Ortam görmemek ne demek?

Bunu diğer kişi de telefonda seks yapmış bu daha berbat bi çift
Telefonda sevgiliyle erotik konuşmalar yapmak,hatta birlikte olmak kişiyi berbat bir insan mı yapar???
O zaman asıl berbat senin insan sahip hayatına aldığın hayvan.
Çocuk sana "ortam görmemiş" derken belki de hayata daracık bir çerçeveden baktığıni ve başka dünyalar olabileceğini bilmediğini söylemek istemiş olabilir. Şahsen yorumlarına baktıkça benim de öyle söyleyesim geldi

Leş olan adamın çok kişiyle birlikte olması değil bunu hayatına girecek genç kadına söylemesi. Yol yordam bilmez denyo. Allah bilir çıplak gözle meme bile görmemiştir ama kim bilecek ortamlarda bir düzine kadınla yattım dersin🤢

Bırak bu densizi canım çok kalitesiz bir adam bu. Yaşın çok genç olduğu için seni manipüle ediyor. O şeyinden küçük aklıyla “ ilişkilerimi seksle süslerim küçük hanım, sevişeceğiz haberin olsun.” demeye getiriyor. Güya hava- su kadar normal onun için seks. Bu kadar yapmış olsa diline dolamaz zaten.

Bir insan hoşlandığı kişiye neden birlikte olduğu insanları anlatır ki? Bence ya çok cahil ve özgüvensiz ya da sizi pek ciddiye almıyor.

Söylediği lafı duymayı da hak etmişsiniz. Komplekse girip ezmeye çalışmışsınız, cevabını vermiş.
"Haklısın canım" diyeceğini ya da onu beğenmediğinizi söylediğiniz için size daha çok bağlanacağını mı sanmıştınız?
"O böyle yapınca bağlanıyorum" gibi bir şey yazmışsınız zaten ama herkes sizin gibi değil işte. Zaten bu durumunuz normal de değil.
Bunun sebepleri üzerine düşünüp bunu çözmezseniz yarın bir gün size küfürler edip döven bir adam bulunca adama yapışırsınız.

Leş olan adamın çok kişiyle birlikte olması değil bunu hayatına girecek genç kadına söylemesi. Yol yordam bilmez denyo. Allah bilir çıplak gözle meme bile görmemiştir ama kim bilecek ortamlarda bir düzine kadınla yattım dersin🤢

Bırak bu densizi canım çok kalitesiz bir adam bu. Yaşın çok genç olduğu için seni manipüle ediyor. O şeyinden küçük aklıyla “ ilişkilerimi seksle süslerim küçük hanım, sevişeceğiz haberin olsun.” demeye getiriyor. Güya hava- su kadar normal onun için seks. Bu kadar yapmış olsa diline dolamaz zaten.
Evet ,adamın amacı çok açık ama tam bir gerizekalı.

Konuştuğum çocuk çok kızla yattığını iddia edince ben de onu alaya aldım. Kim seninle yatar? Bunlar senin hayal dünyan falan dedim. Seks yapmasıyla övünmesi çok sinirimi bozdu özgüvenini kırmak istedim açıkçası. O da bana karşılık olarak sen hiçbir şey görmemişsin kendi küçük dünyanda yaşamissin hiç hayatı yasamamissin gibi laflar etti bu sözleri içime çok oturdu. Ortam görmek illa seks yapmak demek mi kendimi kötü hissediyorum hâlâ ,nasıl bi akıl verirsiniz? Yaşlar 23-30
Sana kendi ortamında bol muhabbetler deseydin. Bu tip insanların özgüven sorunu vardır net yoksa böyle biseyle ovunulmez içinde ne yaşıyorsa artik

Konuştuğum çocuk çok kızla yattığını iddia edince ben de onu alaya aldım. Kim seninle yatar? Bunlar senin hayal dünyan falan dedim. Seks yapmasıyla övünmesi çok sinirimi bozdu özgüvenini kırmak istedim açıkçası. O da bana karşılık olarak sen hiçbir şey görmemişsin kendi küçük dünyanda yaşamissin hiç hayatı yasamamissin gibi laflar etti bu sözleri içime çok oturdu. Ortam görmek illa seks yapmak demek mi kendimi kötü hissediyorum hâlâ ,nasıl bi akıl verirsiniz? Yaşlar 23-30
valla kendiniz edip kendiniz bulmuşsunuz. bel altından vurmuşsunuz karşılığını almışsınız.

çok banal muhabbetler, yapmayın.

Ben ne yangınlar gördüm deseydin

Benim anlamadığım, bu konular birden mi açılıyor? Pat diye, 2000’lerdeki mehmet ali erbil gibi “2500 kadınla yattım” şeklinde demeç mi verdi? Konu oraya giderken mevzuyu değiştirseydiniz. Adam anlatana kadar bi güzel dinlemişsiniz sonra hoşunuza gitmeyince hakaret :işsiz: Ne kadar çocukça. İstediğini söyleyen istemediğini işitir.

Ayrılın

Benim anlamadığım, bu konular birden mi açılıyor? Pat diye, 2000’lerdeki mehmet ali erbil gibi “2500 kadınla yattım” şeklinde demeç mi verdi? Konu oraya giderken mevzuyu değiştirseydiniz. Adam anlatana kadar bi güzel dinlemişsiniz sonra hoşunuza gitmeyince hakaret :işsiz: Ne kadar çocukça. İstediğini söyleyen istemediğini işitir.
Hayır şöyle oldu. Cem Uzan benim akrabam, dedem çok önemli biri falan diyerek başladı kendini övmeye sonra ben kaç kadınla yattım biliyor musun dedi. Tabiki birden açıldı konu

yasi 30 ve boyle mi soyledi?
kesinlikle psikolojik sorunu var ve ozguveni dusuk. kendini kanitlamaya calismis kendince.

coook cektirir yanindakine. allah korusun hepimizi bu tiplerden. kaccccc sakin arkana bakma

Hayır şöyle oldu. Cem Uzan benim akrabam, dedem çok önemli biri falan diyerek başladı kendini övmeye sonra ben kaç kadınla yattım biliyor musun dedi. Tabiki birden açıldı konu
Hem sahtekar, hem yalancı hem de salak. Cem uzanla akraba olsa insan bunu dillendirmekten imtina bile eder. Deden çok önemli insan yersen, sen önemli misin peki? Anneannem kızken çok güzelmiş.

Canım tekrar söylüyorum bu adam çok salak gerçekten çok salak. İleride ilişkiler hk tecrübe kazanınca anlayacaksın nasıl bir aptal olduğunu. Hiç vakit kaybetme canım yanında 5 dk bile durulmayacak bir erkek modeli.

Bence o bisey yasamadigi icin bununla ovunuyor.. yani soyledigi kadarini yasamamistir. Yasadiysa bile bununla hava atan erkek🤮

X