Davranış Bozuklukları Otizm belirtileri için klordioksit kullanan var mi

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

katunkutlu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2021
2
0
Merhabalar. Otizm belirtileri için klordioksit kullanan varsa iyileşme ya da yan etkileri hakkında bilgi verirse sevinirim. Okuduğum bir kitap bu konuda çok iddialı ama karşıt görüşler de var. Kitap yabancı kaynaklı olduğundan kullananlarla iletişime geçmek çok zor. Varsa kullanan lütfen yazabilir mi

Kerri riveranın kitabından bahsediyorsunuz sanırım. Kitabın çevirmeni Asena Devlet şu an Turkiyenin Kerri Riverası gibi rehberlik yapıyor ihtiyaç duyan ailelere. Ben ihtiyacım olmadığı için katılmadım ama facebook grupları olduğunu yazdı sık sık, orada kullanan aileler fikir alış verisinde bulunuyor. Ayrıca Asena Devlet sadece Türk kullanıcılar için otizm olarak bilinen belirtilerden kurtulmak kitabının devamı niteliğinde bir elektronik kitap çıkardı Peron 3/4 adında. Hem klordioksit hakkında hem facebook grubu hakkında tüm soruları info@bookmarkt.com mail adresinden kabul edip bir kaç gün içinde detaylıca yanıtlıyor.

Belki bu bilgiler işinize yarar. Evladınıza Allah'tan şifa diliyorum 🌱

X