Ortopedi Ortopedi uzmani varmi?

Merhaba arkadaslar

Belki aranizda bilenler vardir.Ben gecen ay merdivenlerden dustum ve ayak bilegi ve bacagimda coklu kiriklar oldu.Ameliyat oldum,platin ve 8 tane vida takildi.40 gundur alcidaydi bugun cikarildi alci.
Vidalarin ikisi alinabilir 6 ay sonra dediler ama oda mecbur degilmis..rontgen cekildi bugun doktor kiriklar iyi durumda dedi.O ozel cizmelerden verdiler 4-6 hafta kadar onunla yavas yavas basabilirmisim..
Fakat eve gelince birsey dikkatimi cekti rontgen filminde.Doktor iyilesti dedi ama kirilan yerde ben hala kirik goruyorum sanki..yoksa iyilesti de kemigin kaynadigi nokta oyle mi gorunur normal olarak bilemiyorum..keske doktorun yaninda fark edip sorabilseydim.Gerci 8 hafta sonra birdaha rontgen cekilecek..
Neyse arkadaslar rontgen filmini buraya yukleyecegim aranizda bu konuda bilgili olanlar varsa fikrinizi yazarsaniz cok mutlu olurum.
Sevgiler ve tesekkurler hepinize Eki Görüntüle 2071174
Kırık hattı düzgün ve kaynasmıs
Arada o cizgi olur ancak 4 5 ayda tam kaynar
Tam kaynamış hali bile hiç kırılmamış gibi olmayabilir.
Yani kısaca bi sorun yok

Benim esimin ayaginda serce parmagi kirilmisti..alcidan sonra aciklik gibi birsey gormustum bende ama zmnla kaynayacak o kadarida demisti.. dedigi gibide oldu..