Anti-Aging Örümcek ağı kremi doctor b

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

firuzbk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2016
6
9
42
Bu kremi kullananlar var mı? Sipariş verdim tedirginim. Hakkında iyi şeyler söyleniyor gerçi ama pek yorum bulamadım.

Umarim dediğiniz gibi iyi sonuç verir.keske biraz daha ucuz olsaydı .her zaman kullanılabilirdi

sadece bir kez kullandım gözüm göz kapaklarım şişti tüm yüzümde kuruma ve kaşıntı hala devam ediyor kortizon tedavisi görüyorum.Her cilt tipine uygun ve tüm yüze uygulanabilir diye insanları eksik ve yanlış yönlendiriyorlar.Bir çok siteye şikayetimi yazdığım halde yayınlamadılar bile bir sürü fek hesaptan iyi yorumlar yayınlayıp insanları kandırıyorlar.Üstelik Müşteri hizmetlerine şikayetimi dile getirdiğimde birde üzerine hakaret işittim.Hem psikolojim hem sağlığım bozuldu. İyi geldiğini söyleyen arkadaşlar için dileğim umarım ilerde ortaya çıkacak sorunlar yaşamazsınız.

Ben de kullandım bu kremi ve hiç hiç memnun kalmadım. Tüm cildimde acaip iltihaplı sivilcelenmeler yaptı. Hatta ipek peeling gibi bir ürününü de kullandım o da çok saçma bir ürün benim cilt tipime hiç ama hiç fayda etmedi. tavsiye etmem kimseye önermem bir daha da almam :)

sadece bir kez kullandım gözüm göz kapaklarım şişti tüm yüzümde kuruma ve kaşıntı hala devam ediyor kortizon tedavisi görüyorum.Her cilt tipine uygun ve tüm yüze uygulanabilir diye insanları eksik ve yanlış yönlendiriyorlar.Bir çok siteye şikayetimi yazdığım halde yayınlamadılar bile bir sürü fek hesaptan iyi yorumlar yayınlayıp insanları kandırıyorlar.Üstelik Müşteri hizmetlerine şikayetimi dile getirdiğimde birde üzerine hakaret işittim.Hem psikolojim hem sağlığım bozuldu. İyi geldiğini söyleyen arkadaşlar için dileğim umarım ilerde ortaya çıkacak sorunlar yaşamazsınız.

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Kullanmadan önce cilt tipiniz neydi acaba? Hassas veya yağlı mı? Kuru mu? Seboreik dermatitli(apotik) veya karma mı..? Cevaplarsanız ona göre deneyecektim ben de

X