oturma grubu yenileme

ç i d o

M U C İ Z E M...
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
1.969
95
40
slm kızlar.oturma gubum gül kurusu pembe gibi bi renk.sıkıldım valla aynı rengi sürekli görmekten.biraz değişiklik istiyorum. bir ara resmini çekip koyarım.öncesi ve sonrası diye. sizce hangi renk yaptırayım.benim gibi düşünüp yenileyen varmı. fikirlerinizi bekliyorum.yardım lütfen.

$images.jpg
oturma grubum bu renk

slm cnm ,
aslında çok güzelmiş rengi
bence yine canlı renkler yap
benim oturma odam mor :)

sağol canım ya 5 yıl oldu sıkıldım sürekli aynı renk. oturma odasının renkli olmasını seviyorum cıvıl cıvıl iç açıcı renkler güzel oluyor. yorgun bir günün ardından kendimizi eve zor atıyoruz.içimiz açılsın bari dimi. salona bişey diyemm ama oturduğun oda siyah gri falan bana çok boğucu geliyor. görümcem evlenirken oturma odasını gri siyah aldı şimdi pişman.

Profil resminizden anladığım kadarıyla bir çocuğunuz var ve risksiz,leke belli etmeyen renkler tercih etmek isteyeceğinizi,düşünerek açık renkleri pas geçiyorum.
Toprak tonlarını seçebilirsiniz mesela veya pastel renkler de güzeldir.Hem huzur verir hem de göz yormaz.
Örneğin bu kumaştaki renkler ve tonları gibi;

$kumaş.jpg

Profil resminizden anladığım kadarıyla bir çocuğunuz var ve risksiz,leke belli etmeyen renkler tercih etmek isteyeceğinizi,düşünerek açık renkleri pas geçiyorum.
Toprak tonlarını seçebilirsiniz mesela veya pastel renkler de güzeldir.Hem huzur verir hem de göz yormaz.
Örneğin bu kumaştaki renkler ve tonları gibi;

Eki Görüntüle 349498

teşekkür ederim. örnek kumaştaki renkler çok hoş.

zeytin yeşili gibi hafif puslu renkler kiri ve lekeyi göstermez
çocukluysanız birde kesinlikle tek renk döşeme yerine desenli kumaşları ya da kendinden dokulu kumaşlar tercih edin derim.

CANIM BENIMKILERDE BUNLARIN MAVİSİ.BEND ESIKILDIM.BUGÜN DÖŞEMECİ İLE GÖRÜŞTÜK,KREM BEJ TONLARINDA TEK RENK YAPTIRIYORUZ YANLARIDA KAHVE DERİ OLACAK.500 TL VERECEĞİZ AMA BİZİMKİ SADECE 2 BÜYÜK KANEPE BİRDE SİMLİ KREM YASTIKLAR YAPACAK HEDİYE OLARAK.tebdili mekanda ferahlık vardır..

Koltuklarda nötr renkler kullanırsan,aksesuar konusunda daha özgür olursun.
Mesela krem rengi koltukla,sürekli değişiklik yapma şansın olur.
Bazen yastık rengi veya desenini,bazen aksesuar renklerini değiştirebilirsin,hepsine uyar.
Çabuk kirlenir-leke tutar diyorsan leke tutmayan veya silinebilen kumaşlar tercih edersin.
Veya koltuk şalı-örtü kullanabilirsin.

X