Ortam görmemek ne demek?

Konuştuğum çocuk çok kızla yattığını iddia edince ben de onu alaya aldım. Kim seninle yatar? Bunlar senin hayal dünyan falan dedim. Seks yapmasıyla övünmesi çok sinirimi bozdu özgüvenini kırmak istedim açıkçası. O da bana karşılık olarak sen hiçbir şey görmemişsin kendi küçük dünyanda yaşamissin hiç hayatı yasamamissin gibi laflar etti bu sözleri içime çok oturdu. Ortam görmek illa seks yapmak demek mi kendimi kötü hissediyorum hâlâ ,nasıl bi akıl verirsiniz? Yaşlar 23-30
Çok kişi ile ilişki yaşayan kisinin bulaşıcı hastalık taşıması yüksek ihtimaldir. İyyy midem bulandı de bidahkine👻

Konuştuğum çocuk çok kızla yattığını iddia edince ben de onu alaya aldım. Kim seninle yatar? Bunlar senin hayal dünyan falan dedim. Seks yapmasıyla övünmesi çok sinirimi bozdu özgüvenini kırmak istedim açıkçası. O da bana karşılık olarak sen hiçbir şey görmemişsin kendi küçük dünyanda yaşamissin hiç hayatı yasamamissin gibi laflar etti bu sözleri içime çok oturdu. Ortam görmek illa seks yapmak demek mi kendimi kötü hissediyorum hâlâ ,nasıl bi akıl verirsiniz? Yaşlar 23-30
İstemez görmeyeyim ben o ortamları deseydiniz.
Bir erkek böyle konuşmuştu benle
yok ne kızlar varmış sosyal ortamları çok iyiymiş falan
Sosyal ortam dedikleri grupta çoğu birbirinin eski sevgilis

Son düzenleme:
halen konuşman hata böyle biriyle

Mevzuyu bir de yattiği kizlara soralim:KK53:

Sizinlede yatmak için kendince birşeyler saçmalamış...bunun olamayacağını belirtip o kızlara benzemediğinizi belirtin..unutmayın erkekler herkesle düşer kalkmayı marifet zannederken, kimseyle beraber olmayan kadınları tercih ederler...çünkü onlara göre namus iki bacak arasında..zihniyetleri bu

bence bu kişi sizden yaşca daha büyük olduğu için daha çok ilişki yaşamış. Belki farklı bir arkadaş çevresi de var şu anki işinden veya yaşından dolayı.

Siz ona göre daha gençsiniz, daha da önemlisi muhtemelen cinsel konularda biraz sadece siz varmışsınız ya da cinsellik sizin seçiciliğinize kalmış gibi konuşmuşsunuz (Bu kısımları tahmin ediyorum).

O da size kısaca: "Ben senin sandığın gibi hayatımda ilk defa kız görmüyorum. Cinselliğe ulaşamamak konusunda fobilerim yok çünkü yeterince ilişkim oldu." demiş. Diğer bir deyişle: "Sen olmazsan da başkası olur, kendini fazla abartma." demek istemiş.

Yani durum böyle. Sizi biraz zihnen dışarıya kapalı bulmuş bence. Özellikle de ilişki yaşama açısından.

Zaten konuşmuyorum ama böyle davrandığı için de bağlanıyorum işin kötüsü:KK43:(
Doğru yolda o zaman:sopa:
Benim de senin gibi bir iş arkadaşım var; ofisi çiçeklere bogani, mesai çıkışı koşa koşa gelip kıza evine kadar eşlik edeni falan sallamaz,köpek eder kapısında.
Ama zamanında defalarca ağzına s.cmis olanı, kadinlara değer vermeyip çıktığı kızlara o. Muamamelesi yapanı,öfke problemi olanı, gözü disarida olup kızı boynuzlayip boynuzlayip geri döneni ilah eder, her girmek istediğinde hayatının kapılarını açar.
Kadinlarin Kendilerine kötü davranan, p.ç erkeklere olan sevdasınin sebebi ne ola acep, çok merak ediyorum...

X