Gebeliğe Hazırlık Ovalesyon testleri hamile kalmaya işe yarıyormu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Tubiiiiif

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
89
33
31
Merhaba hanımlar ben 12 yıllık evliyim evlendim evlenelim hamile kalmak istiyorum eşimdede bende bir sorun yok onca tedavi gördüm hamile kalmadım cok ster yapıyorum malesef bunuda aşamıyorum kafamı dagıtınca hamile kalıyorum 5 sene önce kendilinden hamile kaldım 2 aylıktı ögrendimde doktora gittim de kalp atışını duymadım kürtaj oldum 5 ay öncede 7 aylık bebegimi kaybetti malesef normal doğum yaptım tam mucizeme kavuşmuştum nasip degişmiş cennet kuşum oldu 😔şu tekrar hamile kalmak istiyorum normal dogum yaptım doktorum korumayı bıraka bilirsin dedi 2 aydır deniyoruz henüz olmadı Rabbimden isteyim tedavilere gerek kalmadan nasip olmadı sağlıkla bu sefer kucagıma alayım 🤲 çok istiyorum hanımlar biraz olsun yarama kabul baglıcak kardeşi genetik test yaptırıyorum bu arada sonuçlar daha çıkmadı hiç yumurtalık takibi yaptım ovelesyon falan almadım bir gebenin günlünü biliyorsunuzdur ordan almayı düşünüyorum sizce almalımıyım takip ettip hamile kalan varmı

Evet ben 🙋 çok güvenilir canım al derim hatta özelden sana yaptığım testleri de atayım örnek olsun
Bu arada şöyle yumurtanın beyazı gibi akıntın olursa da yumurtlama demek bende o akıntı geldi günden 24 saat sonra yumurtlama oldu
Ben o akıntıyı da denedim canım ve gerçekten olacağına inandım vücudumu mutluluk ile serbest bıraktım kasmadim
Bı 2 saat kadar uzandım ben tutsun diye banyomu sonraki gün aldım
Başka sorun varsa cevaplarim 💛

Teşekkür ederim canım cevap verdin için olur at insallah en kısa zamanda bende alırım hayırlı haberleri 🤲

X