Orta ve alt yüz estetik operasyon deneyimim

Gecmis olsun bende iki ay once butun yuz yaptirdim zekeriya hocaya gercekten cok iyi biri degilmi 🥰 o migde bulantisi beni mahf etti zaten sanirim anestezi ilaclari cok yan etkili bunu sadece bu ameliyatta yasadim diger hastanelerde migdem oyle bulanmadi
Bunu zekeriya hicaya iletecegim belki bi faydasi olur gelecek baska hastalar icin..
ozelden bende gormek isterim sonucu benim album var istersen ☺️

Ben İzmir’deyim ve orta yüz ve boyun germe ameliyatı olmak istiyorum farklı doktorlarla görüştüm kararsız kaldım ve korkuyorum siz bu işi yaşayan birisiniz bana da ameliyat önce ve sonraki fotoğraflarınızı yollarsanız karar vermem için beni cesaretlendirirsiniz İstanbul’da olsaydım gözüm kapalı sizin doktorunuza giderdim çünkü yaşadınız yardımcı olursanız sevinirim sağlıklı günler diliyorum

Ben İzmir’deyim ve orta yüz ve boyun germe ameliyatı olmak istiyorum farklı doktorlarla görüştüm kararsız kaldım ve korkuyorum siz bu işi yaşayan birisiniz bana da ameliyat önce ve sonraki fotoğraflarınızı yollarsanız karar vermem için beni cesaretlendirirsiniz İstanbul’da olsaydım gözüm kapalı sizin doktorunuza giderdim çünkü yaşadınız yardımcı olursanız sevinirim sağlıklı günler diliyorum
Karariniz hayirli olsun tabiki yardimci olurum
Nelerdzn koruyorsunuz aciklarsaniz yardimci olurum belki..
icinize sinen doktora olun derim ben kalktim yurt disindan geldim istanbulda ameliyat olmak icin izmir istanbul arasi cok uzak degil aslinda sonucta ameliyat sonrasi bi kere muane oluyorsunuz yani gel git olmuyo.
Izmir yada istanbul yada baska bi yer icin kisiklamayin kendinizi.
Resimlerimi gonderiyorum
Iyi gunler sizede

Cok teşekkürler. Göz kapaklarım yapilmadi ama kaşlar ve orta yüz çekildi. Fotoğraf ozel olarak istenirse yollarım. Zaten su an ameliyat sonrasi ikinci gun olduğu icin cok şiş yüzüm.
Merhaba eminim şimdi yüzünüz tam oturmuştur ve geçmiş olsun ben de ameliyat düşünüyorum ama çekincelerim var yardımcı olma açısından ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı özelden yollarsanız çok sevinirim teşekkürler

Konuyu güncelliyorum. Bir de selam kızlar ameliyat oldum işte 5. gündeyim 3. gündeyim deyip kime yaptırdığınızı yazmamanız dikatimi çekiyor.
Bizim burada bu sayfaları takiplememizin amacı
kime oldunuz
ne yapıldı
istediğiniz oldu mu
sonuçtan memnun musunuz
fiyat bilgisi

Ayrıca ameliyat olanlar bir zahmet dönüp son durumlarını yazsınlar. Burada beklenti belli. Bandajlarınız çıkıp ödem bitince niçin dönüş yapmıyorsunuz.
Güvenilirlikte esas olan dönüş.
Saygılarımla.

Ekleme; Hangi kentte dr nuz ve hangi kentte ameliyat oldunuz. Bu bilgi de eklenirse operasyon yaptıranlar harika olur. Böylece parça patça soru soröazlar üyeler

Cok teşekkürler. Göz kapaklarım yapilmadi ama kaşlar ve orta yüz çekildi. Fotoğraf ozel olarak istenirse yollarım. Zaten su an ameliyat sonrasi ikinci gun olduğu icin cok şiş yüzüm.
Merhaba, Cok gecmis olsun. Ben de onumuzdeki sene Zekeriya beye ameliyat olmayi dusunuyorum. Rica etsem oncesi ve sonrasi fotograflarinizi ben de gorebilir mjyim?
Tesekkurler..

