatlayacağım. Kesinlikle korktuğum gibi bir sey değilmiş. O buldog yanaklari şu şiş suratimla bile görmemek cidden müthiş bir his. İyi ki Zekeriya hocayi seçmişim, uzun donem sonuçlarımı da yazarim.
Merhaba hala memnunmusunuz ameliyattan? Hala aynı şekilde duruyormu? Resim gönderebilirsiniz özelden öncesi sonrası , 2-3 hafta sonrası bir ay sonrafingibi? Hatta en son haliniz. Lütfen çok ihtiyacım var. Bende Zekeriya beye ameliyat olmayı düşünüyorum.ama çok tedirginim. Benim.birdengozletim.kucuk bu yüzden orta yüzü yaparken sakak ta aynı anda gerildiği için gözde de cekiklik oluy or sanirum.buds beni tedirgin ediyor.sizte tecrübelerinizi yazarsanız çok mutlu olurum
.
.

Gerçekten çok iyi bir doktor. Ameliyat sonrasında da çok ilgili. Ameliyat esnasında bir risk yaşamadım. Zaten öncesinde her türlü tetkik yapılıyor, korkma yani. Şimdilik, tabii benim daha çok erken dönem sonuçları, çok memnunum. Uzun dönem sonuçlarımı da paylaşıyor olacağım. Takipte kal.
Merhaba hala memnunmusunuz ameliyatınizdan? Bende Zekeriya kul ve metin kerem yada ozan bitik düşünüyorum. Bu ücu arasında kaldım. Yalnız Zekeriya hoca orta yüzü derin plan yapmiyor anladığım kadarıyla endoskopik olarak sakaktan girerk yapıyor. Yani derin plan değil. Alt yüzü derin plan yapıyor. Dogrumu anlıyorum? Birde kaşlarımın tam uçtan kalkMasini istemiyorum ben. biraz daha doğal kendi kas kavisimin şeklini koruyareak kaldırmak istiyorum. Ve gözlerimin hiç çekik olmasini istemiyorum. Herkesin kasları uctanmi kalkık, ve gözler çekik mi.oluyor? Metin kerem'e ve ozan bitik'e ameliyat olan varsa acil deneyimlerini yazabilirler mi rica etsem?

Cok geçmiş olsun umarim çoook güzel sonuçlar alirsiniz. Tecrübesini paylaşanlara size ve hepinize tek tek teşekkür ederim sayenizde o kadar aydinlatiyorsunuz ki bu süreci. Bende şimdiden araştiriyorum ayrica benim koskocaman gozalti morluklarim ve çukurlarim var lütden rica etsem benimle de resimlerinizi paylaşabilirmisiniz? Sağlikla kalin
Merhaba bende Zekeriya kul'a ameliyat fusu
Gerçekten çok iyi bir doktor. Ameliyat sonrasında da çok ilgili. Ameliyat esnasında bir risk yaşamadım. Zaten öncesinde her türlü tetkik yapılıyor, korkma yani. Şimdilik, tabii benim daha çok erken dönem sonuçları, çok memnunum. Uzun dönem sonuçlarımı da paylaşıyor olacağım. Takipte kal.
Merhaba. Bende Zekeriya kul a yüz germe düşünüyorum. Memnun musunuz acaba? Orta yüzü derin plan yapmiyor anladığım kadarıyla. Endoskopik olarak sakaktan girerek yapıyor. Sadece alt yüzü derin plan yapıyor. Bundan biraz tereddüt ediyorum. Birde kaşlarımı ucundan değil daha normal doğal kaslarimin kavisinde kalksın istiyorum. Ama sadece ucunu sakaklara doğru çekiyor Galatasaray ba ve gözlerde çekiliyor galiba. Ben çekik istemiyorum. Sizde gözler çekik oldumu.biraz? Ve kadınız nasıl oldu,?

Cok teşekkürler. Göz kapaklarım yapilmadi ama kaşlar ve orta yüz çekildi. Fotoğraf ozel olarak istenirse yollarım. Zaten su an ameliyat sonrasi ikinci gun olduğu icin cok şiş yüzüm.
Merhaba bende Zekeriya hocaya ameliyat olmayı düşünüyorum. Çok rica etsem ameliyat sonrası hafta hafta, 1 aylık vs. Görüntüleri izi paylaşabilir misiniz?

Merhaba kızlar
Bende 2 temmuzda zekeria hocaya orta yuz germe -şakak germe ve alt üst göz kapagı ameliyatı oldum . Bugun 4. Gunun hiç ama hiç agrım olmadı . Hastaneden sonra evde cok agrım olacagını düşünüyordum ama hiç agrısız 4. Günüme geldim . Şuan bandajlarım henüz alınmadı 6. Gun bandajlarım alınacak . Heycanla bekliyorum elimde ayna sonucla ilgili tahminde bulunmaya calışıyorum ama çok şiş ve ödemliyim bir tahminde bulunamıyorum isteyenlere özelden ilk dört günüme ait fotolarımı atabilirim . Baska sorularınızda varsa cekinmeyin yazın yanıtlarım 💋. Benden önce olan arkadaslar da bana resim atarsa gelecek günlerle ilgili banada fikir olur cok sevinirim . Burdan bu sürec zarfında cok güzel arkadaslarda edindindim cok yardımcı oldular bilgi paylaştılar
Merhaba memnun kaldınız mı ameliyattan planlıyorum Bn de .tavsiye eder misiniz ?

X