İkinci buluşmada otel ?

Hahahha 😅 yanakları sıkmalık geldiyse pek de etkilenmemişsiniz demektir.
Ay hoşuma gitti bu konu. Burda genelde tam tersi konular görüyordum. İşte sanalda tanışıp erkekler tarafından reddedilen kadınlar, ve adamları beğenmemelerine rağmen peşlerinden koşan kadınlar...
İlaç gibi geldi bu konu. Biraz köpek edin şu adamı hoşlansanız bile. Sürünsün, hem haketti zaten.
🤣🤣🤣Her gün arıyor , yazıyor zaten
Ben de her seferınde bır bahane uyduruyorum. Gecenlerde telde bız de toplantılar hep sabah olur mesai bitti mi aksam vs asla olmaz dedim.
Sonraki gün beniaradı yemege gidelim diye bır anda toplantı varmıs dedım 🤣🤣🤣
Hanı siz de aksam toplantı olmuyordu dedi,olmuyordu ya nazar degdırdım oluyor artık dedim🤣🤣

Hahahha 😅 yanakları sıkmalık geldiyse pek de etkilenmemişsiniz demektir.
Ay hoşuma gitti bu konu. Burda genelde tam tersi konular görüyordum. İşte sanalda tanışıp erkekler tarafından reddedilen kadınlar, ve adamları beğenmemelerine rağmen peşlerinden koşan kadınlar...
İlaç gibi geldi bu konu. Biraz köpek edin şu adamı hoşlansanız bile. Sürünsün, hem haketti zaten.
Yaa ne tatlısınız💐💐Hayır benim de artık ilgiye ılıskıye en hazır oldugum zamandı.
Ama sevısmelıyım sevısmelıyım dıye de gezmıyorum yani😂
Hadsiz ya🤣

Ya bu adama hala sanş vermek istemene çok şaşırdım. Adamın ağzı iyi kıvırıyo, senin de tarzını anladı yoluna yoluna konuşuyo. Yatağa atmadan da bırakmayacak. Yeme bunları lütfen
Yoo ben onu susturdum , arkadas olarak kalayım hayatında en azından dıyor
Olur dedım. Ben ıstemeden benı yataga yavas atar😂

kadın beğendiyse ve fazla uzatmadan yatmak da istiyorsa gayet okey bence neden olmasın
ama daha dün bir bugün iki otel linki atan adam bu konuyu maksimum 2 sefer falan ertelemeyi idare eder
çünkü adam da kendince zaman verdi aslında konu sahibine
maksimum 1 ay içinde yaptık yaptık yapmazsak ben bunu sallarım şeklinde
Sallasın🤷‍♀️🤷‍♀️

otele çağırmasının sebebi bazi tip erkekler para harcadığını gösterince kadın kollarını açıp ona koşacak sanıyo .
Aynen öyle o da var aslında.
Biraz statusune de güvenıyor ama onlar bır cok seyı tolere edemıyor bende.
Alısmıs sanırım bu durumun ıslerını kolaylastırmasına da , herkes de işe yaramaz o da ögrenecektır işte :)

Yaa ne tatlısınız💐💐Hayır benim de artık ilgiye ılıskıye en hazır oldugum zamandı.
Ama sevısmelıyım sevısmelıyım dıye de gezmıyorum yani😂
Hadsiz ya🤣
Bence bu şey size iyi gelecek. İkişkiye dönmese bile egonuza iyi gelir. Keyfini çıkarın. Kaç yaşında tecrübeli kadınsınız. Size iyi gelmeyecek şeylere hayır dersiniz zaten. Biraz da akışına bırakmak lazım. Şu an size iyi geliyosa kalsın hayatınızda. Baktınız canınızı sıkıyo engeller geçersiniz.

Bence bu şey size iyi gelecek. İkişkiye dönmese bile egonuza iyi gelir. Keyfini çıkarın. Kaç yaşında tecrübeli kadınsınız. Size iyi gelmeyecek şeylere hayır dersiniz zaten. Biraz da akışına bırakmak lazım. Şu an size iyi geliyosa kalsın hayatınızda. Baktınız canınızı sıkıyo engeller geçersiniz.
Ben de öyle yaptım akısına bıraktım..Canımı sıkarsa da engellerım dediginiz gib.
Bir de öyle bela olacak biri de değil.
💐💐

Kızlar ben neden normal ınsanlara neden denk gelemıyorum acaba.. neden bir sekılde frenı patlamıs kamyon gibi gelen adamlara denk gelıyorum..
.

Bu kisi İnstagramdan ekledi beni , 2-3 gün konustuk.Bir ortak arkadasımız var , benım sadece ıs yerınden ismen bildigim ve bır ıkı kerede toplantıda karsılastıgım biri ortak arkadasımız
Dün aksam da bulustuk kahve ıctık .. Adam avukat , 34 yasında gayet düzgün bir profıldi.Avukat kımlık kartını da gördüm , calıstıgı yerı de bılıyorum

Guzel sohbet muhabbet sıkıntı yok, tam ben arabaya binerken yapıstı öpmek icin.
Ben seni cok arzuladım dedi bir yandan da, ittim o an napıyorsun dedim
.
Bindim arabaya anında engelledim heryerden ama bu nasıl böyle oluyor, adam cahıl cuheyla degil hani yol yordam bilir derken neden böyle sacma oluyor hersey anlamadım...