Başlık sahibi sanırım sayfasını bırakmış dönüş yapmıyor. Aktif değil yani burası. Siz niçin buraya yazıyorsunuz. Chanel arkadaşın başlığı aktif . Orada güncel dönüş ve bigiler var ve başlık sahibi gün gün herkese yetişiyor maşallah.

G gulkusum bu foruma giriyosunuz ama burda ki yazilara neden cevap vermiyosunuz?
Oyle baslik acip kaybolmak ve insanlari yari yolda birakir gibi birakmak iyi olmamis

Evet işte buna dikkat çekmek istedim.Başlık kimin sizin. Eee siz neredesiniz. Niçin açtınız o zaman başlığı. Sorumsuzluk değil mi bu. Bakınız korkan araştıran insanlar var. Siz bunu bilmiyor musunuz.
İlk başta reklam sandım fakat gördüm ki fotoğraf göndermişsiniz. İnsanları bu şekilde acabalarla bırakmaya hakkınız yok.

Herkese selam, ben bu operasyona karar vermeden birçok doktor araştırdım ve her anlamda içime sinen hoca Zekeriya bey oldu. Sorularımla hem kendisi hem ekibi çok ilgilendiler. Zekeriya hocanın diğer birçokları gibi paragöz olmaması da çok hoşuma giden bir özellik oldu. Ameliyatı olmadan önce ben de kadınlar kulübündeki alakalı başlıklardan çok faydalanmıştım. Özellikle Nida ve Songül arkadaşlarıma cok teşekkür ederim. Onların verdiği samimi ve içten cevaplar beni vazgeçme noktasında olduğum zamanlarda çok ikna etti. Ben de şimdi başkaları da benim tecrübemden faydalansın istediğim için yazıyorum. Ameliyatımı dün oldum. Benimki alt ve orta yüz germe. Ameliyat sonrası bir gece hastanede kaldım. Hastane son derece temiz ve personeli çok ilgili. Ben tek kalmadım ama tek bile kalsanız hiç sorun olmaz. Ben çok ağrı yaşamadım, zaten 2-3 defa damar yolundan agri kesici verdiler. Operasyondan iki saat sonra ayaklandim ve kendi basima yürüdüm koridorda. Beni tek zorlayan narkoz yüzünden yasanan mide bulantisi oldu. Her hastada olmuyormus, bazi hastalar narkozu tolere edebiliyorlarmış ama ne yazık ki ben onlardan biri değilmişim. Sabaha kadar bayağı kustum. Sonra sızmışım ve uyandığımda geçmişti. Oglen gibi hoca geldi sargilarimi çıkardı, pansumanimi yapti ve hastaneden yürüyerek gayet normal bir şekilde çıktım. Simdi evimdeyim. Tabiki suratim cok şiş. Cumartesi gunu hoca bantlari da cikaracak ve tamamen rahatlayacağım. Kesinlikle korktuğum gibi bir sey değilmiş. O buldog yanaklari şu şiş suratimla bile görmemek cidden müthiş bir his. İyi ki Zekeriya hocayi seçmişim, uzun donem sonuçlarımı da yazarim.
Zekeriya Hoca, Zekeriya Kuş mu? Ben de yüz gerdirme yaptırmak istiyorum, ama şu an sıfır noktasındayım :) Ameliyat izi, ağrısı, ağız ve göz yapısında değişiklik oluyor mu gibi bir sürü sorum var. Aydınlatabilir misiniz?

merhaba öncelikle hayırlı olsun umarım memnunsunuzdur:) ameliyatınızın üzerinden neredeyse 6 ay geçmiş durumunuzu takip etmek adına yazmak istedim sonuç nasıl ve tam olarak hangi işlemleri yaptırdınız orta yüz germe ve kaş kaldırma mı

Ben smas yüz ve boyun germe ameliyatı oldum, konu açtım,resim attım günlük,bakmak isterseniz

X