Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları OTO KOLTUĞU VE BEBEK ARABASI ÖNERİSİ

MuaLLime Rana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
233
79
34
Merhabalar hanımlar;
Bebeğim 1 yaşına girecek, çift yönlü araba kullanıyorum ama çok ağır bir araba. Baston tipi ya da kabin boy araba alacağım ama hangi markayı önerirsiniz? Baston tipi araba konforsuz mu olur ? Bir de oto koltuğu olarak hangisini önerirsiniz? E bebeğe gittik oradaki görevli JOİE önerdi. Bebek arabasında ise Hamilton kabin araba dedi ama emin olamadım çok kararsız kaldım

Ben joie bin ürünlerini çok hantal buluyorum. Bebek arabasında Hepsiburadada kinderkraft markayı öneririm. Oto koltuğunda da yoyko Bear tavsiye ederim

Bebek arabasinda 4. arabamiz Hamilton r1 oldu 😃 cok memnunum, kizim arabada otrmuyordu, bunda oturdu cunku etrafi cok acik bi araba, etrafla etkilesimde oluyor. Ama tentesi cok kisa, gunes ve yagmurdan korunmak zor.

Oto koltugunda 360 derece donebilenleri oneririm. Arabanin icindeyken, dondurup mama yedirmek, kitap okumak, oyalamak, araban indirip bindirmek vs. cok daha rahat oluyor.

Bebek arabasinda 4. arabamiz Hamilton r1 oldu 😃 cok memnunum, kizim arabada otrmuyordu, bunda oturdu cunku etrafi cok acik bi araba, etrafla etkilesimde oluyor. Ama tentesi cok kisa, gunes ve yagmurdan korunmak zor.
Hamiltonu çok önerdi e bebekteki kız ama araba elimde kalacak gibi sanki çok sağlam gelmedi. Hamiltonu ne kadar süre kullandınız ? ☺️

Oto koltuğumuz Jolie i spin 360.ADAC testini en yüksek puanla geçen koltuk.Tek kelimeyle muhteşem.Cok araştırdım cybex almaya karar vermiştim Joie yi görene kadar.Bi kere çok yüksek bebek etrafı keyifle izlio,ikincisi çok rahat.Bebek uyudugunda kafası sağa sola öne dusmuo.En önemli olan şeyi en başta soyledim ADAC testi.Goruntu olarak da inanılmaz sık.Bebek arabasında da joie kullanioruz şuan.Kabin boy olan Joie i signature.Acip kapama tek tuşla,heryere kolayca giriosunuz.Cok hafif bi araba.Acip kapatırken ikinci ele ihtiyaç duymuyosunuz.Ama eğer bizim gibi yürümeyi çok seven bi aileyseniz tekerleri İstanbul sokaklari için zorlayıcı.

Hamilton r1 çok öneren var. Bende pierre cardin capsule model aldım memnunum. Oto koltuğu da babydoor airfox aldım ondan da memnunum

Hamiltonu çok önerdi e bebekteki kız ama araba elimde kalacak gibi sanki çok sağlam gelmedi. Hamiltonu ne kadar süre kullandınız ? ☺️
Hamiltonu 3 aydir filan kullaniuoruz ama cok aktif sekilde, defalarca ucaga da bindik. Hafif ve kompakt bir araba, bunun yaninda saglam da cikti. Tek elle de cok rahat kullanilabiliyor, ben baston da kullandim, onlar cok rahatsiz. Ama eksileri de var. Kemer baglama mandallarini cok dikkatli kullanmak lazim, her an elde kalabilir 😬 butceniz varsa hamilton tarzi cybex in kabin boylari cok cok guzel ama aradaki farka deger mi bilemiyorum

Araba koltugunda da britax romer dualfix isize kullaniyoruz, iyi hos ama bebek biraz daha kucukken boynu one dusuyordu malesef. Joie nin tam donen koltugunun kumasi biraz daha sentetikti o yuzden tercih etmemistim, ama yazin havlu kilifla kullanilabilir 👍

Oto koltuğumuz Jolie i spin 360.ADAC testini en yüksek puanla geçen koltuk.Tek kelimeyle muhteşem.Cok araştırdım cybex almaya karar vermiştim Joie yi görene kadar.Bi kere çok yüksek bebek etrafı keyifle izlio,ikincisi çok rahat.Bebek uyudugunda kafası sağa sola öne dusmuo.En önemli olan şeyi en başta soyledim ADAC testi.Goruntu olarak da inanılmaz sık.Bebek arabasında da joie kullanioruz şuan.Kabin boy olan Joie i signature.Acip kapama tek tuşla,heryere kolayca giriosunuz.Cok hafif bi araba.Acip kapatırken ikinci ele ihtiyaç duymuyosunuz.Ama eğer bizim gibi yürümeyi çok seven bi aileyseniz tekerleri İstanbul sokaklari için zorlayıcı.
Çok teşekkür ediyorum. Bebek arabasında tek teker olanlar yollarda zorlayıcı mı oluyor acaba? Joie signature tekli tekerli ondan mı zorluyor acaba ? Hani çift tekerli olanlardan mı almalıyım ?

Çok teşekkür ediyorum. Bebek arabasında tek teker olanlar yollarda zorlayıcı mı oluyor acaba? Joie signature tekli tekerli ondan mı zorluyor acaba ?
Araba koltugunda da britax romer dualfix isize kullaniyoruz, iyi hos ama bebek biraz daha kucukken boynu one dusuyordu malesef. Joie nin tam donen koltugunun kumasi biraz daha sentetikti o yuzden tercih etmemistim, ama yazin havlu kilifla kullanilabilir 👍
Britax güvenlik testlerinden başarıyla geçen bir koltuk sanırım ama biraz sert değil mi? Çöl teşekkürler

Hamiltonu 3 aydir filan kullaniuoruz ama cok aktif sekilde, defalarca ucaga da bindik. Hafif ve kompakt bir araba, bunun yaninda saglam da cikti. Tek elle de cok rahat kullanilabiliyor, ben baston da kullandim, onlar cok rahatsiz. Ama eksileri de var. Kemer baglama mandallarini cok dikkatli kullanmak lazim, her an elde kalabilir 😬 butceniz varsa hamilton tarzi cybex in kabin boylari cok cok guzel ama aradaki farka deger mi bilemiyorum
Hamilton zorlayıcı yollarda yoruyor mu ? Tek teker ya hep o araç. Ondan dolayı sürerken daha mı avantajlı yoksa daha mı zor? Bir de tek tekerler sonradan yamulur mu

Hamilton zorlayıcı yollarda yoruyor mu ? Tek teker ya hep o araç. Ondan dolayı sürerken daha mı avantajlı yoksa daha mı zor? Bir de tek tekerler sonradan yamulur mu
Hamilton duz yolda cok rahat gercekten ama girinti cikintili, kentsel donusumun irzina gectigi kaldirimlarda ufak bi cukurcukta ziplatiyor, dikkatli kullanmak lazim. Ben cift tekerli maclaren de kullandim, o cukurlarda boyle zorluk cikarmiyor ama surusu hamilton gibi de akmiyor. Buyuk tekerli Uppababy de kullandim, surusu cok rahat olsa da travel sistem hantalligini hic sevmedim. Aralarinda en cok hamilton mutlu etti

X