Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri östrojen hormonu içeren bitkiler ve menopoz ilacı

_ilknurum_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2010
81
5
Östrojen hormonu seviyesi kaç olmalı bunu yükseltmek için ne yapabiliriz. Çünkü göğüslerin büyük veya küçük olmasını etkileyen bu hormon o zaman bizim bu hormonu yükseltmemız lazım o da menopoz ilaçlarinda çok etkili olur .acaba o ilaçları kullansak bi zararı olur mu :26:

Östrojen hormonu seviyesi kaç olmalı bunu yükseltmek için ne yapabiliriz. Çünkü göğüslerin büyük veya küçük olmasını etkileyen bu hormon o zaman bizim bu hormonu yükseltmemız lazım o da menopoz ilaçlarinda çok etkili olur .acaba o ilaçları kullansak bi zararı olur mu :26:

bende dümdüzüm bi ara baya takmıştım bu konuya ama sağlık gibisi yok hastalıklarım çıkınca bunu unuttum :KK43:((( doktor tavsiyesi olmadan böyle bişey yapmayın derim bu hormonun fazlalığı sanırım göğüs kanserine sebep oluyodu. sizin beden ne ???

75 küçük geliyo 80 tam dolmuyo artık hormonlardan şüphe etmeye başladım :2:

bana 75 in en küçük ölçüsü bile boş oluyo na yazıkki düzüm yani bedenim yok diyebilirim doku hiç yok ama mecburen sütyen takıyorum yoksa erkek sanarlar çok kötü bi durum :KK43:

bana 75 in en küçük ölçüsü bile boş oluyo na yazıkki düzüm yani bedenim yok diyebilirim doku hiç yok ama mecburen sütyen takıyorum yoksa erkek sanarlar çok kötü bi durum :KK43:

anlıyorum seni canım bendede aynı durum....
ne yazıkki bişeyler yapmamız gerek 78 cm ve yarısı boş bi 75 beden.............:KK43:

şu hormon konusuna ben de takmış durumdayım yanlış bi ilaç kullanmak istemiyorum ama östrojen hormonu eksikliğinden mi kaynaklanıyo acaba diye düşünüyorum. bildiğiniz bir ilaç var mı. ya da eczaneye gidip ne demeliyiz.

Merhaba kızlar bende sizin gibi düşünüyordum ama gerçekten zararları olabilir bu konuya çok takmıştım ama bayadır pek ilgilenmiyorum onları sevmeye başladım ama büyümelerini yinede isterim tabiki,keşke bir yolu olsa

Merhaba cinsel iliski esnasinda sorun yasiyorum. Zevke geliyorum ama zevkim hemen kaçıyor. Iliskiye girerken yanma oluyr agri oluyor. Penis batıyor. Bundan dolayi da iliskiye girmek istemiyorum. Bu durumda olup bu engeli asan var mı

X