oturdum, eşime mektup yazdım

Bende buna sevindiğime o kadar üzüldüm ki anlatamam. Bir dostum var birlikte büyüdüğüm, herseyimi bilen. Ona anlatirken sesim titredi ağladım.

büyüyünce anlıcaksın yavrucuğum, bundan 10-15 yıl sonraki konularını çok merak ediyorum

Esiniz eger baskalarinin yaninda cok mutlu ama evde mutsuz davranmiyorsa evet bence de depresyonda olabilir. Insallah tedavi ise yarar ve ustundeki ölü toprağını atar. Bence siz hareket etmek icin psikolog randevusunu bekleyin. Ordan cikan sonuca gore atacaginiz adimi belirleyin.

Ilgi ve sevgi hangi anlam veriyor?
Yani sözel olarak güzel sözler ,seni seviyorum demesi yeterli mi?
Sizi sürekli sex objesi olarak gören ve her durumda vinciklayip şehvetli öpülmekmi?
Öylese bende soğudum .
Eşim bazen mesaj atar "seni özledim, kariciğim gelde sana sicak sicak sarilayim.
Seni canim çok istiyor...."
Cevab yazmam yada dalga gecerim
Cünkü eşim sadece kendi hevesine kendi ruhunun doymasina bakiyor.
Benimle cinselikten başka aktivetisi yok sayilir.
Benim zorumla arada bir katilir sonra arkasina firsat bilip hemen isteğinin tavan yaptiğini söyler .
Biz kadiniz ama cinsel obje değil etten buttadiniz ama ruhumuz duygularimiz var.

Beklentileriniz ney tam olarak ,sizi beraberlikte ne mutlu ediyor?
Ayni sorulari cevabini eşiniz için düşünün.
Belki eşinizde yeterli tatmin olamiyor,belki istediklerini söyliyemiyor yada bilmiyor.
Evlilik terazi gibidir bir taraf çok verdiği zaman az aldiğini düşünür ve devam vermez.
Denge bozulur

Iki oğlunuz var ve babalarini çok seviyorlar.
Yaşlar ergenlik dönemlerinde ve boşanmak çok tehlikeli.
Acinaze fikirimi söylediğim için kusuruma bakmayin .
Anlayacak yaşta demeyin,şimdi tam babalarini erkek model olarak görüyorlar.
Zaten o yaştaki çocuklar duygu yoğunluğu ile cebeleşiyor kendi kimlikleri bulma yolundalar.Burda o mükemmel baba modeli kiriliyor.
Bir kac aile taniyorum malesef çocuklar kötü yollara girdi veya okulda düşdüler.
Sizi suclayabilirler agresif olurlar ve hatta sizden soğurlar.
Bence birkac sene daha bekleyin.
Tabiki siz daha iyi bilirsiniz boşanmaya karar vermeden önce birde ergenlere bakan psikologa danişin.
Hayirlisi ne ise o olsun

Ne guzel ifade ettiniz. 11 yasindaki cocuk ve diğeri cok onemli yaşlardalar. Ben once çocuklarımızı düşünürum. Hanımefendiye saygı duyuyorum ama ben bunun için bosanmam.. Benim de esim askim demez, sevgilim demez ama en sevdiğim çikolatayı alir gelir. Acikcasi 12 yillik evliyim. Aile kavramına onem veriyorum. Benim icin bazi seyler boş artik. Kizim var benim de. Mutluluğu herseye değer.

Ergenlik falan değil. Ama o mektubu eşine veripte adımı atmazsa özgür birakiyorum diyip hala o evde oturacaksan verme işler daha kötüye gider blöf çok iyi bişey değil. Herkesi bilmem ama sana moral olacaksa kendimden örnek vereyim. Benim eşimde maddi sıkıntı yaşatmaz kisitlamaz yani kendine göre gezmeyi seven biri ama dağ bayır.. insanlardan nefret eder hoşlandığımiz şeyler çok farklı.. he birbirimizi seviyoruz sürekli benden ilgi bekler kocacım diye peşinde dolanayim sürekli sarılıp öpeyim onu oveyim.. bana sürekli şikayet eder sana sevdiğimi soylemedigim sürece bana beni sevdiğini söylemiyorsun diye. Çok bayiyor bunaltıyor. 8yildir evliyiz 10 yıldır tanışıyoruz ilk zamanlardaki gibi heycanlanmiyorum ona yani evet seviyorum ama sürekli asko kusko bana ters ya üç çocuk evdi yemekti yeterince yoruyor tamam eşimide işi bunaltıyor belki ama o ruha hiç sahip değildim yani herkes sandığın gibi degil

Bana mesaj yazabilir misiniz Bi konu hakkında konuşmak istiyorum size mesaj yollayamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…