Otel kaydı güvenlik soruşturması

lovnak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
10
3
28
Arkadaşlar bu durumun aslı asdarı Nedir.İnfaz koruma memurluğunu kazandım geçmişte arkadaşımla 3 4tane tatil amaçlıotel kaydı apart kaydı var.Bizlik bin sorun yok adli durum yok.Bu engel mi yani anlamadüm.

Arkadaşlar bu durumun aslı asdarı Nedir.İnfaz koruma memurluğunu kazandım geçmişte arkadaşımla 3 4tane tatil amaçlıotel kaydı apart kaydı var.Bizlik bin sorun yok adli durum yok.Bu engel mi yani anlamadüm.
Otellerde herhangi bir olaya karışmadıysanız endişe edecek bir şey yok. Pek çok şeye rutin olarak bakılır, bu da onlardan biri yalnızca…

Otel çalısanıyım. Mecburi olarak otelde konaklayanların kaydını günlük polise bildiririz. Örneğin adam kaçaksa ve sen polise kimliğini bildirmemişsen çok ağır yaptırımları var. Onun dışında kişilerin özel bilgilerinin korunması kanununda 3. Kişilerle paylaşmamız yasaktır. Mesela bir kadın konaklıyor Boşandığı kocası resepsiyonu arayıp "şu isimde müşteriniz var mı" diye sorsa buna cevap vermekte yanlış.
Sizin bilgilerinizi kimse herhangi bir soruşturmaya veri almaz.

X