Gebeliğe Hazırlık Ovilasyon testiyle gebelik öğrenme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cigdem5777

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
49
4
28
Kızlar benim son adet tarihim 11 Aralık 30 31 ve 1 ocak korunmasız ilişki yaşadım bu ay 11 de adet olmadım 15 gündür yoğun akintim bel ve göğüs kasik ağrısı çekiyorum 4 gündür her sabah erken gebelik yapıyorum ama sonuç negatif bugün ovilasyon testi yaptım anlamadım ama bana yardımcı olur musunuz

Kızlar benim son adet tarihim 11 Aralık 30 31 ve 1 ocak korunmasız ilişki yaşadım bu ay 11 de adet olmadım 15 gündür yoğun akintim bel ve göğüs kasik ağrısı çekiyorum 4 gündür her sabah erken gebelik yapıyorum ama sonuç negatif bugün ovilasyon testi yaptım anlamadım ama bana yardımcı olur musunuz
Canım yaptığın testleri at bakalım

Sadece bugün yaptığım ovilasyon testim var diğerlerini çöpe attık üzüldüğüm için bir gün hayalet çıktı aşırı görünmüyordu ertesi gün çıkmadı dün sabah bir daha aynı şekilde çıktı bu sabah yine yok ovilasyon testi böyle

Bu ovilasyon

Eklentiler

• 20240119_140541.jpg
    20240119_140541.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 46
kan testi bir yaptırsanız yada ultrasona girseniz yumurtlama gözüküyor ama bu kadar sürede geçmesi ve böyle olması tuhaf

X