Otrivelle çatlatma ignesi,bel ağrısı, kasık ağrısı

Ben bat a bir hafta kala rahatsizlanip acile gittim tedbir olsun diye beta baktilar 1.76 cikti ama doktor adetinizi bekleyin bazen gec yukseliyor diyip ona gore ilac verdi bat 18 temmuz regl olmazsam bakicam tekrar

Bence batı bekle
Geçmiş olsun canım. Herşey için hayırlısı olsun 🙏 inşallah güzel haberlerini alırız 🙏

Merhaba arkadaşlar. Bu süreçte çok heyecanlıyım 😊
Otrivelle vurunmadan önce 1 hafta kadar hem femara ve merionel kullandım. Pazartesi günü de çatlatma iğnesi oldum. Vurundugum günden itibaren kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum. Bel ağrısı çok fena hiç böyle bişi yaşamamıştım. Gün içinde 3 kere ağrıdan altıma bile kaçırdım 🙈 Genelde sabah başlıyor ve akşama kadar sürüyor. Gece biraz rahatlıyorum. Karnımda hafif şişlik var sanki bir el baskı yapıyor gibi. Adet günümü bekliyorum. İnşallah günüm geçer güzel haberler alırız 🙏 4 senedir bekliyoruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏 Sizde de bu belirtiler var mıydı? Bu ilaci kullanıp hamile kalan oldumu? Deneyimlerinizi paylasalim 😊
Merhaba bende seninle aynı şeyleri yaşıyorum bel özellikle nefes alamıyorum o kadar ağrı yapıyor ins güzel sonuçta alırız

X