Kızlar ben neden normal ınsanlara neden denk gelemıyorum acaba.. neden bir sekılde frenı patlamıs kamyon gibi gelen adamlara denk gelıyorum..
.

Bu kisi İnstagramdan ekledi beni , 2-3 gün konustuk.Bir ortak arkadasımız var , benım sadece ıs yerınden ismen bildigim ve bır ıkı kerede toplantıda karsılastıgım biri ortak arkadasımız
Dün aksam da bulustuk kahve ıctık .. Adam avukat , 34 yasında gayet düzgün bir profıldi.Avukat kımlık kartını da gördüm , calıstıgı yerı de bılıyorum

.
Bindim arabaya anında engelledim heryerden ama bu nasıl böyle oluyor, adam cahıl cuheyla degil hani yol yordam bilir derken neden böyle sacma oluyor hersey anlamadım...
Bahtsızlığnz malesef yanlış adamlar denk geliyor ama birde çok üzülerek söylüyorum asla böyle düşünmüyorum ve çok iğrenç buluyorum bu düşünceyi ama demekki hala toplumda boşanmş kadın algısı var malesef.. bu iğrenç zihniyete sahip insanlar için konumunuzun bir önemi olmuyor akılları şeylerine çalışıyor birde kadın boşanmışsa onlar için çantada keklik zihniyetleri leş malesef...Umarım en kısa zamanda karşınıza düzgün bir insan çıkar ve çok mutlu olursunuz...

Bahtsızlığnz malesef yanlış adamlar denk geliyor ama birde çok üzülerek söylüyorum asla böyle düşünmüyorum ve çok iğrenç buluyorum bu düşünceyi ama demekki hala toplumda boşanmş kadın algısı var malesef.. bu iğrenç zihniyete sahip insanlar için konumunuzun bir önemi olmuyor akılları şeylerine çalışıyor.Umarım en kısa zamanda karşınıza düzgün bir insan çıkar...
Belki de gercekten öyle.. Bosanmıs kadın algısının artık kalmadıgına ınanıyordum ama yanılmısım sanırım..

O zaman hemen özet geciyorum arkadaslar :)
Ben en son telde belkı seni tanımam icin zaman verseydin , direkt bodozlama bir giris yapmasaydın yani akısta olsaydı bu durumlar belki de güzel olacaktı, dedim.
Sana ısınacagımı hıssederken , buz oldum maalesef dedim.
Bir ılişki de istemıyorum , sana da haksızlık yapmak istemem benimle hic vakıt kaybetme sen de dedim :)
O da tamam ama en azından hayatımda ol , arkadas olarak kal ,yanımda 5 tane sacma sapan insan olacagına sen ol dedi.
Ben seni kaybetmek istemıyorum dedi
Yuzyuze görusmedım , her gun yemege gidelim dıye arıyor ama sürekli ertelıyorum.
Ama arkadas olarak kalmasında da sıkıntı görmuyorum.
Cünkü muhabbetı hosuma da gidiyor.
Son durum budur 🥰🥰💐
Konu neden tekrar hortladı adamı gömdük bitti sanıyordum ama siz galiba biraz safsınız :)
Adama resmen biraz daha beklersen istediğini vereceğim demişsiniz adam tabi sizi hayatında tutmak için duymak istediğinizi söyler, yemekler için peşinizde koşar.
Neyse uzun süredir ilk ilişkiniz olacaktı galiba böyle böyle deneyim edinirsiniz herhalde

Konu neden tekrar hortladı adamı gömdük bitti sanıyordum ama siz galiba biraz safsınız :)
Adama resmen biraz daha beklersen istediğini vereceğim demişsiniz adam tabi sizi hayatında tutmak için duymak istediğinizi söyler, yemekler için peşinizde koşar.
Neyse uzun süredir ilk ilişkiniz olacaktı galiba böyle böyle deneyim edinirsiniz herhalde
Yok bu konu baska bırseyden dolayı hortladı :)
Sıkıntı yok merak etmeyın siz :)

.

.
bu başka biri mi ?
sosyal medya tanışmalarında abazaya denk gelme oranı çok çok yüksektir

kesinlikle, insanlarda büyük bir cinsel açlık ve doyumsuzluk var. Bekar, boşanmış veya evli olmanız hiç önemli değil.
Bizde takılma kültürü, flört kültürü oturmadığı için erkekler herkesi zorluyor. İşte Avrupa'da kadın naz yapmaz sevişir şu bu algısına özenme. Ordaki kadını karşı taraf zorlamıyor kadın manipüle edilmeden ve istediği için birlikte oluyor. Toplum o kadını zorbalamıyor, ekşi sözlük'ten her gün mutlaka kadın bedeni üzerine konu açılıt vs. Bazı erkekler çok sallıyor şöyle takıldım ettim diğerleri de gaza geliyor.

X